EN Hızlı Rap Yapan Kpop İdolleri Sıralaması İlk 10

EN Hızlı Rap Yapan 10 Kpop İdolleri: Güney Kore, yabancı bir bakış açısından sadece dramaların ve K-Pop’un ülkesi olarak bilinir. Bununla birlikte, oldukça kışkırtıcı bir şeyi derinlemesine araştırırsanız, biri kendilerini en iyi eserleriyle Koreli rapçiler bulabilir. Çalışmaları dikkat çekici ve dikkate değer. Gerçeklik şovları, özellikle şarkı söyleme ve rap yeteneklerinin önünü açmanın en iyi yollarından biridir. Dünyanın en ateşli yetenekleri isimlerini ve şöhretlerini böyle duyururlar. Güney Kore’deki böyle bir realite rap yarışması programı, SMTM olarak da bilinen X-Factor tarzı Show Me the Money’dir.

Güney Kore, şaşırtıcı ve ilginç rap yetenekleriyle doludur. K-Hip-Hop dünyasına bir değişiklik getiriyorlar ve küresel etki yapıyorlar. Güney Kore’nin rap dünyasında bile müthiş yeteneklere sahip olduğunu söylemeliyim. Güney Koreli kadın rapçilerden bazıları Giant Pink, Jennie, Chaeyoung, Andy Lee, Moonbyul, Soyeon, vs.’dir. Aynı şekilde, Güney Koreli erkek rapçilerden bazıları Min Yoon-gi, Minho, TOP, Chanyeol, Zico, Bobby’dir. , Jinjin, vb. Şimdi, Güney Kore’den en hızlı on rapçiye bir göz atalım.

ÖNERİLEN: En Çok Fandoma Sahip Kpop Grupları 2021

EN Hızlı Rap Yapan Kpop İdolleri

Outsider

Outsider, bugünlerde listelerin çoğunda adı geçmemesine rağmen, Güney Kore’nin en hızlı rapçilerinden biridir. Ancak, Outsider yalnızca sahne adıdır ve gerçek adı Shin Ok-Cheol’dur. Rap yapma hızı olağanüstü ve 22 SPS’den fazla rap yapabiliyordu. Outsider herhangi bir idol grubuna bağlı değildir ve sadece etiketlerle ilişkilendirilir. Başlangıçta 04 Temmuz 2013 tarihine kadar Sniper Sound ile ilişkilendirildi. Ancak bazı anlaşmazlıklar nedeniyle plak şirketinden ayrıldı. Daha sonra 2013 yılında kendi etiketini ASSA İletişim’i kurdu. Rapçi 2004’ten beri aktif ve birçok single yayınladı.

Stray Kids’ten Chang Bin

Stray Kids’ten Chang Bin, Güney Kore’nin en hızlı on rapçisi arasında ikinci sırada yer alıyor. K-pop hayranları, 2017’de Mnet’in Stray Kids hayatta kalma şovunda yer aldığında hızlı rapinden etkilendi. Chang Bin, Weekly Idol şovunu karıştırmadan hızlı rap yapma istendiğinde 11.13 SPS’de rap yapma kaydına sahip. Rapçi olmasının yanı sıra aynı zamanda şarkıcı, besteci, söz yazarı ve yapımcıdır. JYP Entertainment’ın altındadır ve hip hop birimi grubunun bir parçası olan 3RACHA’dır. Chang Bin, popüler olarak SPEARB olarak da bilinir.

ÖNERİLEN: 2021’De Dünya Çapında En Popüler Kpop Grupları

Block B Zico

Üçüncü sırada yer alan Block B’den Zico, Güney Kore’nin en hızlı on rapçisi arasında ilk sırada yer alıyor. Bununla birlikte, Woo Ji-ho gerçek adıdır ve sahne adı Zico ile popülerdir. İlginç bir şekilde, Zico aynı zamanda 2011’de çıkışını gören Block B’nin grup lideridir. 2012’de, solo parça Cocks ile rap yaparken hızını gösterdi. Etkileyici rap yeteneğini 10.13 SPS’de gösterdi. Zico, Cocks şarkısını hayalleri ve tutkuları olmayan insanlara adadı. Çok yetenekli kişilerden biridir ve ana akım temyizde bir Koreli Idol olarak Kore hip-hop alanında yer altı itibarı ile dikkate değerdir.

BAP’tan Zelo

BAP’tan Zelo, Güney Kore’nin en hızlı on rapçisi arasında dördüncü sırada yer alıyor. Tam adı Choi Jun-hong ve rap becerilerini göstermekten korkmuyor. 2012’de Güney Koreli Best Absolute Perfect’te (BAP) ilk çıkışını yaptı. İlk şarkıları Warrior, Zelo’nun 10.12 SPS ile rap yeteneklerini gösteriyor. Zelo, 2018’de TS Entertainment ile sözleşmesi bittikten sonra idol grubu BAP’tan ayrıldı. Daha sonra grup 2019’da dağıldı. 2019’da Zelo, A Entertainment ile bir sözleşme imzaladı. Ancak ücretlerin ödenmemesi nedeniyle şirkette uzun süre kalmadı. O zamandan beri tek bir sanatçı oldu ya da başkalarıyla işbirliği yaptı.

