Jimin Diyeti Nasıl Yapılır? BTS Diyet Listesi

Jimin Diyeti: BTS’den Jimin’in popüler diyet tarifi de var! Bir röportaj sırasında Jimin, BTS’in antrenmanı sırasında çarpıcı görünmek istediğini ve bu yüzden diyet yapmaya karar verdiğini söyledi. Ne yazık ki, Jimin’in diyeti aynı zamanda en aşırı diyetlerden biri olarak biliniyordu!

Jimin, diyetinde düzenli olarak 10 gün boyunca günde yalnızca bir öğün yediğini açıkladı. Sadece bu değil, aynı zamanda çok su içti ve diyetinde dans antrenmanında daha fazla saat geçirdi. Diyet aynı zamanda gerçekten sıkı ve aşırıdır! Diğer BTS üyeleri ondan bir şeyler yemesini istiyordu ama o teklifleri reddetti.

Vücudu bir yemekten yeterince enerji alamadığı için Jimin birkaç kez bayıldı. Diğer BTS üyeleri tarafından da ortaya çıktı. Ayrıca günde iki tavuk göğsü yemek ve bir yıl boyunca diyetten sağ çıkmak gibi başka bir diyet menüsü kullandı. Aşırı diyetinden dolayı, sadece bayılmakla kalmadı, aynı zamanda BTS’den Jimin de yetersiz beslenme yaşadı.

Bununla birlikte, Jimin’in diyeti gerçekten aşırıydı ve vücut üzerinde birkaç kötü etkisi var. Ama yine de Jimin’in diyetini deneyen ve başarılı bir şekilde kilo vermiş, hatta riskli olduğunu düşünen bazı insanlar var. Bu nedenle, diyeti denemek üzereyseniz, lütfen diyet planı hakkında danışmak ve yöntemleri kendi vücudunuzun ihtiyaçlarına göre ayarlamak için bir doktora gidin!

İLGİLİ: Suzy Diyeti Nedir? K Pop idollerinin Diyetleri

MOMOLAND Diyeti Hakkında

Bir kız grubunun üyelerinin, MOMOLAND üyeleri gibi sahnede performanslarına hazırlanmak için diyet yapması çok yaygındır! MOMOLAND üyeleri, istedikleri zaman geri dönüşlerini hazırlamak ve aynı zamanda zayıf ve sağlıklı vücutlarını korumak için diyet planlarını açıkladı!

MOMOLAND üyeleri günde üç kez yemeye devam ettiler, ancak kahvaltıda sadece 200 gr derisiz tavuk göğsü, öğle yemeğinde salatalık ve akşam yemeğinde iki elma yediler. Ayrıca günde yaklaşık iki litre su içiyorlardı. Öğle ve akşam yemeklerinde sadece bir öğün yedikleri için bunun aşırı olduğunu görüyoruz, değil mi?

İLGİLİ: Jeon Somi Diyeti Nedir? Ne Yiyebilirsin?

MOMOLAND üyelerinin diyeti de K-Pop idolleri arasında en popüler diyetlerden biri haline geldi ve belli ki insanlar diyet planını deniyor ve başarılı bir şekilde biraz kilo veriyor. Düzenli yaparsanız, bir hafta içinde bile kolayca kilo verebilirsiniz. MOMOLAND üyeleri de büyük miktarda et yiyebileceklerini söylemelerine rağmen, yine de bazen diyet yapmak zorunda kaldılar.