En Nefret Edilen Kpop İdolü İlk 15 Sıralaması 2023

2021 En Nefret Edilen Kpop İdolü ilk 15 sıralamasını dilerseniz gelin birlikte inceleyelim . Kpop endüstrisi her gün binlerce hayran kazandıkça, onu dünyanın en güçlü müzik endüstrisi yapan idoller üzerindeki baskı da artmaya devam ediyor.

Kpop hayranlarının bu dünyadaki en büyük hayran kitlesi olduğu kimseye haber değil. Yazımızı okuyun: Hangi Kpop Grubu En Büyük Fandom’a Sahip? bu hayran kitlelerinin gerçekte ne kadar büyük olduğu hakkında bir fikir edinmek için.

Çoğu zaman, bu idollerin aldığı nefret aşırıdır, bir idole karşı cadı avı yapıldığını duymak nadir değildir. Cadı avı, farklı fikirleri olanların kasıtlı olarak taciz edilmesi anlamına gelir.

Kpop endüstrisinin yapı taşları, hayranlarının yanılsaması ve fantezileridir. Kpop idolleri, çoğu hayranın istediği gibi görünmek ve hareket etmek için tasarlandı. Bu sadece gerçekleşmeyi bekleyen bir felaket çünkü idoller insan ve bugün olmazsa bir gün gerçek benliklerini göstermek isteyecekler.

En sevilenin en çok nefret aldığını düşündüğünüz grup veya idolden daha sıktır. Bu yazıda, en çok nefret edilen Kpop idollerinin kimler olduğunu ve nedenlerini ele alacağız.

ÖNERİLEN: Kpop Kız Grupları Popülerlik Sıralaması

En Nefret Edilen Kpop İdolü İlk 15

1. Blackpink’ten Jennie

Bunun için davul ruloları alabilir miyiz? Jennie 25 yaşında ve takma adları “YG’s Princess” ten “The Villian of Kpop” a kadar uzanıyor. Jennie, Kpop kız grubu Blackpink’in bir üyesidir ve en popüler üyelerden biridir. Neredeyse her uluslararası hayranın önyargısı. Jennie’nin neredeyse her kpop idolünün yaptığı şeyi tam anlamıyla yaptığı için nasıl bu kadar çok nefret edebileceğini anlamak sonsuza dek en kafa karıştırıcı şey olacak.

Jennie’den en çok üç ana nedenden ötürü nefret ediliyor: 1) sözde kötü tutumu 2) flört skandalları 3) tembel dans. Oldukça yeni olmasına rağmen grubun yükselen popülaritesi nedeniyle sebepsiz yere hedef alındığı oldukça açık. İnsanlar onu grup performanslarında coşkulu olmamakla ve solo performans sergilediğinde tamamen iyi olmakla suçladılar, ancak ayak bileğini yaraladığı, bu yüzden enerjik performans gösteremediği bildirildi. Jennie’ye popüler olmayan bir şekilde “YG’nin Prensesi” adı verildi çünkü solo çıkışını üyelerin herhangi birinin önünde yaptı ve çoğu zaman en iyi şekilde tasarlandı. Çoğunlukla kontrolü dışında olan şeylerden nefret etmesi çılgınca.

ÖNERİLEN: EN Hızlı Rap Yapan Kpop İdolleri Sıralaması İlk 10

2. BTS’den Jimin, Taehyung ve Jungkook

BTS, bir grup olarak, mantıksız nefretin hedefidir. Büyük 3’ün parçası olmayan bir şirket, yani YG, JYP ve SM Entertainment tarafından piyasaya sürüldükten sonra küresel popülerlik kazanan neredeyse herkes BTS’in imkansızı başardığına ve BTS’in aslında yolu açtığına inanıyor.

Grup sebepsiz yere çok fazla nefret alıyor, ancak özellikle maknae çizgisi veya grubun en genç üyeleri ana hedefler. Maknae dizisi, daha çok sahne adı V ile bilinen Jungkook, Jimin ve Taehyung’u içerir.

