2021 K-Pop Kralı Kimdir ve Bu Ünvan Nereden Geldi?

2021 K-Pop Kralı kimdir? cevabı hepimizin beklediği bir sorudur. Şu an itibariyle, 2021 yılı için nihai k-pop kralı için nihai sonuçlar henüz açıklanmadı. Ama elbette bununla ilgili bazı tahminlerde bulunabiliriz. K-pop, tahmini değeri milyarlarca olan büyük bir sektördür. K-pop’un şu anda sunduğu büyüme ve kariyer çok büyük. Ve bu nedenle herkes bir şekilde sektöre girmek veya en azından bir parçası olmak istiyor. K-pop hayranları dünyanın her yerinden. Tercih ettikleri yıldızlardan gelen sadece bir bakışta çıldırıyorlar. Yıldızlığı korumak ve idoller arasındaki sağlıklı rekabeti sürdürmek için, yıldızların popülerlik kontrolünü takip edebilmek için genellikle bunun gibi çevrimiçi anketler yapılır.

BTS, Bigbang, Shinee dünyanın en ünlü grupları arasındadır ve sadece Güney Kore’de değil tüm dünyada ünlüdür. BTS grubu tarafından endüstrinin popülaritesinin küresel bir düzeye çekildiği sık sık söyleniyor. Öyleyse, büyük bir hayran kitleleri var mı ve hayranlarına ordu deniyor mu? Ancak grupların yanı sıra, k-pop idollerinin de kendi bireysellikleri var. Birey olarak oldukça popülerler ve onları son derece seven kendi hayran kitlelerine sahipler. Öyleyse kimin kazanan olabileceği ve yarışta kimlerin yer alacağı tahminine gidelim.

ÖNERİLEN: Solak Olan Kpop İdolleri Hangileri? Soru-Cevap

K-Pop 2021’in kralı olma yarışına liderlik eden adaylar

Şu an itibariyle, popülerliklerine göre yarışa birçok aday seçildi. Genel sonuçlar oy esas alınarak açıklanacaktır. Öyleyse, hayran kitlesinin eşit miktarda katılımı olduğuna karar vermek. En çok hayrana sahip olanın yarışı kazanması muhtemeldir. Ancak elbette, denizaşırı izleyiciler ve seçmenlerin diğer pek çok küresel katılımı kararı her an değiştirebilir. Öyleyse fazla beklemeden, bu sefer yarışı kazanabilecek uygun adayı tartışalım. 2021 yılında, yarışma k-pop’un mutlak popülaritesiyle her geçen gün yükselmeye devam ettiğinden beri eskisinden çok daha fazla katılımcı var.

En üstte, BTS’ten Jimin , yarışma için ilk uygun aday olarak var. Jimin, erkek grubu BTS’in ana vokalisti ve azami dikkat çeken bir aurası var. O sadece yetenekli bir vokal değil, aynı zamanda karizmatik görünümü ve kendine güveni ile yarışta birinci. Şüphesiz tüm grubun büyük bir hayranı var, ancak tek başına Jimin’in de çok sayıda hayranı var. Hem solo hem de grup koşusuna aktif katılımı onu en uygun adaylardan biri yapıyor.

ÖNERİLEN: En ırkçı K-pop idolü kim?

Bizim Sonraki listede , elimizdeki BIGBANG G-Ejderhanı . BIGBANG aynı zamanda sektördeki en fazla ilgiyi çeken bir gruptur. Grup arasında, maksimum dikkat genellikle lider ve grubun ana rapçisi ve vokalisti tarafından aranır. G-Dragon, hem Güney Kore’de hem de dünya çapında son derece ünlüdür. Kwon Ji Yong onun doğum adı ve uzun süredir sektörün içinde. Şimdi yıllar boyunca sıkı çalışarak kendi kişisel hayranını yarattı. Onu k-pop kralı olmaya tam olarak uygun bir aday yapan şey.

BTS’ten Jungkook , yarışta bir başka önde gelen katılımcı. Gibi ekip üyelerinin yaptığı geri kalanı tarafından takip BTS dan taehyung , BTS dan RM , BTS dan Jin , bts J-Hope ve BTS Suga de. BTS, şu anda k-pop dünyasının en ünlü grubu olarak, tüm üyelerini otomatik olarak k-pop kralı olma yarışına girmeye hak kazanır.

Az diğer önemli adaylar şunlardır SHINEe gelen Taemin , ASTRO Cha Eun Woo , 6. günden başlanarak, Jae , EXO gelen Sehun , EXO gelen Chanyeol ve TVXQ’nun gelen Yunho’yu . K-pop’un tüm bu üyeleri şu anda k-pop’un nihai kralı olma yarışına liderlik ediyor. Tahminlere göre, BTS’den Jimin bu sefer de yarışı kazanma şansı en yüksek. Bir süredir şampiyonluğu kazandığından ve bu sefer üst üste üçüncü galibiyetinden dolayı, şu an için hiçbir şey kesin değil, sonuçlar da değişebilir, ancak genel olarak Jimin’in şampiyonluğu kazanma şansı daha fazla.