(G) I-DLE Song Yuqi Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

(G) I-DLE Song Yuqi Diyet: Çoğunlukla Yuqi olarak bilinen Song Yuqi, şarkıcı, oyuncu, dansçı ve Kpop grubu (G) I-DLE üyesidir. Ayrıca Devam Et ve Yolu Öğren gösterisine de ev sahipliği yaptı.

Oldukça başarılı ve grubun en başarılı üyelerinden biri olabilir. Yuqi ayrıca güzel görünümü ve seksi vücut figürü ile tanınır. Bu nedenle, (G) I-DLE Song Yuqi antrenmanını ve (G) I-DLE Song Yuqi diyet planını da bilmek istiyorsanız , okumaya devam edin.

(G) I-DLE Şarkı Yuqi Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 4 inç
 • Ağırlık 46 kg
 • Yaş 21 yıl
 • Meme 32 inç
 • Bel 23½ inç
 • Kalça 33 inç

(G) I-DLE Şarkı Yuqi Egzersiz Rutini

Yuqi şüphesiz en formda üyelerden biridir ve bu formda kalmayı sever. Gösterilere ev sahipliği yaparken bile, Yuqi’nin oldukça ince ve ince bir fiziği vardı ve bu da onun performans sırasında daha güzel görünmesine yardımcı oldu. İdollerin formda kalmasının sadece görünüş açısından değil, dans koreografisi için de ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

İLGİLİ: (G) I-DLE Yeh Shuhua Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Peki Yuqi vücudunu zayıf ve formda tutmak için ne yapıyor? Cevabı almak için Yuqi hakkında birkaç şey aramaya çalıştım, ama ne yazık ki tıpkı diğer üyeleri gibi onun egzersiz rutini hakkında fazla bir şey bulamadım. Bununla birlikte, Yuqi rutininin grubuyla düzenli dans pratiği yapmayı içerdiğini biliyoruz.

Özellikle canlı şovlardan ve çekimlerden önce dans etmek ve yeni koreografi öğrenmek için çok zaman alıyorlar. Rutin o kadar yoğun ki, kilo vermeleri ve zayıflamaları için en iyi egzersiz olacak. Ortalama bir Kpop sanatçısının dans dersi iki saat sürer, o kadar çok dans çalışması herkesin kilo vermesine yardımcı olur.

Bunun dışında, tüm grupların formda kalmalarını sağlamak için şirket tarafından kendilerine atanan eğitmenler vardır. Bu yüzden esneme ve temel serbest vücut egzersizlerini içeren başka egzersizler de yapıyorlar. Üyelere kendi başlarına istemedikleri sürece spor salonuna gitmelerini söylemeyecekler. Şu anda, Yuqi’nin başka bir egzersiz yapmayı denediğini sanmıyorum.

Artık onun antrenmanını bildiğimize göre Yuqi gibi forma girmenize yardımcı olacak bir rutin oluşturalım. Haftada altı gün antrenman yapıp Pazar günü dinleneceğiz. Bununla birlikte, daha hızlı ve daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacak bir egzersiz de ekleyeceğim. Öyleyse içine girelim:

(G) I-DLE Song Yuqi antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah, 30 dakikalık bir ısınma rutini ile başlayacağız, bu rutin germe ve bir inç kurdu, şınav, ağız kavgası, egzersizi vb. Gibi bazı egzersizler içerir. Yapmazsanız, YouTube’da esneme egzersizleri için videolar izleyebilirsiniz. Faaliyetleri bilmiyorum.

Isınmayı tamamladıktan sonra, bir buçuk saat ile bir buçuk saat arasında bir dans çalışması yapacağız. Tüm vücudunuzu çalıştırırken çok fazla yağ kaybetmenize ve metabolizmanızı hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Egzersiz yapmaya alışkınsanız ve zamanı artırmak istiyorsanız, bunu iki saate kadar sürebilirsiniz, ancak bundan daha fazla olamaz veya iyi olmayabilir.

Akşam Rutini

Akşam rutini en sevdiğim iki egzersizden oluşacak: germe egzersizleriniz için yoga ve pilates. Bunları hemen hemen her kız Kpop sanatçısına tavsiye ettim çünkü modeller, aktrisler, Kpop şarkıcıları, pop şarkıcıları vb. Tarafından en çok uyarlanan aktivite.

Bu yüzden, bu derslerin her ikisini de aynı yerde veren ve alternatif olarak yapabileceğiniz ve yoksa yoksa bir spor salonuna katılmanızı tavsiye ederim. Her zaman haftalık üyelik alabilir, bu egzersiz programlarının ikisini de alternatif haftalarda deneyebilir veya birine bağlı kalabilirsiniz.

Hepsi (G) I-DLE Song Yuqi egzersiz rutini için.

(G) I-DLE Song Yuqi Diyet Planı

Diyetiyle ilgili hiçbir bilgi yoktu, ancak son zamanlarda başka bir üye olan Shuhua’nın diyetinden bahsettiğini gördük . Şirket bunu yaptı ve çok sayıda kısıtlama ve çok daha az yiyecek içeriyor.

Kahvaltı sadece az yağlı yoğurtlu bir elma, küçük bir kase pirinç ve öğle yemeğinde kimchi idi ve gün tatlı patates ve biraz tavukla sona erdi.

Bence bu kadar çok çalışıp başka şeyler yaparsan daha fazla yiyeceğe ihtiyacın olur. Bu yüzden onun yerine bu diyeti tavsiye ederim. Aralıklı oruç tutma ve 8 saatlik yemek yeme pencereleri olacak olan bu, daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

(G) I-DLE Song Yuqi diyeti şunları içerir:

Kahvaltı (beş kaloriden az yağ yakıcı içecek)

 • Uyanır uyanmaz buzlu yeşil çay ve içine sıkılmış bir dilim limon.

Öğle yemeği

 • Tavuk göğsü
 • Küçük bir kase pirinç
 • Sebzeler
 • Küçük bir kase çorba

Akşam Atıştırmalık

 • Proteinli smoothie

Akşam yemegi

 • Somon veya biftek
 • Sebzeler
 • salata