Bu üç genç çocuğun sahip olduğu yetenek çılgın, Jungkook Kore’nin en tatlı sesine sahip olan Jimin, kpop’taki en popüler dansçılardan biridir. ve Taehyung’un baritonunun güçlü bir sahne kişiliğiyle birleştiğinde, aldıkları nefret saçma.

Erkek çocuklardan belirli bir nedenle nefret edilmiyor ama yine de bir şekilde nefretin hedefi oluyorlar. İnsanların gereksiz yere idollerden nefret etmeyi bırakıp bu insanların insan olduklarını fark etmelerini umuyoruz ve sırf albümlerini satın almanız onlara sahip olduğunuz anlamına gelmez.

3. Red Velvet’ten Yeri

Yeri defalarca yeteneksiz, hak etmeyen ve çirkin olarak anılıyor. Aklımı uçuruyor çünkü bir Red Velvet müzik videosunun veya bir sahne performansının sadece 10 saniyesini izleseniz bile, nefret edenlerin yanlış olduğu kanıtlanacak. Yeri sadece 22 yaşında ve özellikle sebepsiz yere bu kadar çok nefretle uğraşmak zorunda kalması gerçekten talihsiz bir durum.

Red Velvet, ilk olarak 2014 yılında dört üye Irene, Seulgi, Wendy ve Joy ile çıkış yaptı. Yeri, Red Velvet’e 2015 yılında büyük sürüm Ice Cream Cake ile katıldı. İnsanlar onun grubu mahvettiğini ve hiç de iyi bir katkı olmadığını iddia ederek gerçekten sinirlendi.

Nefret saçmaydı, nasıl şarkı söyleyeceğini ya da dans edeceğini bilmediğini iddia ediyordu, ki bu da gerçektir. Tamamen doğru olmayan iddialardan dolayı nefret alması trajik.

ÖNERİLEN: En Çok Fandoma Sahip Kpop Grupları 2021

3. ASTRO’dan Cha Eun Woo

Cha Eun Woo, Güney Koreli erkek grubu ASTRO’nun bir üyesidir. Cha Eun Woo, aktör olarak ulusun kalbini kazanıyor. My ID is Gangnam Beauty, True Beauty ve Hit the Top gibi popüler Güney Kore dizilerinde rol aldı. Bunun için kendini bağla çünkü Eun Woo’nun neden nefret aldığını öğrendikten sonra havaya uçacaksın.

ASTRO’dan daha popüler olduğu için nefret ediliyor, Crazy? Biliyorum. Cha Eun Woo, Kore’nin toksik ve gerçekçi olmayan güzellik standartlarını karşıladığı için övgü alıyor, bu da onun bu kadar popüler olmasının büyük bir parçası.

Öyleyse, onu ruhani güzelliğe sahip olduğu için övün ama popüler olduğu için ondan nefret mi ediyorsunuz?

4. EXO’dan KAI

Kai, SM Entertainment bünyesindeki popüler Güney Koreli erkek grubu EXO’nun bir üyesidir. Kai, yirmi yedi yaşında ve tüm Kore’deki en iyi şarkıcı, dansçı, aktör ve modellerden biridir. Kai bir yetenek merkezi olmasına rağmen en önemsiz nedenlerden ötürü nefretin hedefi olmuştur.

Nefret, flört skandallarından kaynaklanıyor, f (X) ‘ten Jennie ve Krystal ile en popüler olanları. Kai, sadece flört kadar normal bir şey yaptığı için tonlarca nefret alan birçok Kpop idolünden biri. Pek çok Kpop hayranı idollerini savunurken, hala onları flört etmeleri için azarlayan büyük bir miktar var, bu da ajanslarından çok fazla baskıya yol açıyor ve ayrılıklarla sonuçlanıyor.

