Red Velvet Wendy Diyeti: Bilmeniz Gereken Her Şey

İşte sizlere Red Velvet Wendy diyeti hakkında tüm bilgiler ve ipuçları,Tüm ReVeluv’lar için , Ana Vokalist’in fiziksel görünümü ilk çıkışından günümüze önemli ölçüde değişti . Aslında, BadBoy promosyonları sırasında Red Wendy’nin diyeti, belirgin zayıflığı nedeniyle fandom patlamasıydı.

Bu, kilosunun dengesizliği nedeniyle almak zorunda kaldığı şiddetli diyetlerden kaynaklanmaktadır. , çünkü birkaç röportajda belirttiği gibi, K-‘den çok talep ettikleri figürü kaybetmesi ve yeniden kazanması çok zordur. Pop idolleri.

Şu anda, kilo vermek için titiz yöntemler uygulayarak bu dengesizliği kontrol ediyor. SM Entertainment ve genel olarak endüstri standartlarına uymak için neler yaptığını öğrenmek ister misiniz? Burada sevimli Wendy Son’un rutinini ve diyetini detaylandırıyoruz!

ÖNERİLEN: Sunmi Diyeti ve 5 Günlük Egzersiz Programı

Kilosuyla ilgili sorunlar

Stajyerlik aşamasında Wendy, Batı standartlarına göre sağlıklı ölçümlere sahip bir vücuda sahipti. Ama Kore klişelerini zaten biliyoruz, değil mi? Ağırlığı, ajansın talep ettiğiyle eşleşmedi . Görünüşü sektörün beğenisine uygun olmadığı için Cube Entertainment tarafından bile reddedildi. Ancak hayalleri için savaşma gücünü aldı ve 2012’de SM Entertainment’a girdi.

Çıraklık yaptığı dönemde

Wendy çıraklığını aldıktan sonra, vücudu çok kısa sürede kilo alabildiği için çeşitli – çok tehlikeli – kilo verme yöntemlerine maruz kaldı . Bu herkesi hayal kırıklığına uğratabilirdi ama bizim Wannie’miz vücudunun ve organizmasının kontrolünü ele geçirmeye karar verdi. Ağustos 2014’te Red Velvet ile birlikte çıkış yapabilmek için gereken rakamı elde edecek şekilde kendini zorladı.

Buna rağmen idolün ağırlığı korunamadı ve yorumlar eksik değildi. Bu durum, Red Velvet’in 2016’da geri dönüş yapmasıyla daha da kötüleşti , çünkü ağırlıklarının kolayca değiştiği fark edildi. Buna rağmen Seung Wan pes etmedi.

ÖNERİLEN: BTS Suga Diyeti ve Günlük Egzersiz Rutini 2021

Azim Ve Başarı

O kadar bağlılığı ve çabası vardı ki 4 ayda 15 kilo vermeyi başardı . Elbette uyguladığı diyetler ve egzersizler o kadar şiddetliydi ki sağlığını riske atıyordu, bu nedenle bu yöntemler hızlı kilo vermek isteyenler için pek önerilmez.

Geçirdiği aşırı diyetlere ve kendisiyle yaşadığı tüm komplekslere rağmen en önemli şeyin özgüven sahibi olmak olduğunu söylüyor. Amacına nasıl ulaştığını bilmek ister misin? Okumaya devam et!

Son Wendy’nin fiziksel özellikleri

Her şeyden önce, Wendy’nin bu kadar sıkı ve aşırı diyetler ve egzersiz rutinleri geçirdikten sonra şu anki yapısını , yaşını ve boyunu hesaba katarak analiz etmeliyiz :

• Yaş : 28 yaş Kore yaşı (27 yaş uluslararası yaş). Doğum günü 21 Şubat.
• Boyu : 1,59 m.
• Kilo : 42 kg.
• Göğüs çevresi: 78,7 cm.
• Bel çevresi: 58,4 cm.
• Kalça konturu : 81,2 cm.

