BTS Jin Diyeti ve Günlük Rutin Egzersiz Planı

Bugün sizlere BTS Jin diyeti hakkında bilgiler vereceğiz. BTS üyesi Jin, 2020’nin en yakışıklı yüzlerinden biri olarak seçildi. Çoğu ARMY, şarkı söyleme ve şarkı yazmadaki örnek yeteneğinin yanı sıra güzel görünümüne ve fit vücuduna hayran.

Grubun yoğun programı ile birçok hayran Jin’in sağlığını nasıl koruyabileceğini merak ediyor. Bu muhteşem ve takdire şayan BTS üyesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

BTS Jin Diyeti Açıklandı

2017’de JTBC’nin “Please Take Care of My Refrigerator” programına katıldığı sırada Jin, geçmişte son derece sağlıksız bir beslenme alışkanlığına sahip olduğunu açıkladı. BTS üyesi, sıkı diyetinin bir yıl boyunca günde sadece iki parça tavuk göğsü yemesine izin verdiğini söyledi.

“Life Goes On” şarkıcısı, diyet yaparken olabildiğince fazla kilo vermek için vitamin almayı reddettiğini bile açıkladı. Ancak sağlıksız beslenme alışkanlığı sağlığına zarar verdi ve yetersiz beslenme ve sağlık riskleriyle sonuçlandı.

İLGİLİ: BTS Diyeti | Jimin Ve Jin 7 Günlük Diyet Deneyimim

İşin iyi yanı, BTS üyesi Jin, geçmişte herkesin sağlıksız diyetini izlemesini engellediği dersini çoktan aldı. Sadece tavuk göğsü yemek veya kendinizi aç bırakmak yerine, yağsız protein içeren ve düşük karbonhidrat içeren yiyecekler yemek daha iyidir.

Araştırmalar, aralıklı oruç ve bitki bazlı diyetlerin, önemli miktarda kilo vermeye çalışırken izlenecek en iyi diyet planları arasında olduğunu ileri sürdü. Yeni başlayanlar için aralıklı diyet, bir kişinin yemek yemesine izin verilen süreyi kısıtlar ve bu da kalori alımını azaltmak için en basit yöntemlerden biridir. Araştırmalar, bu diyet planının üç ila 24 hafta boyunca %3 ila %8 arasında kilo kaybına neden olabileceğini gösterdi.

Bitki bazlı diyetler ise kişiyi bakliyat, meyve, kepekli tahıllar ve sebze yemeye teşvik eder. Protein ve hayvansal ürünleri yemenizi kısıtlamaz, ancak bu gıda türlerinin alımı ölçülü olmalıdır.

BTS Jin Dağılma Korkusunu Ele Aldı

Bu arada Jin, grubun son zamanlarda tvN’nin “You Quiz on The Block” programında yer alması sırasında 2018’deki dağılma korkusunu nihayet ele aldı. BTS üyesi, o sırada her şeye uyum sağlamakta zorlandıkları için dağılmayı düşündüklerini açıkladı.

Neyse ki Jin, J-Hope, Jimin, Jungkook, V, RM ve Suga pes etmedi. Bunun yerine BTS üyeleri bir araya gelip grup olarak hayallerini gerçekleştirmeye devam etmeye karar verdiler. Herkesin işbirliğinden dolayı Jin, tüm ortak üyelerinin devam etmeye karar verdiği için kutsanmış ve minnettar hissetti.

BTS Jin, ondan aldığı tüm sevgi için tüm grup arkadaşlarına teşekkür bile etti. Hepsinden önemlisi, “Dinamit” hit yapımcısı tüm ARMY’lere grubun tüm faaliyetlerine sarsılmaz sevgilerini ve desteklerini verdikleri için çok müteşekkirdir.