Oldukça saçma çünkü pek çok Kpop hayranı hayranlarını yazıyor ve düzenlemeler yapıyor, en sevdiklerini gönderiyor. putlarama çok yetenekli iki idol çıkmaya başladığında nefret konusu olurlar.

5. MAMAMOO

Genel olarak tüm grup birçok tartışmaya dahil oldu. MAMAMOO, 2014 yılında RBW altında piyasaya sürüldü ve kendi benzersiz tarzında başarı kazanıyor. MAMAMOO, Kpop endüstrisindeki kadın idoller için kurulan neredeyse her klişeyi kıran kız grubu olarak biliniyor.

Aldıkları nefret makul bir yerden geliyor, çünkü üyeler bir keresinde sahnede Uptown Funk’ın bir parodisini yaparken, üyeler kara surat yaptı. Grup özür diledi, ancak çoğu zaman tüm tartışmaların merkezidir.

6. Momoland’dan Nancy

Nancy, 2016 yılında solo albümünü yayınlayan MOMOLAND adlı kız grubunun bir üyesidir. MOMOLAND, MLD Entertainment bünyesinde çalışmaktadır. Nancy, grubun en popüler üyelerinden biridir.

Bir süre önce Nancy bir yeme bozukluğu hakkında şaka yaptı, bu yüzden insanların neden ondan nefret etmeye başladıkları anlaşılabilir. Yeme bozuklukları hakkında şaka yapmak doğru değil, ama işin püf noktası, Nancy bu şakayı yaptığında sadece 14 yaşındaydı ve hiçbir on dört yaşındaki çocuğun sözlerinin yapacağı etkiyi önceden analiz edeceğini sanmıyorum.

7. BigBang’den Seungri

Seungri bir şarkıcı, oyuncu ve dansçıydı. BigBang erkek grubunun bir üyesiydi ve aynı zamanda başarılı bir iş yürüttü. Seungri’nin skandalı, Kpop endüstrisinin tanık olduğu en büyük Kpop skandallarından biriydi. Bir zamanlar Kore’nin Great Gatsby’si olarak biliniyordu ve şimdi fuhuş hizmetleri, zimmete para geçirme ve cinsel tacizde bulunmakla suçlandıktan sonra yargılanıyor.

8. IZ * ONE’dan Sakura

Sakura, Japon-Güney Koreli kız grubu IZ * ONE’ın eski bir üyesidir. Survival reality tv programı Produce 48’de ikinci olduktan sonra gruba katıldı. Şov devam ederken ekran süresi ne kadar olduğu için çok nefret edildi. Gösterinin ona daha fazla ekran süresi vermeye karar vermesi onun hatası değil.

9. Super Junior’dan Choi Siwon

Choi Siwon, Güney Koreli şarkıcı, yazar, oyuncu ve modeldir. En çok She Was Pretty dizisindeki rolüyle tanınır. 2017’de, Choi Siwon’un aile köpeği bir komşuyu ısırdı ve skandal, medya kuruluşlarının tek konuşacağı şeydi. Skandal, Choi Siwon’un suçlanmasına ve nefret edilmesine neden oldu, turda olan Choi Siwon’un ailesinin köpeğinin bir komşuyu ısırmasından nasıl sorumlu olduğunu anlamakta zorlanıyordu? Ben de.

10. IU (En Nefret Edilen Kpop İdolü)

Bir kızın bu tatlı keki çok fazla nefret alıyor ve en önemsiz nedenlerden dolayı. IU, Kore’deki en tatlı sese sahip en çalışkan idollerden biridir. İnsanlar, Super Junior’dan Eunhyuk’a yakın olduğu için ondan nefret ediyor.

BTS’ten Jungkook, olması gerektiği gibi, IU’nun büyük bir hayranı ve birçok hayranının ona vurmasının nedeni olan ideal tipi olduğunu söyledi. Birinden başkasının ideal tipi olduğu için nasıl nefret edebilirsiniz? Bu bizi Kpop endüstrisinin genç hayranların fantezileri üzerine inşa edildiği gerçeğine geri getiriyor ve istediklerini elde etmediklerinde, IU kadar iyi birine bile vuracaklar.

