Cha Eunwoo İdeal Tipi: İşte Bilmeniz Gerekenler

Cha Eunwoo ideal tipi nasıldır sorusunu sizler için araştırdık, Eunwoo ile bir şansın olacak mı? Seni bekliyor olabilir ve sen belkide bunu bilmiyorsun.

ASTRO 2016’da çıkış yaptığından beri, K-Pop fandomu, daha çok Cha Eunwoo olarak bilinen Lee Dongmin’in güzelliğinden kaçamadı. Grubun Görseli boşuna değil, ayrıca Shara Shara (Kore kozmetik ürünleri) dahil olmak üzere birçok markanın yüzü oldu . Bu idol iç çekmenizi sağlıyor mu? Kesinlikle evet! Eunwoo’nun ideal kız konseptine bir göz atın ve onu fethetmeye hazırlanın.

Bariz çekiciliği nedeniyle Yüz Dahisi olarak da adlandırılan Cha Eunwoo, bir kızda ve bir ilişkide ne istediği konusunda birkaç kez sorgulandı Tüm cevaplarınızla bize dokundunuz! Onun ürkütücü bakışlarının arkasında hiç şüphe yok ki hassas ve şefkatli bir insan var.

ÖNERİLEN: TXT Burçları: Hangi İdol İle Uyumlusunuz?

Eunwoo’nun bir ilişkiden beklentileri

K-Pop idolü olmak ve türün en başarılı gruplarından birinin parçası olmak Eunwoo’nun duygularını soğutmuyor. Yanında kendini tamamen rahat ve güven duyduğu bir insan bulmak ister ki tüm sorunlarını ona anlatabilsin ve onu önyargısız dinlesin.

Dongmin ile bir randevu hayal edebiliyor musun? O çok romantik ve detay odaklı! Sözde Face Genius , CeCi ile yaptığı bir röportajda , Namsan Kulesi’nin hoş bir manzarasını sunan bir alana rastlayana kadar bir aşk ilişkisi için iyi restoranlar aradığını söyledi. İlk randevusunda yapacağı her şeyi anlatma şeklini seviyoruz :

O restorana gidip o kızla güzel bir yemek yemek istiyorum. Akşam yemeğinde ona bir kolye ya da yüzük verir ve ona olan hislerimi itiraf ederdim.

Bu görünüşün arkasında ne kadar çok aşk gizli!

ÖNERİLEN: BLACKPINK Şarkıları, Albümleri, Sırasıyla Tam Liste

Cha Eunwoo İdeal Tipi

Eunwoo’nun bir kızda ve bir ilişkide ne istediği konusunda çok net beklentileri var: En akıllıca kararları verebilmesi için zeki, meraklı ve gerçeğin farkında olması gerekiyor. Temel olarak, kendisi kadar kararlı bir kişi, kendisini projelendirmesine yardımcı olmak ve her projesinde onu desteklemek. Ömür boyu sürecek bir romantizm böyle olmalı!

Ek olarak, benzer zevklere sahip olmalı ve rahat ve huzurlu bir ortam sağlamalıdır çünkü Eunwoo da aynısını yapacaktır. İdol, romantik bir pembe dizi olduğu için en derin duygularını ifade edebileceği o kızı bulduğu için çok heyecanlı.

Eunwoo’nun İdeal Kızı: Shin Minah

Okuduğunuz gibi: Shin Minah, Eunwoo’nun en sevdiği ünlüdür. Birkaç röportajda kendisine bu nokta soruldu ve Dongmin cevabında asla tereddüt etmedi: 36 yaşındaki aktris, ideal kızının arketipi. Aslında idol onunla bir dizide veya filmde yer alacağı için çok heyecanlı.

Eunwoo hayallerindeki bilge kızı buldu mu?

K-Pop idolü olmanın zorluklarından biri, sevgi dolu bir bağ kurmanın zorluğudur. Kamuoyu, üniversite taahhütleri ve Eunwoo’nun ASTRO ile buluşması gereken yoğun programa ek olarak, buluşmak ve ağ kurmak için zaman ayırmasını engeller.

Son zamanlarda Master in The House programında Visual, kendisini dinginlik, güven ve rahatlık aktaran bir kadınla bir evlilik ve sağlam bir aile içinde tasarladığını ortaya koydu Ne yazık ki, henüz o “ruh eşini” bulabilmiş değil. Eunwoo itirafı sırasında gözyaşlarını tutamadı!

Yüz Dehamızı karakterize eden insanlık hakkında hiç şüphe yok . Soğuk görünümünün arkasında, samimi duygularla dolu ve sadece onu dinlemeye ve yargılamamaya istekli birini istiyor . Bu pozisyonu doldurmaya istekli misiniz? Yorumlarda bize bildirin!