Uygulayabileceğiniz En İyi 8 Kpop Diyeti Listesi

Geçmişte birçok kpop diyeti ben kendim denedim ve o kadar da zor değil. Ancak, bunu ılımlı bir şekilde yaptığınızdan emin olun ve ilk birkaç hafta kendinizi aç bırakmayın.

Bu kpop diyetlerinden birini kendiniz denemeyi düşünüyorsanız, yavaş başladığınızdan ve geliştirdiğinizden emin olun. Bir başka ipucu da bunu uzun süre yapmamaktır çünkü sağlığa ciddi şekilde zarar verebilir.

Kpop Diyetleri Nelerdir?

Kpop diyetleri sadece normal diyetlerdir, ancak idollerin izlediği veya oluşturduğu diyetlerdir. Bu genellikle bir geri dönüş sırasında veya ilk çıkış sırasında olur. İdoller, performans sırasında mükemmel görünmelerini sağlamak için aşırı diyetler uygularlar.

ÖNERİLEN: Momo Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Pek çok farklı diyet vardır, ancak en ünlüleri belirli bir sıraya göre aşağıda listelenmiştir. Hemen listeye gidelim ve BTS Diyeti ile başlayalım.

1. BTS Diyeti

Kpop Diyeti: BTS diyeti, biri Jimin ve diğeri Jin için olmak üzere iki farklı diyete ayrılabilir. Bu yazıda sadece Jimin diyetinden bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi, diyet günde iki tavuk göğsünden oluşur ve bu başlangıç ​​için çok fazla değildir.

Jimin bu diyeti hatırı sayılır bir süre takip ediyor. Kpop endüstrisi, performans sergilerken mükemmel görünmediklerinde kpop idollerine karşı çok sert ve sert. Bu gerçekten gerçek hayranların sevmediği bir şey.

İdoller yeteneklerini gösterebilmeli ve kiloları konusunda utanılmamalı. Bu yüzden K-netizenler, idol söz konusu olduğunda her zaman en iyi kişiler değildir. BTS diyet hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz burada .

2. Red Velvet Wendy Diyeti

Bu yazıda Red Velvet Wendy Diyeti hakkında konuşacağız. Diğer üyeler de bir diyet uyguladılar, ancak Wendy’nin diyeti oradaki en aşırı diyetlerden biri.

Wendy, ana vokalist rolünü üstlendiği Red Velvet üyelerinden biridir. Red Velvet, orada çok popüler bir grup ve birçok insan onları tanıyor.

Kesin diyeti orada değil, ancak takip etmesi kesinlikle çok kötü. Diyet yaparken çok zor zamanlar geçirmiş olmalı. Özellikle tüm hayatlarını eğiten ve nihayet çıkış yaptıklarında onları memnun etmek için katı bir diyet uygulayan idoller.

Bence bu kulağa çok sert geliyor ama yine de insanlar onları destekliyor. Ne yaparsa yapsın, her zaman ondan nefret etmeye devam edecek küçük bir grup vardır. Umarım sağlıklı kalır ve dinlememiz için yeni single’lar çıkarmaya devam eder.

Eğer derinlemesine bu makale hakkında daha fazla okumak istiyorsanız, bunu kontrol edebilirsiniz burada .

3. BlackPink Diyeti

BlackPink diyeti 4 grup üyesi olduğu için 4 farklı diyete ayrılabilir. BlackPink 2016’da piyasaya çıktığında , ince figürleriyle fark edildi. Bu yazıda esas olarak Jisoo hakkında konuşacağız.

Birçok kişi ona “şişman” adını verdi, bu da çıkış yaparken başlamak çok hoş değil. Ayrıca birçok insanın yeteneksiz olduğundan bahsettiğini fark ettim ki bu hiç de doğru değil.

İdoller için oldukça şaşırtıcı olan şarkı söyleyebilir, dans edebilir ve hatta MC’ler yapabilir. Harika bir kişiliği var ve figürünü korumak için sıkı bir diyet uyguluyor.

Jisoo, görünüşü için Güney Kore’de görsel bir ikramiye olarak görülüyor ki bu mantıklı. O gerçekten çok güzel ve bununla tanınıyor. Onun diyet ve diğer üyeler hakkında daha fazla okumak istiyorsanız, bunu kontrol edebilirsiniz burada .