11. Blackpink’ten Lisa

Ne kadar yetenekli ve harika olursan, o kadar çok insan seni seviyor ve senden nefret ediyor. Lisa, harika dans etmediği ve “ortalama Taylandlı bir kadın” gibi göründüğü için dışarı çıkar. İnsanlar, Kpop endüstrisindeki en iyi dansçılardan ve tecavüzcülerden biri olduğu için aldığı nefreti anlamıyor.

‘Ortalama bir Taylandlı kadından’ çok daha güzel. Nefretinin bir kısmı, profesyonellik göstermesine rağmen ‘Youth With You’daki stajyerlere kaba davrandığını düşünen netizenlerden geliyor. Kötü niyetli netizenlerin Lisa kadar yetenekli ve güzel birinden nefret edeceğini kim düşünebilirdi?

12. Itzy’den Chaeryoung

Chaeryoung, en çirkin nedenlerden biri yüzünden nefret edilen Kpop idollerinden biridir. Kore Güzellik Standartlarını karşılamadığı için ‘çirkin’ kabul ediliyor. Annesi bile netizenlere kızından nefret etmeyi bırakmaları için yalvardı çünkü o genç ve hayalleri var ve onun yeteneğine layık görülmesi gerekiyor.

Ve bu arada, Chaeryoung çok güzel, neden çirkin gördüklerini anlayamıyorum. Chaeryoung, bundan dolayı özgüveninin düşük olduğunu kabul etti, ancak nefret edenlerin dikkat etmesi gereken insanlar olmadığını fark etti.

Chaeryoung’un annesinin talebinden sonra bile çok kaba olan insanlar. Chaeryoung’un kız kardeşi Chaeyeon bile bu yorumlardan dolayı kendisi hakkında kötü hissettiğini itiraf etti.

13. Kang daniel

Kang Daniel bir zamanlar yetenekli WannaOne grubunun bir parçasıydı. WannaOne 2019’da ne yazık ki dağılmıştı. Kang Daniel, WannaOne henüz dağılmamışken şirket tarafından merkezileştirildiği için nefret alıyor.

Daha sonra, sevk, kendisinin ve Twice’dan Jihyo’nun çıktığını ortaya çıkardığında nefret edenlerden daha fazla nefret aldı. Yine, bu, gerçekte idoller sadece insan olmak isterken hayranların idollerini nasıl alacaklarını düşündüklerini gösteriyor.

14. (G) I-dle’den Soyeon

Soyeon, şu anda Cube Entertainment bünyesinde bulunan altı üyeli kız grubu (G) I-dle’nin lideridir. Soyeon, öğreneceğini umduğumuz kültürel tahsisat nedeniyle eleştirildi. Ancak nefretler eleştirme şansını yakaladı, bu da onu hatalarından dolayı çağırmaktan çok farklı.

Ayrıca (G) I-dle’deki tüm satırları çalmak ve ardından üyelerine vermekle suçlandı. Soyeon çok yetenekli ve iyi kalpli bir Kpop idolü ve aldığı nefreti almamalı. Nefretin makul olup olmadığı konusunda nefret etmeyi seven idollerden biridir.

15. TXT Üyeleri

TXT üyeleri, yetenekleri olmadığı için eleştirildi ve BTS nedeniyle popülerlik kazanmakla suçlandı. Nefret gösteren insanların çoğu, TXT’nin adını yalnızca BTS aracılığıyla kazandığını iddia eden zehirli Army’lerdi. Şöhretlerini sadece BTS sayesinde kazansalar, popülerlikleri bir yıl içinde ölür. Ancak TXT, yetenekli ve sevimli üyeleri nedeniyle çıkışlarından bu yana güçleniyor.