BTS Jin Sevgilisi ve İlişki Durumu Hakkında Açıklama

Bugün sizlere BTS Jin sevgilisi ve mevcut ilişki durumu hakkında genel bir bilgi vereceğiz.

BTS üyesi Jin, bugünün en yakışıklı yüzü olan K-pop idollerinden biri olarak kabul ediliyor. Hayranlar ona sadece yakışıklılığı için tapmıyor, aynı zamanda şarkı söyleme ve şarkı yazmadaki örnek yeteneği nedeniyle de idol ediliyor. Dünyanın en büyük erkek grubunun üyesi olmasına rağmen, bazı hayranlar hala hayatının bazı detaylarından habersiz.

Jin gizlice biriyle mi çıkıyor? Bu muhteşem ve çok yetenekli BTS üyesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

BTS Jin Sevgilisi ve İlişki Durumu Açıklandı

Raporlara göre Jin şu anda bekar. Sözleşmesine dahil olan flört yasağının yanı sıra BTS üyesinin kariyeriyle çok meşgul olduğu söyleniyor, bu da onun biriyle – gizlice bile olsa – çıkması için zaman bırakmıyor.

Buna rağmen, BTS üyesi Jin daha önce de sevgili dedikodularıyla karşı karşıya kalmıştı. 2015 yılında, komedyen Lee Guk Joo’nun çok yakışıklı bir K-pop idolüyle çıktığını iddia etmesinden sonra, aşk raporları Jimin, Jungkook, J-Hope, Suga, RM ve V’nin ortak üyesini takip etti.

İLGİLİ: BTS Jin Diyeti ve Günlük Rutin Egzersiz Planı

ARMY’ler, çok yakın bir ilişkileri olduğu için Lee Guk Joo’nun Jin’den bahsettiğini tahmin etmekte gecikmediler. Bu da yetmezse, tombul yanaklı kadınları tercih ettiğini söyleyen BTS üyesi ateşi daha çok yaktı.

Çıkma söylentileri bir süredir internette dolaşıyor. Ancak Lee Guk Joo, “Radio Star” programına katıldığı sırada BTS Jin’in erkek arkadaşı olmadığını açıklayınca tüm aşk spekülasyonlarını bir kenara bırakmaya karar verdi. Ancak komedyen, “Life Goes On” şarkıcısının yemek yapmayı sevmesini ve çok iyi bir kalbe sahip olmasını sevdiğini kabul etti.

Lee Guk Joo ile bağlantı kurduktan sonra Jin’in de LABOUM üyesi Solbin ile çıktığı söylendi. BTS üyesi ve “Shooting Love” şarkıcısı, KBS World’ün “Music Bank” şovunda ortak sunucu olarak göründükten sonra sevgili dedikodularına yol açtı.

İddiaya göre BTS Jin ve Solbin, o sırada ekranda çok iyi bir kimyaya sahipti. Sadece bu değil, çünkü “Dinamit” şarkıcısı şaşırtıcı bir şekilde VLive Uygulamasında bir canlı yayın sırasında Solbin’i zorlamaya geldi.

Bazı hayranlar ayrıca BTS Jin ve Solbin’in “M! Geri sayım.” Ancak, LABOUM üyesi, Jin’in kıdemlilerinden biri olarak gördüğü sadece arkadaşı olduğunu açıklamakta gecikmedi.

Ayrıca BTS üyesi Jin’i BLACKPINK üyesi Jisoo ile ilişkilendiren raporlar da vardı. Söylentiler, iki K-pop idolünün, özellikle de kendi gruplarının en eski üyeleri ve ana görselleri oldukları için birbirlerine mükemmel şekilde uyduğunu öne sürdü. Ancak ne Big Hit Entertainment ne de YG Entertainment, bu yazıya kadar çıkan flört raporlarını doğrulamadı.