RED Velvet Seulgi Diyeti Nedir? Ne Yiyebilirsin?

RED Velvet Seulgi Diyeti: Yine K-Pop idollerinin aşırı diyetlerinden bir diğeri ve bu sefer Red Velvet’ten Seulgi’den! Hala stajyer iken Seulgi, bu süreçte kendisini üzen aşırı bir diyet kullandığını açıkladı. Ajansı çıkış yapmak için ondan biraz kilo vermesini istiyordu.

Red Velvet’in Seulgi’nin diyet planı, ister kahvaltı, ister öğle yemeği veya akşam yemeği olsun, sadece soya sütü içeren bir gündü. Aslında o zamanki kilosu mevcut kilosundan pek farklı değildi. Ama yine de ajansı onun biraz kilo vermesini istedi. Ayrıca diyet süreci nedeniyle acıktığında sadece soya sütünü içmeye devam ettiğini açıkladı. Diyetten yaklaşık 2 kg verdi.

Jeon Somi Diyeti Nasıl Yapılır?

Jeon Somi Diyeti: İnsanlar Jeon Somi’nin fiziksel görünümüne, sadece yüzüne değil, aynı zamanda harika vücut şekline de aşıktı! Bir diyetten harika bir fiziksel görünüm aldı! Ama yine de kullandığı diyet oldukça uçtu ve potansiyel olarak vücuda birkaç kötü etki bıraktı. bu diyeti solo çıkışında da kullandı.

Temel olarak, Jeon Somi’nin diyet tarifi, kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde sadece muz yemek ve gün boyunca bol su içmekti! Diyet nedeniyle sadece bir haftada 4 kilo verdi. Bu yüzden muz diyetine ilk başladığında zor olsa da arada bir diyet kullanmaya devam ediyor.

ÖNERİLEN: Jimin Diyeti Nasıl Yapılır? BTS Diyet Listesi

Daha önce, genellikle üç balonlu içeceği bitirdiğini ve diyete başlamadan önce büyük bir iştahı olduğunu açıkladı. Diyet gerçekten popüler hale geldi çünkü insanlar sonuçlardan etkilendiler! Diyetten Jeon So-mi yaklaşık 10 kg! Ancak aşırı olduğu için Jeon Somi diyet planını takip etmek isteyen kişilerin risklerinin de olduğunun farkında olması gerekir.