En Güzel Kadın Kpop İdolleri 2021 Top 10 Listesi

En Güzel Kadın Kpop İdolleri: Kadınlığın sınırı yoktur; her daim yenilikler ve değişim devam ediyor. Kadınsı güzellik için her zaman yeni trendler vardır. Güney Koreli ünlüler dişiler arasında belirli güzellik trendleri ortaya koyuyor. Her zaman hayranlarına moda anlayışları ve güzellikleriyle ilham veriyorlar.

Güzellikleri, tarzları, güvenleri ve en önemlisi sesleriyle ünlüler. Makale size popüler Kadın Kpop Yıldızları 2021’i göstermektir.

1. Jennie

Jennie Kim veya popüler olarak Jennie olarak bilinen, Blackpink grubundan bir pop idolüdür. Grup ilk çıkışını 2018’de yaptı. Çıkışlarından beri sesi ve çitaya benzeyen görünümüyle popülerdi. Ayrıca Solo Debut’unu erken yaptı.

ÖNERİLEN: Kpop Dans Kralları 2021 Güncel Top 8 Listesi

2. Rose

Rose, Blackpink grubunun ana vokalisti. Burun ve vokal sesinin mükemmel dengesi olan sesiyle tanınır. Dahası, karizmatik ve daha küçük beliyle tanınıyor. Son zamanlarda, oldukça popüler hale gelen On The Ground gibi single’lar yaptı .

3. Hwasa

Hwasa, MAMAMOO grubunun baş vokalidir. Kpop Endüstrisinde en iyi ve güçlü sese sahip. Sesi dışında çok cesur görünüyor. Ayrıca düzgün vücutlu figürü ile tanınır. Maria ve Twit gibi şarkılarıyla tanınır.

4. Hyuna

4minute grubundan bir rapçi. HyunA cesur bir kadın ve mümkün olan her şekilde seksi olan şarkılarıyla tanınıyor. How’s that gibi şarkısıyla popüler mi? Ve son single’ı I’m Not Cool.

ÖNERİLEN: En İyi Kpop Grupları 2021 Top 10 Listesi

5. IU

IU, Güney Kore’de ve ayrıca tüm dünyada popülerdir. O sadece bir şarkıcı değil, aynı zamanda bir oyuncu. Ayrıca Scarlet Heart, Hotel Del Luna ve Mister gibi Başrol Kore Dramalarıyla ünlüdür. Dahası, son single’ı Lilac’ı çıkardı.

6. Jeon So Mi

Jeon So Mi, 2016’da Produce 101 tarafından piyasaya sürülen IOI ile Kpop endüstrisine girdi. Daha sonra yepyeni bir şekilde geri döndü ve tek bir Doğum Günü ile çıkış yaptı ve solo çıkışından bu yana ün kazandı.

7. Chung ha

Chung ha ayrıca Produce 101’in IOI’siyle çıkış yaptı ve solo çıkışını 2017’de yaptı. Tüm dünyada görünüşü ve müziğiyle tanınıyor. Ayrıca son single’ı Bicycle adlı büyük bir hit yaptı.

8. Sun-mi (En Güzel Kadın Kpop İdolleri)

Sun-mi, JYP Entertainment’tan solo bir sanatçıdır ve hem dünya çapında hem de Güney Kore’de popüler olmuştur. Çok sayıda single ve son kuyruğunu çıkardığından beri Gashina şarkısıyla ayaklarının her birini süpürdü, bu da daha büyük bir hayran kitlesi kazandı.

9. Momo

Momo, JYP’s Twice üyesidir. Sevimli görünümü, sesi ve ayrıca Kim hee Chul ile çıkmasıyla ünlü. Japonya yerlisi olmak. Güney Kore ve Japonya’da popüler ve Twice’ın ilk 3 üyesi.

10. Solar (En Güzel Kadın Kpop İdolleri)

Solar, MAMAMOO’nun en yaşlı üyesidir ve canlı performanslar sırasında güçlü ama etkilenmemiş sesiyle ünlüdür. Geçmişte, Kuzey Koreli gibi bir isme sahip olduğu için de şüphe duyuyordu, ama onları başından savdı. Ayrıca, 2020’de Spit it Out şarkısıyla solo çıkışını yaptı.