BLACKPINK Lisa Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

BLACKPINK Lisa Diyet: K-Pop gruplarının genellikle üyelerin formda olması için uyguladığı katı diyetlerin hepimiz farkındayız. Ancak, ünlü grup BLACKPINK bu kuralın istisnasıdır, çünkü bu dört kız kontrollü bir yiyecek ve kalori alımını tercih eder. Hepsi harika görünüyor, peki BLACKPINK’ten Lisa’nın vücudunu nasıl elde edeceğimi açıklamama ne dersiniz? Öğrenmek istiyorsanız sonuna kadar okuyun.

Sahne adı Lisa tarafından daha iyi bilinen Lalisa Manoban, Blackpink’in rapçilerinden biridir. Aslen Taylandlı olan Lisa, diğer Koreli idoller kadar formda . Royal Maknae gibi bir vücuda sahip olmak istiyorsanız , sırrı aşağıda keşfedeceğiniz diyet ve egzersiz rutininde .

Lisa’nın fiziksel özellikleri

Her şeyden önce, hedefin ne olduğu hakkında bir fikriniz olması için Lisa’nın vücudunun bazı önemli ölçümlerine bir göz atacağız.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Lisa’yı Sevdirecek 12 İlginç Şey

  • Yaş: 23 yıl. Doğum günü 27 Mart.
  • Boy: 1.67 metre.
  • Ağırlık: Yaklaşık 45-48kg.
  • Bel ölçüsü: 61cm.
  • Kalça çapı: 97cm.
  • Göğüs ölçüsü: 84 cm.

Bu verilerin referans olduğunu ve tüm gövdelerin farklı olduğunu unutmayın. Özellikle, Lisa’nın BMI’si boyuna göre düşük. Herhangi bir diyet veya egzersiz rutini belirlemeden önce bir uzmana danışmayı unutmayın.

Lisa’nın Egzersiz Rutini

Kulağa şaşırtıcı gelse de, Lisa eğitimden nefret ettiğini açıkladı . Grubun en zayıfı olmasına rağmen, Lisa’nın fiziğine ulaşmanın anahtarı diyetinde ve metabolizmasında. Bununla birlikte, vücudu güçlendirmek ve çevikleştirmek için gerekli olan bir dizi aktivite var.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Burçları: Hangi İdol ile Uyumlusun?

Lisa’nın eğitim planına dahil ettiği egzersizler, uygulamaya başlamak için çok fazla fiziksel kondisyon gerektirmez.

Dans

Her K-Pop yıldızı gibi, Lisa da günlük rutininde saatlerce dans etmeyi içeriyor . Lisa, stajyerlik döneminde günde 12 ila 15 saat arasında çalıştığını açıkladı . Şu anda BLACKPINK üyeleriyle her gün en az 2 saat pratik yapıyor.

Boks

Lisa, rutinine bir boks antrenmanı dahil ediyor ve antrenörü ile günde 1-2 saat pratik yapıyor. Bu aktiviteyi BLACKPINK House dizisinde görebilirsiniz .

pilates

Pilates, Lisa’nın çekirdek kaslarını güçlendirmesinin yanı sıra esneklik, çeviklik ve ton oluşturmasına yardımcı olduğu için tartışmasız en sevdiği egzersiz aktivitesidir .

Bu rutini uygulamak istiyorsanız, bu antrenmanları haftalık planınıza uyarlamaya çalışın. Haftada en az iki kez 1-2 saat boks ve pilates yapmaya çalışın. Öte yandan, dansçı değilseniz, dans seansları için kardiyo egzersizlerini kullanabilirsiniz.

Lisa’nın diyeti

Başta da belirttiğimiz gibi, Lisa ve BLACKPINK genel olarak bir diyet planı izlemiyor . Sadece kalori alımlarını kontrol ederler ve istedikleri yiyecekleri yerler. Ayrıca, tipik üç yemeği tüketmek yerine, gün boyunca yemeklerini küçük porsiyonlara bölerler.

Aynı şekilde , Lalisa meyve, sebze ve detoksifiye edici meyve sularının yanı sıra her zaman sağlıklı ve hafif yiyecekler tüketir . Ayrıca yeterli miktarda su içerek gün boyunca nemli kalırsınız.

Görüyorsunuz ki, Blackpink’ten Lisa için o vücuda sahip olmak çok kolay ve sizin için de öyle olabilir. Bu rutini ve diyeti uygulamaya cesaretin var mı? Çok basit, sadece sağlıklı ve kontrollü beslenmeniz, su içmeniz ve orta düzeyde fiziksel aktiviteyi sürdürmeniz gerekiyor.