4. IU Diyeti (Kpop Diyeti)

IU Diyeti, oradaki en aşırı diyetlerden biridir. Kalori alımı o kadar düşük ki, insanların denemesi bile tehlikeli olabilir. Sabahları sadece bir tatlı patates, bir protein shake alırsınız ve hemen hemen bu kadar.

Yani, bu diyeti deneyecekseniz, yanlış giderse profesyonel yardım aldığınızdan emin olun. Asla ters gitmesini ve hastalanmasını veya buna benzer bir şey istemezsiniz. Profesyonel yardım alarak bunun için endişelenmenize gerek yok.

IU bu diyetten sonra çok fazla kilo verdi; ancak, hiç de hoş değildi ve bu diyeti uygularken bütün gün yorulmuş olmalı. Eğer diyet hakkında daha fazla okumak istiyorsanız, bunu kontrol edebilirsiniz burada .

5. Park Shin Hye Diyeti

Kpop Diyeti: Park Shin Hye Kore’de çok popüler bir aktris ve pek çok devasa dizide oynadı. Onu büyük ve popüler yapan da buydu. Diyetine 1 salatalık ve kahvaltıda az yağlı süt ile başlıyor. Gördüğünüz gibi, bu çok fazla değil ve gün boyunca enerjik kalmanıza neden olmayacak.

Öğle yemeği için bir kase esmer pirinç ve biraz lahana alıyor. Öğle yemeğinde aldığı tek şey bu ve bu da fazla değil. Umarım hiç kimse bu diyeti denemeyecektir çünkü hiç de sağlıklı değil.

Son olarak, akşam yemeğinde 1 salatalık ve biraz lahana alıyor. Park Shin Hye diyeti hakkında daha fazla şey okumakla ilgileniyorsanız, buradan bir göz atın .

6. Bae Suzy Diyeti

Suzy, Güney Kore’de çok popüler bir idol ve dizileri ya da geri dönüşleri için birçok diyetten geçti . Çok erken çıkış yaptı ve bu onu çok hızlı olgunlaştırdı. Diyetine tavuk göğsü, tatlı patates ve kahvaltıda az yağlı sütle başlıyor.

Ondan sonra öğle yemeğine geçiyoruz ve bu sadece bir kase kahverengi pirinç ve küçük bir salata. Seni hiç tok hissettirmeyecek, gün boyu boş ve yorgun hissettirecek.

Akşam yemeğinde çok fazla olmayan tatlı patates yiyor. Bu diyet en iyisi olmasa da, diğer birçok diyet daha kötüdür. Daha fazlasını okumak istiyorsanız, buradan kontrol edin .

7. Itzy Diyet (Kpop Diyeti)

Itzy diyetini takip etmek oldukça zordur ve çok fazla kalori içermez. İşte tam Itzy diyeti:

  • Kahvaltı – fıstık ezmeli veya reçelli yumurtalı tost
  • Öğle yemeği – salata
  • Akşam yemeği – haşlanmış yumurta ve patates salatası
  • Atıştırmalıklar – tatlı mısır, tatlı patates ve kestane.

Diyet çok gibi görünebilir, ancak gerçekte öyle değil. Her öğün için çok az yiyecek ve sizi doyurmaz. Bu diyeti uygulayacaksanız, ölçülü yaptığınızdan emin olun. İlk kpop diyetinizi denerken kendinizi aç bırakmak istemezsiniz.

Eğer tam ayrıntılı olarak Itzy diyet ilgileniyorsanız, bunu kontrol edebilirsiniz burada .

8. Twice Diyeti

Twice, Güney Kore’de çok popüler bir kız grubudur ve 9 üyesi vardır. On altı şovla başladı ve birçok kızdan 9’u Twice kız grubu olarak çıkış yapmayı seçti.

Hakkında konuşulacak pek çok üye var ama bugün Jihyo’ya odaklanacağız çünkü en çok nefreti o aldı.

İki kez Jihyo şişman ya da tombul değil, ancak diğer üyelerden biraz daha büyük. Bunda yanlış bir şey yok, ancak hayranlar bundan çok büyük bir şey çıkarıyor ve birçok gerçek hayranın nefret ettiği bir şey.

Kendi diyet hızına uymalı ve sağlıklı olduğu sürece istediğini yemelidir.

Diyeti fasulye, kimchi ve biraz beyaz pirinçten oluşuyor. Tüm yediği bu. Bu Diyet ile ilgili daha uzun bir makale ile ilgileniyorsanız, bunu kontrol edebilirsiniz burada .