Momo Diyeti 10 Günde 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Momo Diyeti: TWICE üyesi Momo geçtiğimiz günlerde geçmişte 10 günde yedi kilo veya 15 kilo kaybetmek için uyguladığı gizli bir diyet planının ayrıntılarını paylaştı. Plan meyve, sebze veya tahıl içermiyordu. Sadece buz küpleriydi. Evet, doğru duydunuz. K-Pop idolü fazladan kiloları atmak için bir hafta boyunca sadece buz küpleri yiyordu.

23 yaşındaki Güney Koreli şarkıcı , kendisinden kilo vermesini isteyen bir şovda görünmek için özel yemek planını takip etmek zorunda kaldı . Gösterinin bir parçası olmak için her şeyi yapmaya hazırdı. Ancak kız grubu üyesinin kilo verme hedefine ulaşmak için yalnızca yedi günü vardı. Bu yüzden o günlerde sadece buz küpleri yedi ve spor için her gün spor salonuna gitti.

“Bana ne olursa olsun 7 kilo vermem gerektiği söylendi. Şovda olmanın tek yolu buydu. Fazla kilolarımı vermem için bir D Günü vardı. Bu yüzden o tarihe kadar hiçbir şey yemedim ve her zaman spor salonuna gittim, “dedi genç K-Pop idolü.

İLGİLİ: Bae Suzy Diyeti Ve 1 Günlük Diyet Listesi

Diyete uymanın sonucu neydi?

TWICE üyesi, takım arkadaşlarıyla etkileşimde bulunurken, böylesine katı bir diyet planı izlemenin sonucunu da paylaştı. Momo, yatmadan hemen önce sahip olduğu suyu kustuğunu ve çok acıkmaya başladığını söyledi. O anda uyurken açlıktan öleceğini düşündü ve bunu düşünerek gözyaşlarını tutamadı.

“Yatağımda uzanıp uyumaya çalışırken, tekrar uyanamayacağımdan korktum. Bu yüzden birden ağladım. Yine de diyete devam ettim. Ama başarılı olamadım. Haftada yedi kilo veriyorum. Bu yüzden kilo verme hedefine ulaşmam için bana üç gün daha verdiler “dedi.