(G) I-DLE Yeh Shuhua Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

(G) I-DLE Yeh Shuhua Diyet: Shuhua olarak da bilinen Yeh Shu Hua, Kpop grubu (G) I-DLE’de şarkıcı ve dansçıdır. Shuhua, Kpop’un en güzel kızlarından biri olarak tanınır.(G) I-DLE Yeh Shuhua Diyeti en merak edilen konulardan biridir.

Onun hakkında hoş bir kişiliği ve çekiciliği var. Artı, Shuhua’nın vücut figürü onu çok çekici ve seksi gösteriyor. Yani (G) I-DLE Yeh Shuhua egzersiz rutini ve (G) I-DLE Yeh Shuhua diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

(G) I-DLE Yeh Shuhua Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 3 inç
 • Ağırlık 45 kilo
 • Yaş 21 yıl
 • Meme 32 inç
 • Bel 23 inç
 • Kalça 33 inç

(G) I-DLE Yeh ShuHua Egzersiz Rutini

Shuhua inanılmaz bir sanatçı ve şarkıcı. Sahnede canlı performans sergilediğinde, birçok hayran aynı anda hem inanılmaz hem de seksi olan dans hareketleriyle büyüleniyor. Shuhua, ince ve ince vücut figürü sayesinde bu dans hareketlerini çok iyi gösterebilir. Peki bu vücut şeklini almayı nasıl başarıyor?

İLGİLİ:(G) I-DLE Soojin Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Bilgi almak için bazı röportajlar ve makaleler aramaya çalıştım. Daha sonra bahsedeceğimiz Shuhua’nın diyet planı ile ilgili detayları bulabildim. Egzersiz rutini hakkında pek fazla şey yoktu, ki bu o kadar da şaşırtıcı değil. Sanırım bundan daha önce de bahsetmiştim. Birkaç yıl boyunca herhangi bir yeni grup oluşturulduğunda, belirli sorunlar nedeniyle diyetleri veya antrenmanları hakkında çok fazla bilgi vermezler.

Hepimiz birçok yıldızın, bunu başarmak için yaptıkları bazı şeyler nedeniyle vücutlarının utandırıldığını ve trol edildiğini biliyoruz. Ancak, Shuhua’nın grubun dans pratiği dışında pek fazla egzersiz yapmadığını düşünüyorum. Bu kendi başına harika bir egzersiz rutini ve oldukça fazla kalori yakmasına yardımcı oluyor. Hepimiz Kpop koreografisinin ne kadar yoğunlaştığını gördük.

Bu yüzden Shuhua’nın bunu sadece egzersiz rutini olarak yapması şaşırtıcı olmayacak. Ortalama bir Kpop sanatçısı iki saat boyunca dans eder, bu yüzden Shuhua bile haftada beş ila altı gün en azından bu kadar dans eder. Artık nasıl formda kaldığını öğrendiğimize göre, Shuhua gibi bir vücut şekli elde etmek için size bir rutin vereceğim.

Eğitim haftanın altı günü devam edecek ve birçok Kpop sanatçısının uyarladığı iki antrenman ve gün içerecek. Muhtemelen bir idol olmaya çalışmayacağınız için, bunu hızımıza göre alacağız ve egzersiz rutininde çok fazla zorlanmayacağız. Egzersiz yapacağımız maksimum süre günde iki ila üç saat olacak, öyleyse hadi yola çıkalım:

(G) I-DLE Yeh Shuhua antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutinine yaklaşık 10 ila 20 dakika sürecek germe egzersizleriyle başlayacağız. Sırtınızı esnetmek ve tüm kaslarınızı açmak için tüm vücudunuzu esnetebilir ve hatta silindiri kullanabilirsiniz. Bundan sonra, ağız kavgası, şınav, egzersizi, zıplama gibi egzersizler içeren bir ısınma olacak.

Bundan sonra, Shuhua egzersiz rutinine benzer bir saatlik dans egzersizi yapacağız. Egzersiz yapmaya alışkınsanız, bunu bir buçuk saat ile iki saat arasında yapabilirsiniz. Yağ kaybetmenize ve tüm vücut kaslarınızı sıkılaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Akşam Rutini

Hemen hemen her Kpop sanatçısı kız rutini için önerdiğim akşam rutininde iki egzersiz yapacağız; yoga ve Pilates. Bu antrenmanlar birçok Kpop yıldızı, modeli, aktris ve hatta Hollywood şarkıcısı tarafından kullanılıyor. Hatta Shuhua’nın da Pilates yaptığını öğrendim, bu da bir hayran hesabı tarafından yayınlandı. Buradan kontrol edebilirsiniz !

Öyleyse bu kadar çok insan bunu tavsiye ettiğinde, bunu yapmanızı engelleyeceğim kimim? Bu yüzden altı gün boyunca alternatif olarak bir saat yoga ve Pilates yapmaktan çekinmeyin. Vücudunuzun sıkılaşmasına ve Shuhua gibi esnekleşmesine yardımcı olur.

Hepsi (G) I-DLE Yeh Shuhua egzersiz rutini için.

(G) I-DLE Yeh Shuhua Diyet Planı

Bir süre önce Shuhua diyetini açıkladı ve bu o kadar da iyi değil, ama seni öldürmeyecek. Başka seçeneğiniz kalmadığında aldığınız diyetlerden biridir ve hızlı sonuçlara ihtiyacınız vardır. Takip etmenizi önermiyorum ama bir kontrol edelim. Koreaboo’nun makalesi bize Shuhua’nın uyguladığı diyet planını anlatıyor ve şöyle bir şey oluyor:

(G) I-DLE Yeh Shuhua diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

 • elma
 • Az yağlı yoğurt

Öğle yemeği

 • Küçük bir kase pirinç
 • Bir çeşit yöresel Kore yemeği
 • Bazı garnitürler

Akşam yemegi

 • Bir tatlı patates
 • Tavuk göğsü

Ayrıca yağlı, yağlı ve abur cubur yemesine de izin verilmiyor. Ayrıca, tatlılar liste dışıdır; başka birçok kısıtlama var. Bu planı izlemenizi tavsiye etmeyeceğim. Bunun yerine, daha iyi sonuçlar için aralıklı oruç tutmanızı ve diyetinizde temiz yiyecekler bulundurmanızı tavsiye ederim: ayrıca günde 1.6k kaloriden daha az yemek yemek.