BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır?

BLACKPINK Jisoo Diyeti: Kolay kilo almayan Lisa ve Rose’dan farklı olarak Jisoo, kolayca kilo alabilen üyedir. Bu yüzden olabildiğince fazla pratik yapmaya ve hareket etmeye çalışıyor. Jisoo, kilosunu korumanın püf noktalarından birinin porsiyonları küçük tutmak olduğunu itiraf etti.

BLACKPINK üyeleriyle birlikte olmanın yanı sıra Jisoo, vücudunun değiştiğini ve artık eskisi gibi kolayca kilo alamadığını hissetti. Grubun maknae’si Lisa’da olduğu gibi, Jisoo da egzersiz yapmayı sevmiyor, egzersiz açısından dans pratiklerine güveniyor.

Lisa gibi, Jisoo egzersiz yapmaktan nefret eden bir insan türüdür. Rose veya Jennie gibi belirli bir egzersiz rutini yok. Antrenman dışında başka bir egzersiz türü kullanıyor ve bu dans ediyor. Şu anda dünyanın en büyük kız gruplarından birinde olduğu için programı hem vokal hem de dans pratiği ile dolu.

BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır
BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır

BLACKPINK’den Jisoo’nun egzersizi ve antremanı

O kadar çok zaman harcadı ki, haberi olmadan karın kasları bile var. Performans fotoğraflarının çoğunda, egzersiz yapmamasına rağmen her zaman en çok karın kaslarının öne çıktığı ortaya çıktı. Bu, Jisoo için de bir şok oldu çünkü hayranlarına, sahne ışıklandırması nedeniyle karın kaslarının gösterildiğini ancak hayranların inanmayı reddettiğini söyledi.

İLGİLİ: Jennie Diyeti ve Blackpink Diyet Listesi

Şimdi, BLACKPINK diyetini öğrendikten sonra, tabii ki Koreli idoller gibi bir vücuda sahip olmanın her zaman işkence olmak zorunda olmadığını anlıyorsunuz. Yine de, herhangi bir diyet ve egzersiz planı uygulamadan önce doktorunuza danışmanız daha iyi olur. Herkesin kendi geçmişi ve durumu vardır, bu yüzden lütfen egzersiz ve diyet planınız konusunda akıllı ve dikkatli olun! Öyleyse, BLACKPINK üyelerinin diyetini denemekle ilgileniyor musunuz?