BTS  fotoğrafları, grubun ortaya çıkmasından sonra en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Biz de BTS hayranları için en güzel BTS fotoğraf arşivini oluşturmak istedik.

Dünya genelinde büyük hayran kitlesine sahip olan BTS grubu, üyeleri ve şarkıları ile dikkat çekici bir isimdir. Bu makalemizde, BTS üye isimleri ve son fotoğraflarını sizlere sunacağız.

Kim Seok-jin

Tam adı Kim Seok-Jin,  Güney Koreli erkek grubu BTS‘in vokali ve yüzüdür. 1992 doğumlu olan Jin, yaptığı vokali ve dansları ile grubun en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alır.

Jin Fotoğrafları

Suga

Min Yoon-gi, ya da sahne adıyla Suga (Hangul: 민 윤기, d. 9 Mart 1993), Güney Koreli bir rapçi, söz yazarı ve prodüktördür. Bighit Entertainment altında BTS grubunun bir üyesidir.

Popüler bir hayran kitlesine sahip olan Suga, yazdığı sözleri ve rapleri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmış bir isimdir. BTS’in önemli isimlerinden olan Suga fotoğrafları aşağıda yer alıyor.

Suga Fotoğrafları

J-Hope

Jung Ho-seok, daha çok bilinen sahne adıyla J-Hope (Korece: 정호석; doğum Şubat 18, 1994), Güney Koreli bir rapçi, şarkıcı, dansçı, söz yazarı ve prodüktördür. Ayrıca Hybe Corporation altındaki Güney Koreli erkek grubu BTS’in ana dansçısı, rapçisi ve alt vokalidir.
Grubun en popüler isimleri arasında yer alan J-Hope, yaptığı dansları ile hayranlarını büyülemeyi başaran bir isimdir. BTS üyeleri arasında yer alan dansçı ve vokalist J-Hope resimleri aşağıdadır.

J-Hope Fotoğrafları

RM

Kim Nam-joon (Korece: 김남준 d. 12 Eylül 1994) ya da sahne adıyla RM (eski adıyla Rap Monster), Güney Koreli rapçi, söz yazarı ve prodüktördür. Güney Koreli erkek grubu BTS’in lideridir. 2015 yılında ilk solo mixtape’i RM’i çıkardı. Ekim 2018’de ise ikinci mixtape’i olan Mono’yu çıkardı. Wale, Younha, Warren G, Gaeko, Krizz Kaliko, MFBTY, Fall Out Boy, Primary, ve Lil Nas X gibi sanatçılarla kayıt yaptı.

BTS üyeleri arasında en çok dikkat çeken rapçi, söz yazarı RM, hayran kitlesi oldukça fazla olan bir isimdir. Birçok çalışmasının olması ve aynı zamanda prodüktör olması da ayrıca dikkat çekici olmasını etkiler. RM resimleri, aşağıda yer alıyor.

RM Fotoğrafları

Jimin 

Park Ji-min, ya da sahne adıyla Jimin (Hangul: 지민; d. 13 Ekim 1995), Güney Koreli bir şarkıcı, söz yazarı ve dansçıdır. Güney Koreli erkek grubu BTS’in dansçısı ve vokalistidir.

BTS üyeleri arasında yaptığı dansları ve yazdığı şarkı sözleri ile dikkat çekici bir isim olmayı başaran Jimin, görünümü ve sempatik duruşu ile BTS üyeleri arasında en dikkat çekici isimlerden biridir.

Jimin Fotoğrafları

Kim Tae-hyung, ya da sahne adıyla V, (Korece: 김태형; d. 30 Aralık 1995) Güney Koreli şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncudur. Güney Koreli erkek grubu BTS’in üyesidir. 

BTS’in en sevilen şarkıcıları arasında yer alan ve aynı zamanda oyunculuk da yapan Kim Tea-hyung resimleri de oldukça sempatiktir. Aşağıda paylaştığımız resimlerini inceleyebilirsiniz.

V Fotoğrafları

Jungkook

Jeon Jung-kook, daha çok bilinen adıyla Jungkook (Korece: 전정국; d. 1 Eylül 1997), Güney Koreli şarkıcı ve söz yazarıdır. Güney Koreli erkek grubu BTS’in ana vokalisti ve yaşı en küçük üyesidir.

Dünyaca ünlü BTS grubu üyeleri arasında yer alan Jungkook, yaptığı gösterileri ve yazdığı şarkı sözleri ile kendinden söz ettiren üyelerden biridir. Yaşı en küçük BTS üyesi olması da ayrıca dikkat çekiciliğini arttırıyor.

Jungkook Fotoğrafları