BTS’den Suga

BTS’den Suga, Güney Kore’den en hızlı on rapçi arasında listedeki beşinci numara. Tam adı Min Yoon-gi ve Agust D ve Suga sahne adıdır. BTS , 2013’te çıkışını gören en popüler erkek grup idol gruplarından biridir. Hala tüm hızıyla devam ediyorlar. Dahası, ARMY olarak bilinen büyük bir hayranları var. Suga, rap becerilerini Cypher Pt. 2: 9.83 SP ile BTS’nin Triptik’i. BTS rap line, geçmiş albümlerinde şifreli parçalar yayınlayacaktı. Suga, şifre izi altı yaşında olmasına rağmen hala hayranlarını etkilemeyi başarıyor.

Big Bang’den TOP

Big Bang’den TOP, Güney Kore’den en hızlı on rapçi arasında listede altıncı sırada yer alıyor. Choi Seung-Hyun, idolün gerçek adıdır. Solo şarkısı DOOM DADA, TOP’un rap yeteneğini gösteriyor Bir şarkı için 9.40 SPS’lik etkileyici bir rap yaptı. Parça altı yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, hala şarkıcının en ikonik solo parçalarından biri. Pek çok taraftar, o sırada rap zamanı sırasında nefes alma süresini merak ediyordu. TOP sadece bir rapçi değil, aynı zamanda bir aktör, şarkıcı, plak yapımcısı ve söz yazarıdır. Çocuk idol grubunda çıkış yapmadan önce yeraltından bir rapçiydi.

BTS’den RM

BTS’den RM, Güney Kore’den en hızlı on rapçi arasında listedeki yedinci sırada. Kim Nam-Joon, idolün gerçek adıdır. Şarkıcının solo şarkısı Joke, 9.24 SPS’lik rap hızını gösteriyor. Hem eski tarz hayranlar hem de uzun süredir hayranlar aynı RM şarkısını övdü. 2014’te Mnet’in 4.ings Show – Rap Monster belgeselinde göründükten sonra, Rap Monster anlamına gelen RM adını aldı. Dahası, BTS’in lideridir. İlk mixtape olan RM, idolün 2015 yılında piyasaya çıkan ilk solosu. Billboard 2000’de, ikinci mixtape’i Mono, Koreli bir solistin en yüksek liste albümü oldu.

G-Dragon of Big Bang, iKON’dan Bobby ve Stray Kids’ten Han: Tie

G-Dragon of Big Bang, iKON’dan Bobby ve Stray Kids’ten Han, Güney Kore’den en hızlı on rapçi arasında listenin sekizinci sırasına kadar berabere. Üç idol, üç farklı gruba aitti. Bununla birlikte, rap hızları etkileyici, üç kişi için de aynı. 9.0 SPS’lik bir rap hızına sahipler. G-Dragon, She’s Gone featında rap hızını gösterir. KUSH, neredeyse on yıllık bir şarkı. Bobby, Show Me The Money şovunda rap hızını göstermek için YGGR # HIPHOP şarkısını seslendirdi. Han, grubun TMT şarkısında yeteneklerini sergiledi.

ÖNERİLEN: En İyi Vokallere Sahip 10 Kpop Grubu 2021

Winner’dan Mino (EN Hızlı Rap Yapan Kpop İdolleri)

Winner’dan Mino, Güney Kore’den en hızlı on rapçi arasında listede dokuzuncu sırada yer alıyor. Gerçek adı Song Min-ho. Minho.  Mino, rapçi olmanın yanı sıra bir de yapımcı. 2014 yılında YG Entertainment’a katıldıktan sonra erkek grubu Winner’da ilk kez sahneye çıktı. Bir ballad çocuk grubu olan BoM’de rapçi olarak Tagoon sahne adıyla başladı. Ancak 2013’te aynı durum dağılma için de geçerli.

Stray Kids’den Hyunjin 

Stray Kids’ten Hyunjin, Güney Kore’den en hızlı on rapçi arasında listedeki onuncu numara. TMT şarkısı, 8.38 SPS’lik etkileyici rap hızıyla Hyunjin’in rap becerilerini sergiledi. Rap’i bir patlayıcı gibidir, bu yüzden genellikle dinamitlerle karşılaştırılır. Hyunjin, Stray Kids grubuyla ilk çıkışını 2013’te yaptı. Stray Kids, 2017’de aynı isimli realite şovunda çıkış yapacaklarını duyurdu. Rapçi olmasının yanı sıra grubun ana dansçısı, görsel ve alt vokalisti.

 Dolayısıyla yukarıdakiler, K-pop idolünün en iyi on rapçisidir. Bununla birlikte, liste daha yeni K-pop idollerinin veya gruplarının ortaya çıkmasıyla değişebilir. Yukarıdaki listenin ardından G-Idle’dan Syeon, Stray Kids ‘Felix, Twice’dan Chaeyoung, BTOB’dan Huta, Seventeen’den Wonwoo, Monsta X’den Jooheon, Blackpink’ten Jennie, EXO’dan Chanyeol, Fiestar’dan Yex-Zi, NCT’den Taeyong, AB6IX’den Woojin ve Monsta X’ten I M var.