BLACKPINK Jennie Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

BLACKPINK Jennie Diyet: K-Pop idolü olmak kolay değil. Maruz kaldıkları zorlu rutinlere ek olarak, idollerimizin her birinin güzellik klişelerine uymak için yapması gereken tüm fiziksel ve zihinsel çabayı belirtmekte fayda var .

Bu nedenle, her yıldızın ince bir figürü korumak ve güzel bir yüz sergilemek için kişisel bir egzersiz planı ve diyeti vardır . Başarılı grup BLACKPINK örneğinde , üyelerin ince ve tonlu bir yapıya sahip olduğunu görebiliriz .

Ancak, sağlıklı görünümü ve harika dans becerileri için gözlerimizi çalan Jennie oldu. Bu, onun tüm güzellik rutinlerine bağlı kalma azmi ve kararlılığından kaynaklanmaktadır . Grubun rapçisinin sırrını öğrenmek ister misiniz? Eğer öyleyse, işte BLACKPINK’ten Jennie’nin diyet ve egzersiz rutini !

ÖNERİLEN: Jennie Hakkında Bilgiler 2021 Güncel Tüm Gerçekler

Jennie’nin fiziksel özellikleri

Jennie’nin heykelsi vücudunu elde etmenin sırrını söylemeden önce, onun fiziksel özelliklerini bilmeliyiz :

 • Yaş: 25 yıl. Doğum günü 16 Ocak.
 • Ağırlık: 50 kg.
 • Yükseklik: 1,63 m.
 • Göğüs: 83,8 cm.
 • Bel: 60,9 cm.
 • Kalça: 86,3 cm.

Jennie’nin vücut kitle indeksine (BMI) göre sağlıklı bir kilosu ve boyu ve yaşı için ölçümleri var . Bu fiziğe nasıl sahip olunur? Aşağıda size açıklayacağımız BLACKPINK rapçisinin uyguladığı rutin ve diyet ile.

ÖNERİLEN: En Güzel Kadın Kpop İdolleri 2021 Top 10 Listesi

BLACKPINK Jennie’nin Egzersiz Rutini

Jennie, çevik dans hareketleri ve şarkı söyleme becerileri nedeniyle birden fazla hayranını suskun bıraktı. O dansın kişileşmesi !

Buna ek olarak, Jennie bir model olarak hizmet etti ve daha azı için değil, çünkü en iyi formu olan üye olarak kabul ediliyor . Neden bu kadar çok güzellik ve tonlama gerektiğini görmek ister misiniz? Egzersiz rutinlerine göz atın:

Dans

Tüm K-Pop idolleri gibi Jennie de grubun dans rutinlerine günlük olarak uyuyor . Tek bir günde, BLACKPINK’in her üyenin adımları ezberlemesi ve ustalaşması için 4’e kadar dans seansı vardır.

Ancak Jennie genellikle koreografiyi uygulamak için biraz daha fazla zaman harcar . Grup, konser veya performans mevsimi olmadığında bile dansı egzersiz rutinlerinin dışında bırakmıyor.

Uçan yoga

Jennie, fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı kalmanın sırlarından birini açıkladı: Uçan yoga2017’den beri rapçi, ortağı Jisoo ile bu yoga dalını uyguluyor.

Temelde sadece yüksekliklerde olağan yoga egzersizlerinden oluşur. Yoginin güvenliğini sağlamak için dikilmiş kayışlara sahip ipek çarşaflar kullanılır.

Bu asırlık uygulama sayesinde Jennie kaslarını güçlendirir , kalori yakar ve esneklik ve dayanıklılık geliştirir.Ek olarak, sadece bedeninizi değil aynı zamanda zihninizi de eğitiyorsunuz, çünkü yoganın amaçlarından biri baskı ve olumsuz düşüncelerin serbest bırakılması yoluyla zihinsel rahatlamadır. Böylece Jennie mutlu ve ışıltılı kalır!

pilates

On SBS Power FM, Jennie dile Pilates için onu tercihini , bir o kahvaltıdan önce her sabah uyguladığını rutin . Bu son derece zorlu bir spordur ve herkes için yapılmaz: Sıkı bir diyet izlemeli ve vücudun çekirdek bölgesinde , yani karın, kalça, bel ve omurga kaslarında direnç göstermelisiniz .

Pilates, ince bir figürü korumanıza izin verir ve her uygulama ile vücudunuzun alt çekirdeğinin direncini arttırır. Jennie, Pilates rutininde şu egzersizleri içeriyor:

 • Eyfel Kulesi.
 • Bacak daireleri.
 • Yan bacak kaldırır.
 • Duvardaki oturma yerleri.
 • Çocuğun duruşu.
 • Duvarda yan mekik.

BLACKPINK Jennie’nin diyeti

Güçlü bir egzersiz rutini, dengeli ve sağlıklı bir diyetle tamamlanmalıdır. Jennie’nin durumunda, sınır yoktur: istediği ve sevdiği her şeyi yiyebilir . Ancak, karnını şişirdiği için çok fazla tuzlu yiyecekler tüketmemeye çalıştığını belirtti .

Jennie ayrıca her sabah kahvaltıdan önce veya kahvaltı sırasında detoks suyu içmeyi sever . Akşamları bir atıştırmalık veya daha hafif bir yemek tercih edin.

Jennie Kim’inkine benzer bir diyet planı uygulamak ister misiniz? Bunu öneriyoruz:

 • Kahvaltı: ıspanak, maydanoz, kereviz ve ananasın detoks suyu. Domates ve süzme peynirli çay ve tost.
 • Sabah ortası: kavrulmuş badem veya cevizli doğal yoğurt.
 • Öğle yemeği: mantar soslu tagliatelle ve buğulanmış tavuk. Bir narenciye (portakal veya greyfurt olabilir).
 • Atıştırmalık: tam buğday ekmeği ile bir bardak süt.
 • Akşam yemeği: sebzeli balkabağı kreması. Elma.

Düzenli su tüketimini sürdürmek de önemlidir. BLACKPINK’ten Jennie’nin zorlu rutini ve lezzetli diyetini uygulamaya cesaretiniz var mı?