BLACKPINK Burçları: Hangi İdol ile Uyumlusun?

BLACKPINK Burçları: Bu yazıda müzikleriyle tüm dünyayı fetheden bu dört idolün burçlarının neler olduğunu keşfedeceksiniz. BLACKPINK’in burçlarını bilerek, bu kızların en iyi kimlerle anlaştığı ve yıldızlara göre kişilikleri hakkında bir fikriniz olacak.

Bu grup 2016’da çıkış yaptı ve o zamandan beri inanılmaz derecede başarılı oldu: Billboard Hot 100 (Amerika’nın En İyi 100 Singles’ı) ve Billboard 200’de (Birleşik Krallık’ta en çok satan 200 albüm ) birden fazla yeri olan ilk K-Pop kız grubudur. Haftanın durumları).

Aynı şekilde 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’ndeki prestijli Coachella müzik festivalinde ilk K-Pop grubu oldular. Bu etkinlik BLINKS için en iyi anlardan biri oldu.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Lisa’yı Sevdirecek 12 İlginç Şey

Kuşkusuz bu başarılar her birinin çabası ve çalışkanlığından kaynaklanmaktadır. Ancak, bu grubun neden bu kadar iyi çalıştığı konusunda mistik bir şey var. Bu nedenle bugün , her üyenin kişiliği ve birbirleriyle nasıl mükemmel bir uyum içinde oldukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için BLACKPINK’in zodyak işaretlerinin anlamına bir göz atacağız .

BLACKPINK’in burçları

Lisa

 • Doğum tarihi: 27/03/1997
 • Burç: Koç.
 • Daha fazla uyumluluk: İkizler, Aslan, Yay, Kova (Rosé)
 • Daha düşük uyumluluk: Yengeç, Oğlak (Jisoo ve Jennie)
 • Özellikler: Tutkulu, doğrudan, lider, neşeli, enerjik.

27 Mart’ta doğan Lisa, zodyaktaki ilk ve ateş elementine ait olan Mars gezegeni tarafından yönetilen Koç burcuna sahiptir . Yangın işaretleri, tutkulu, motive ve kendinden emin olmaları ile karakterize edilir. Liderlik becerilerine sahiptirler, ancak sevgi dolu bir kişiliğe sahiptirler.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Jennie Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

Öte yandan, Koç burcunda doğan insanlar enerjik ve girişimcidir . Aynı zamanda genellikle biraz inatçıdırlar, ancak bu onların arzuları konusunda çok tutkulu olduklarından, yola çıktıklarına ulaşmalarına yardımcı olur. Ariusçuların disiplini güçlüdür ve sevgi ve şefkat almaya büyük ihtiyaç duyarlar.

Ateşli bir burcu olan Lisa, ihtiyaç duyduklarında insanlara yardım etme ihtiyacı hissediyor ve BLACKPINK kızlarından herhangi birinin duygusal desteğe ihtiyacı olursa, ilk yardım eden o olacak.

Bu, Lisa’nın Jisoo ve Jennie ile mükemmel bir şekilde geçindiği için Oğlak ile uyumsuzluğunu yıldızların dikte ettiği bir istisna haline getiriyor.

Jisoo

 • Doğum tarihi: 03/01/1995
 • Yıldız işareti: Oğlak.
 • Daha fazla uyumluluk: Boğa, Başak, Akrep, Balık.
 • En düşük uyumluluk: Terazi, Koç (Lisa).
 • Özellikleri: Hırslı, gerçekçi, iradeli, duyarlı.

Jisoo grubun en yaşlı üyesidir. Oğlak burcu, Satürn gezegeni tarafından yönetilir ve toprak elementine aittir.

Oğlaklar hırslıdır ve mükemmel bir sosyal sorumluluk duygusuna sahiptir . Bazen çok hassas olabilirler, ama aynı zamanda ellerinden gelenin en iyisini vermek için kendilerini en üst düzeye çıkarma yeteneğine de sahiptirler. Ancak bazen kontrolcü olabilirler.

Jisoo’nun durumunda, en yaşlı olan, zaman zaman gruba en pratik fikirleri getiren kişidir. Ancak dikkat edin, BLACPINK’te lider yok, çünkü dört üye birlikte o kadar uzun süredir eğitim aldıklarını açıkladılar ki birinin diğerlerinden daha yüksek bir otoriteye sahip olması nadir olurdu.

Öte yandan, Jisoo’nun duyguları diğer kızlardan çok daha soğuk . Bu nedenle, Inkigayo’nun MC’si olarak seçildi , çünkü gergin olduğunda bile kameraların önünde nasıl sakin kalacağını biliyor. MC, Master of Ceremonies anlamına gelir ve sanatçıları bir televizyon programında tanıtan kişidir.

Jennie

 • Doğum tarihi: 01/16/1996
 • Yıldız işareti: Oğlak.

Jennie, Jisoo ile aynı burcu paylaşıyor , bu yüzden benzer bir kişiliğe sahip olmalarını bekleyebiliriz. Ancak Jennie’nin daha yumuşak bir tarafı var.

Jisoo’nun duygusal mizacının aksine, Jennie kendisi ve diğer kızlarla yakınlığa ihtiyaç duyar. Yakın arkadaşlarıyla konuşurken rahattır ve ayrıca karşılık vermesi gereken derin bir duygusal bağlılık hisseder.

Kesinlikle Jennie, etrafındaki herkesi önemseyen, grubun kalbi, en yumuşak ve en sevecen kişidir .

Rose

 • Doğum tarihi: 02/11/1997
 • Burç: Kova.
 • Daha fazla uyumluluk: Terazi, İkizler, Yay, Koç (Lisa).
 • Düşük uyumluluk: Boğa, Akrep.
 • Özellikler: Analitik, bağımsız, insancıl, yaratıcı.

Akvaryumlar asi, spontane ve kendinden emindir, ancak etraflarındaki insanlara açılmaları zaman alır . Kova bir hava burcudur ve Uranüs gezegeni tarafından yönetilir.

Bu burçta doğan insanlar, çevrelerindeki insanlarla ilgilenmeyi seven, doğası gereği çok sevecen olabilir; bu nedenle kendi hızlarında yürüyen insanlara tahammül edebilirler.

Rosé, zodyak özelliklerine göre büyük bir empati ve iyi bir duygusal sağlığa sahip olduğu için muhtemelen gruptaki tüm kızlarla en iyi anlaşan kişidir.

BLACKPINK kızlarının burçları tam olarak uyumlu olmasa da gerçek dostlukla bağ kurmak için ellerinden geleni yaptılar . Ek olarak, zodyak özellikleri onlara dünya çapında hayranları büyüleyen büyüleyici kişilikler kazandırır.