Beslenme açısından, Wendy’nin ağırlığı çok düşük ve boyuna göre sağlıksız . Bunun nedeni, çevrenin taleplerine göre kilosunu korumak için almak zorunda olduğu sağlıksız önlemlerdir.

Red Velvet’ten Wendy’nin egzersiz rutini

Wendy’nin bu kadar kilo vermeyi ve gerçek bir idol gibi görünmeyi nasıl başardığına şaşırdınız mı? Bunu tüm azim, azim ve özgüveni için elde etti. Ses yeteneğinin farkındaydı ve bunu bu şekilde boşa harcamayacaktı ama önce ideal kiloya ulaşması gerekiyordu. Nasıl yaptığını bilmek ister misin? Red Velvet’ten Wendy’nin egzersiz rutinine aşağıdan göz atın!

Dans

Dans, K-Pop idolleri için temel eğitimdir, bu yüzden Wendy hızla kilo vermek için bu gereksinimden yararlandı. Son-Olaf , sadece kilo vermek için değil, aynı zamanda ince, estetik ve çekici bir figür elde etmek için her gün 2 saat koreografi yaptı . Koşmak veya kardiyo yapmak istemiyorsanız, bu sizin için iyi bir egzersiz olabilir.

İp Atlama

Bu egzersiz, Wendy’nin günlük fitness cephaneliğinin bir parçasıdır. Birkaç röportajda, her gece – her zaman 22:00’de – 2 saat boyunca 10.000 tekrara ulaşan özel ip atlama yöntemini açıkladı Buna inanabiliyor musun? Ve bununla yetinmeyip birkaç saat daha dans seansı yapıyor. Ne kadar enerjisi olmalı!

Hızla kilo vermesi gerektiğinde yaptığı eğitim buydu. Bahsettiğimiz gibi günde yaklaşık 400 kalori yaktığı için kısa sürede 15 kilo vermeyi başardı .

Red Velvet Wendy diyeti

Wendy’nin egzersiz rutininin çılgınca olduğunu düşünüyorsanız, sürekli aktif olan bir kadının günlük tüketmesi gereken 2400 kaloriden sadece yaklaşık 350 kalori içeren aşırı diyetini öğrenmeye hazır olun.

Bir röportaj sırasında, Red Velvet’ten Hamster, stajyerlik döneminde elma ve lahana suyu içtiğini itiraf etti … ve işte. Sadece bir meyve suyu! Ve ayrıca birkaç gün içinde kilo vermenizi sağlayacak detoksifikasyon.

Ama bu hepsi değil

Öğle yemeğinde aynı sıvıyı ama kabakla yerdi ve ara sıra biraz pirinç yerdi. Günlük eziyete nasıl dayanabilirdi? Akşam yemeğinde herhangi bir yiyecek tüketmemeyi ve detoksifiye edici meyve sularından bir başkasını beklemeyi tercih etti.

Wendy’nin maruz kaldığı diyet artık rutininin bir parçası değil ve sağladığı düşük kalori miktarı nedeniyle birinin yapması önerilmez. Bunu uygulamak sadece sağlığınızı riske atacaktır. Herhangi bir diyet planına başlamadan önce daima bir beslenme uzmanına danışmalısınız.

neyse ki

Şu anda, Ana Vokalist hala düşük kalorili, ancak akşamları birkaç atıştırmalık ve hafif bir yemekle . Burada size Wendy’nin diyetine benzer bir menü sunuyoruz, ancak önce bir profesyonele gitmenizde ısrar ediyoruz:

• Kahvaltı : süzme peynir, kepekli tost ve lahanalı elma suyu.
• Öğleden sonra : balkabağı suyu.
• Öğle yemeği : sebzeli salata ve tavuk.
• Akşam yemeği : sebzeli tavuk çorbası, narenciye.

Wannie’mizin bunca çabası hakkında ne düşünüyorsun? Engeller karşısında sağlığını o kadar riske atacak kadar azim ve ısrarın bir örneğidir şüphesiz. Red Velvet’ten Wendy’nin rutin ve titiz diyeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!