K-POP videoları dünyada büyük bir ilgi görmeye devam ederken 2022’nin en çok izlenen K-POP videoları da kendini göstermeye başladı.

Güney Koreli müzik grubu BTS, hayran kitlesini her geçen gün ilginç yönleriyle arttırmaya devam ederken çektikleri klipleri ile hayranlarına yeni mesajlar da vermeye devam ediyorlar. Farklı yaşam biçimleri ile kısa sürede Müslüman ülkelerde de büyük ilgi uyandırmayı başaran K-POP fancam videosu ile de büyülemeye devam ediyorlar. Peki, 2022’de en çok izlenen K-Pop fancam videoları hangileri?

1- V (BTS) “Butter”

3 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan V (BTS) “Butter” en çok izlenen K-POP fancam videoları arasında yer alıyor. Yayınlanmasının üzerinden sadece 6 aylık bir zaman geçmesine rağmen şuan V (BTS) “Butter” videosu 14.739.693 görüntüleme almış. 63.944 yorum ala video, 2022 yılında da en çok izlenen K-POP fancam videoları arasında yer alıyor.

2- Jungkook (BTS) – “Butter”

En çok izlenen K-Pop fanCam videoları arasında yer alan bir diğer video ise Jungkook (BTS) – “Butter” videosu oldu. Kısa sürede büyük bir izlenme hacmi yakalayan video da yine 3 Temmuz 2021 tarihinde yayınlandı. Sadece 6 ay geçmiş olmasına rağmen 11.664.428 görüntüleme alan ve 53.334 yorum alarak en çok izlenen videolar arasına giren Jungkook (BTS) – “Butter” videosundaki mükemmel dans adeta izleyicilerini büyülüyor.

3- V (BTS) – “Permission To Dance”

Dünyayı sallayan K-Pop BTS grubunun en çok izlenen FanCam videoları arasında yer alan V (BTS) – “Permission To Dance” videosu da en çok izlenen videolar arasında yer almayı başarıyor. Her kesimden ve yaştan hayran kitlesine sahip olan BTS grubunun bu videosu da büyüleyici görüntülere sahip bir video. 25 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan video, 11.112.255 görüntüleme almış bir video. İzleyicilerin büyük bir ilgisini çeken Permission To Dance 39,346 yorum almış.

4- Jungkook (BTS) – “Permission To Dance”

Hayranlarının büyük beğenisini toplamayı başaran bir diğer BTS FanCam videoları arasında yer alan Jungkook (BTS) – “Permission To Dance” videosu da 2022’nin en çok izlenen BTS videoları arasında yer alıyor. Sahnede sergiledikleri performansı ile izleyicilerini adeta büyüleyen dansları ile bu segmentteki en çok izlenen videolardan biri de olmayı başaran Jungkook (BTS) – “Permission To Dance”, 25 Temmuz 2021 tarihinde yayınlandı. Bugüne kadar 10.266.479 görüntüleme alan video 30,175 yorum almış.

5- Rose (Blackpink) – “Gone”

K-POP kraliçelerinin dans performansı de izleyicilerin büyülenmesini sağlayan sahne gösterilerine sahip. 3 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanan Rose (Blackpink) – “Gone” videosu, en çok izlenen K-POP FanCam videoları arasında yer alıyor. 9.092.575 görüntüleme, 4,242 yorum alan video, sahne performansı ile izleyicilerini adeta büyülüyor.

K-POP Nedir?

Güney Kore kökenli bir müzik grubu olan K-POP, geleneksel Kore müziğinin yanı sıra pop, deneysel, rock, caz, gospel, hip hop, R&B, reggae, elektronik dans, folk, country ve klasik müzik gibi türleri ile de öne çıkmayı başaran bir müzik grubudur. Güney Kore kökenli olmasına rağmen Türkiye’nin de içinde bulunduğu birçok dünya ülkesinden büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve yayınladıkları her video ile kendilerinden daha çok söz ettiren K-POP, erkek ve kadın olmak üzere iki farklı gruptan oluşuyor.

K-POP müzik grubu, sadece müzikleri ile değil aynı zamanda ilginç yaşam tarzları ile de dikkat çekici bir gruptur. Hayranlarının hakkında birçok araştırma yapma gereği duymalarının en büyük nedenlerinden biri de yine yaşamlarındaki ilginç yönleri olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.