En Çok Fandoma Sahip Kpop Grupları 2021

En Çok Fandoma Sahip Kpop Grupları: Geçtiğimiz birkaç yılda Kpop, Usain Bolt’un koştuğu kadar hızlı büyüdü. K-pop dünya çapında yayıldı ve hayranları sadece kendi ülkesi olan Güney Kore’ye ait değil, tüm dünyada yaşıyor. Kpop idolleri, şarkı söyleyebildikleri / rap yapabildikleri, dans edebildikleri ve en sevdiğiniz dondurma kadar hoş görünebildikleri için üçlü katillerdir. Kpop diğer ülkelerdeki müzikten farklıdır çünkü “idoller” çok genç yaşta bir ajansa katılırlar ve mükemmellik için eğitilirler. Sanatçılar gruplar halinde çalışır veya tek başlarına çalışırlar ve çok güçlü hayran kitleleri vardır. Birçoğu kpop’un küresel müzik endüstrisini ele geçirdiğine inanıyor. Kpop’un neden bu kadar güçlü bir hayran kitlesine sahip olduğunun önemli bir faktörü, idollerin hayranlara büyük bir sevgi ve saygıyla yaklaşmaları, onları mutlu ve sanatçıya bağlı olmalarıdır.

Hangi grubun en büyük hayran kitlesine sahip olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

ÖNERİLEN: 2021’De Dünya Çapında En Popüler Kpop Grupları

ARMYS’ler

Şaşıran var mı? Ben öyle düşünmüyorum. Grup hemen hemen her grafiğin, iTunes, YouTube ve Billboard’un en üstünde yer alıyor. ARMYS’ler dünyanın en büyük hayran kitlesi olarak kabul ediliyor. BTS, Kpop’a küresel bir ilgi duyan ilk gruplardan biri. BTS, hayranlarına kendini sevmeyi ve bunun önemini öğretmek için şarkılarını kullanıyor; bu, büyüyen ya da yeni çıkan insanlar için önemli. Tıpkı BTS’in sanatçı olarak işlerine adanmış olması gibi, ARMY de onlara en iyi listelerde yardım ederek, ödüller kazanarak, albümleri sattırarak, onları nefretlerden koruyarak ve çok daha fazlasını yaparak gerçek bir ordu gibi hareket ediyor. BTS, Kpop’tan Grammy’ye aday gösterilen ilk gruptur (müzik için çok beğenilen bir ödüldür) Birçok popüler idol, BTS’nin çalışmalarını seven ARMY’lerdir. BTS kral ise, o zaman en güçlü ARMY’ye sahipler.

BLINKS

Diva kız grubu BLACKPINK’in hayranlarına verilen isim BLINKS. BTS’in küresel etkisi eşsiz, ancak BLACKPINK yaklaşıyor ve hepsi hayranları sayesinde.BLACKPINK dört üyeden oluşuyor. Grubun VMA’larda ve İlan Tahtalarında uluslararası adaylıkları vardır. BLACKPINK birçok ihtimalden geçti, ancak hayranları kendi taraflarında kaldı ve onlara güç verdi.

ÖNERİLEN: 2021 K-Pop Kralı Kimdir ve Bu Ünvan Nereden Geldi?

EXO-l’ler

EXO-l’ler, EXO grubuna adanmış fandomlardır. EXO-L, en sadık hayran kitlelerinden biri olarak biliniyor. EXO-L, EXO’yu sevgi ile yıkadı ve onlara birçok Daesang getirdi Hayran kitlesinin tam formu aslında EXO LOVE’tır ve gerçekten adlarının arkasında dururlar. Çoğu EXO üyesi orduda görev yapıyor, ancak hayran kitlesi tüm grup üyelerinin geri dönmesini desteklemeye ve beklemeye devam ediyor.

MONBEBE

MONSTA X altı üyeden oluşan bir gruptur. 2015 yılında piyasaya çıktı, ancak fandomları büyüdü ve güçlendi. Monbebes tüm güçleriyle grubu terfi ettirdiler ve gruba hak ettiği takdiri sağladılar. MONSTA X harika dansçılar ve hatta diğer idoller onların hayranlarıdır.

ÖNERİLEN: En İyi Vokallere Sahip 10 Kpop Grubu 2021

MOA’lar

MOA’lar, BTS ile aynı ajans olan BigHit ajansı altında Tomorrow x Together. Grup yeni bir üye ve sadece 2019’da çıkış yaptı, ancak hayran kitleleri her zamankinden daha güçlü. MOA’lar, çok sevimli bir isim olan Moment of Alwaysness’in kısaltmasıdır. TXT’nin hayran kitlesi, üyelerin çoğu çok genç, en büyüğü 21 ve en küçüğü 20 yaşında olduğu için onlara karşı çok koruyucu.

vip

BigBang’den bahsetmeden Kpop ve hayran kitleleri hakkında konuşmak haksızlık olur. BigBangs’ın sadık hayranları VIP olarak biliniyor BigBang, şarkıları dünya çapında viral olan ilk gruplardan biriydi. BigBand, Kpop’un neyi temsil ettiğini gerçekten tanımlayan gruptur. BigBang, 2006’da çıkış yaptı ve son şarkılarından biri 2018’de yayınlandı. BigBang’in popülaritesi ve etkisi o kadar büyük ki, uzun bir aradan sonra yine de geri dönüş yapabilirler. BTS, GOT7, BLACKPINK ve solo sanatçı IU dahil birçok Koreli idol VIP’tir.