BTS üyelerinin burçları sizi ilgilendiriyorsa ve merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre…

Bangtan Boys olarak da bilinen BTS, dünyayı kasıp kavuran Güney Koreli bir erkek grubu. Unutulmaz müzikleri, dinamik performansları ve büyüleyici kişilikleri, bu kadar sadık bir hayran kitlesine sahip olmalarını şaşırtıcı kılmıyor.

BTS’in her üyesinin kişilikleri ve özellikleri hakkında daha fazla fikir verebilecek benzersiz bir burç olduğunu biliyor muydunuz?

BTS Üyelerinin Burçları

Türkiye’de de geniş hayran kitlesine sahip olan BTS grubu üyeleri burçlarını değerlendirdiğimiz yazımızı inceleyerek ünlülerin burçlarını öğrenebilirsiniz.

İşte BTS üyelerinin burçları…

Jin: Başak Burcu

Jin, 4 Aralık 1992 doğumlu bir Başak burcudur. Başaklar mükemmeliyetçilikleri, pratiklikleri ve detaylara verdikleri önemle tanınırlar. Genellikle çalışkan, güvenilir ve güvenilir olarak tanımlanırlar. BTS’nin en yaşlı üyesi olarak Jin genellikle liderlik rolünü üstlenir ve grubun düzenli ve programa uygun olmasından sorumludur. Mükemmeliyetçiliği performanslarında da kendini gösterir; her hareketin ve notanın kusursuz bir şekilde icra edildiğinden emin olduğu sık sık görülür.

Suga: Yay burcu

Suga, 9 Mart 1993 doğumlu bir Yay burcudur. Yay burçları maceracı ve iyimser kişilikleriyle tanınırlar. Genellikle bağımsız, özgürlüğü seven ve entelektüel olarak tanımlanırlar. Bu özellikleri Suga’nın müziğine de yansımıştır, zira Suga düşündürücü ve içe dönük şarkı sözleriyle tanınmaktadır. Aynı zamanda BTS’in en rahat ve uyumlu üyelerinden biri olarak bilinir, sık sık şakalar yapar ve üyeleri güldürür.

J-Hope: Balık Burcu

J-Hope, 18 Şubat 1994 doğumlu bir Balık burcudur. Balık burçları duyarlılıkları, sezgileri ve yaratıcılıklarıyla tanınırlar. Genellikle şefkatli, sanatsal ve hayalperest olarak tanımlanırlar. Bu özellikler J-Hope’un akıcı ve duygusal dansıyla bilinen performanslarında belirgindir. Aynı zamanda pozitif ve enerjik kişiliğiyle de tanınır ve çoğu zaman hem üyelerin hem de hayranlarının moralini yükseltir.

RM:  Koç Burcu

RM (Rap Monster), 12 Eylül 1994 doğumlu bir Koç burcudur. Koç burçları özgüvenleri, hırsları ve liderlikleriyle tanınırlar. Genellikle cesur, kararlı ve bağımsız olarak tanımlanırlar. Bu özellikler Rap Monster’ın BTS’in lideri ve ana rapçisi olarak rolüne yansır. Güçlü sahne varlığı ve komuta edici performans tarzının yanı sıra zanaatını geliştirmeye ve mükemmelleştirmeye olan bağlılığıyla tanınır.

Jimin: Aslan

Jimin, 13 Ekim 1995 doğumlu bir Aslan burcudur. Aslanlar kendilerine güvenleri, karizmaları ve gurur duygularıyla tanınırlar. Genellikle gururlu, sadık ve cömert olarak tanımlanırlar. Bu özellikler, güçlü ve karizmatik sahne varlığıyla tanınan Jimin’in performanslarında belirgindir. Ayrıca gruba olan sadakati ve hayranlarına karşı cömertliği ile de tanınır; sık sık etkileşim kurmak ve destekleri için minnettarlığını göstermek için zaman ayırır.

V: Akrep Burcu

V, 30 Aralık 1995 doğumlu bir Akrep burcudur. Akrepler yoğunlukları, tutkuları ve gizemlilikleri ile tanınırlar. Genellikle yoğun, duygusal ve özel olarak tanımlanırlar. Bu özellikler V’nin performanslarına da yansır, çünkü güçlü ve duygusal sahne varlığıyla tanınır.

Jungkook: Kova burcu

Jungkook, 1 Eylül 1997 doğumlu bir Kova burcudur. Kovalar bağımsızlıkları, özgünlükleri ve yaratıcılıklarıyla tanınırlar. Genellikle yenilikçi, eksantrik ve bağımsız olarak tanımlanırlar. Bu özellikler Jungkook’un performanslarına da yansımaktadır, çünkü Jungkook farklı ve çok yönlü vokal yeteneklerinin yanı sıra müziğinde yeni ve deneysel konseptler denemeye istekli olmasıyla da tanınmaktadır.

Bağımsız ve özgür ruhlu kişiliğiyle de tanınan Jungkook, grup içinde sık sık kendine özgü bakış açısını ve fikirlerini ifade ediyor.