Kpop İdol Egzersizleri 15 Dakikalık Başlangıç

Takip edebileceğiniz birçok Kpop idol egzersizleri var; ancak, sizin için uygun olan doğru antrenmanı izlemelisiniz.

Bildiğiniz gibi, herkes egzersiz yapmak istemiyor ve çoğu bundan hoşlanmıyor bile.

Aşağıda, bir idolün izlemesi gereken ortalama antrenmanı yaptım, bu% 100 doğru olmayabilir, ancak size bunun neye benzediğine dair genel bir fikir verir. Bu antrenmanı kendiniz yapmaya çalışın ve zamanla muhtemelen sevmeye başlayacaksınız.

Kpop İdol ​​Egzersizleri 15 dakikalık

20 şınav 2 dakika
20 zıplama 2 dakika
20 burpees 2 dakika
dinlenme 1 dakika
20 burpees 2 dakika
20 zıplama 2 dakika
20 şınav 2 dakika
dinlenme 1 dakika
10 burpees 1 dakika

Bu, herkesin evde yapabileceği ideal bir başlangıç ​​antrenmanıdır . Birkaç kez yaparsan çok zor değil.

Başlangıçta biraz zor olabilir ama bu normal. Hiç egzersiz yapmamış biri bunu çok zor bulabilir; ancak, r o idol bedenini almalısın.

ÖNERİLEN: Kpop İdollerinin Güzellik Sırları Ve 7 Cilt Bakım Ürünü

Kpop İdolleri Kaç Saat Egzersiz Yapar ?

Kpop İdol Egzersizleri: Genel olarak, bir Dans ederken veya şarkı söylerken her gün kpop idol egzersizi yapın . Sadece saatlere bakarsanız, spor salonuna giderler ve muhtemelen haftada 3 ila 4 kez 2 saattir, yani haftada yaklaşık 6 ila 8 saattir.

Tüm idollerin spor salonuna gitmesi değil, çoğu formda kalmak için yapıyor. Ayrıca diyet yapmak kilo verirken çok önemlidir, birçok insan bunu daha sonraya kadar fark etmez.

Diyet, kilo vermedeki en önemli faktörlerden biridir ve egzersiz bunun için faydalıdır.

Henüz diyet yapmaya başlamadıysanız, takip edebileceğiniz birçok kpop diyeti vardır. İşte kendinizi takip etmeniz gereken en iyi 8 kpop diyeti. Diyet yapmak istemeseniz bile, egzersiz yapmaya başlayabilir ve ayrıca kilo verebilirsiniz.

Kpop İdolü Gibi Bir Vücut Nasıl Elde Edilir ?

Diyet yapmaya ve egzersiz yapmaya başlayın, genel sağlığınız için çok kötü olabileceğinden bunu aşırıya kaçmayın.

Başlıyorsanız, adım adım ilerlediğinizden emin olun. Bu şekilde, kendinizi aç bırakmayacak ve enerji kaybetmeyeceksiniz.

Bu problemi geçmişte kendimi aç bıraktığım bir yerde yaşadım ve bu çok büyük bir hataydı. Bunu yaptığınızdan emin olun, kendiniz değil. Sadece bazı basit diyetlere bakmaya başlayın, aksi takdirde ara oruç tutmak da çok etkilidir.

İdoller, mükemmel vücuda ulaşmak için oldukça sert diyetler uygularlar. Bazıları sağlıklı değil ama yine de bunu yaşıyorlar, bu da idol olmayı son derece zorlaştırıyor.

Kpop idolü gibi bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, bunu sağlıklı bir şekilde yapın.

Kilo vermenin veya almanın sağlıklı yolları vardır ve asla aç kalmamalı veya aşırı yemek yememelisiniz. vücut bir kpop idolü gibi .

ÖNERİLEN: Kpop İdolleri Ne Kadar Kazanıyor? 2021 Kpop İdol Maaşları

Kpop İdolleri Hafta Sonları Çalışır mı?

Evet, Kpop idolleri hafta sonları da çalışıyor, normalde haftada sadece bir gün izinleri oluyor, ancak bu aynı zamanda programlarına ve promosyonlarına da bağlı. Promosyon yapmıyorlarsa, muhtemelen haftada 2 ila 3 gün izinleri vardır ve sıkı bir programları yoktur.

Bakılması gereken birçok faktör var ve bu aynı zamanda idol grubuna ve ne kadar popüler olduklarına da bağlı. BTS gibi bir kpop grubunun yeni başlayan bir gruptan çok daha sıkı bir programı var.

İdoller genellikle küçümseniyor ve insanlar onları normal olarak görüyor çünkü daha iyi değiller. Bununla birlikte, geçmek zorunda oldukları iş ve aylık gelişmeler, özellikle de oldukça genç olan biri için çok fazla.

Çocuklar idol olmak için tüm hayatlarından vazgeçerler ve bu işe yaramazsa, okul dışında geri çekilecek yedek bir planları yoktur.

Kpop İdol Egzersizleri ve Diyet

Egzersiz ve diyet çok iyi gidiyor. İkisini birden yapmanız gerekmez, ancak size daha hızlı sonuçlar verebilir. En sevdikleri kpop idolü gibi görünmek isteyen birçok insan diyet yapmaya başlar ve oldukça hızlı bir şekilde tonlarca kilo verir.

Bunu egzersiz yapmakla birleştirirseniz, o kpop gövdesini kısa sürede elde edersiniz! Kendinden tatmin olana kadar pes etmemeye çalış. Ayrıca, sadece olumsuzluk olduğu için başkalarının vücudunuzu yargılamasına izin vermeyin ve bundan ne pahasına olursa olsun kaçınmak istersiniz.

ÖNERİLEN: Kpop Stajyerleri Para Kazanıyor Mu? 2021 Stajyer Rehberi

BTS Kaç Saat Egzersiz Yapıyor ?

7 gün 24 saat programlarını tam olarak bilmediğimiz için buna kesin bir cevap yok. Genel olarak idoller, haftada 3 ila 4 kez, her seferinde yaklaşık 2 saat antrenman yaparlar. Bu, haftada yaklaşık 6 ila 8 saat, ancak bu sadece bir tahmin.

BTS daha sık veya daha az antrenman yapabilir, ayrıca antrenmanlar ve performanslar sırasında çok dans ederler, bu yüzden bu aynı zamanda bir antrenmandır.

BTS’in dünya turları ve diğer performanslar sırasında formda ve sağlıklı kalmalarına yardımcı olan kişisel eğitmenleri var.

BTS ayrıca muhtemelen spor salonuna gidiyor ve orada çalışıyor. Bu, kontrol edebileceğimiz bir şey değil, ancak Jungkook’un yıllar içinde nasıl büyüdüğünü görebilirsiniz.