NCT Doyoung Boyu,Kilo,Yaş ve Diyet Listesi

NCT Doyoung Boyu: NCT Doyoung, NCT ve alt birimleri olan NCT U ve NCT 127 adlı Kpop grubunun bir parçası olduğu bilinen bir şarkıcıdır. Doyoung aynı zamanda Lipstick Prince gibi şovlarda yer alan bir sunucu ve aktördür. , SBS Inkigayo vb.

Hepimiz onu NCT Life’da birçok kez gördük; NCT hayranları için yapılmış bir gösteri. Doyoung çoğunlukla vokaliyle tanınır, ancak bazı hayranlar onun vücut şeklini ve zayıf figürünü sever. NCT Doyoung egzersizini ve NCT Doyoung diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

NCT Doyoung Vücut İstatistikleri

Yükseklik 5 ft 10 inç

Ağırlık 66 kilo

Yaş 25 yıl

Göğüs 41 inç

Bel 30 inç

Pazı 14 inç

İLGİLİ: NCT WinWin Kaç Yaşında,Kilo,Boy ve Diyet Listesi

NCT Doyoung Egzersiz Rutini

Doyoung, takip eden büyük bir hayranı olan bir şarkıcı ve dansçıdır, ancak onu korumak için formda kalması için günlük pratikler ve egzersizler yaptı. Kpop sektörünün bir parçası olmak oldukça yorucu; egzersizler ve kurallar yapmak bir trolü geride bırakır. Şimdi Doyoung’un formda ve sağlıklı kalmak için izlediği rutini görelim.

Bir süre araştırdıktan sonra, sadece Doyoung ve diğer NCT üyelerinin bir germe egzersizi ve şınav ve tahta gibi bazı temel egzersizleri gösteren bu videoyu buldum . Şimdi tüm yaptıklarının bu olup olmadığını söyleyemem, ama bundan başka kontrol edecek başka bir şey yoktu.

Bunu yaparken, Doyoung’un ana egzersizi ve neredeyse her gün iki saat boyunca yaptığı başka bir şey daha var. Dans ederken rutinlerinin ne kadar zorlaştığını bildiğimiz için, takip etmesi gereken dans pratiği budur. Ayrıca, bunu neredeyse her gün iki saat veya daha uzun süre yapmak süper zayıf ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olur.

Belki de Doyoung’un formda kalmak için yaptığı tek şeyin bu olduğunu söyleyebiliriz, çünkü oldukça iyi bir kardiyo artı tonlama egzersizi yapıyor. İki saat boyunca dans ederken hızlıca 800 kalori veya daha fazlasını yakabilirsiniz, artık kendimizi Doyoung şeklinde nasıl tutacağımız konusunda bir fikrimiz var.

Sizi forma sokmak için bu egzersizlerden ilham alan Kpop rutinimi vereceğim. Antrenman, haftada altı gün antrenmanı içerecek ve günde iki ila üç saat antrenman yapacağız, bu yüzden aktiviteye hazırlanın:

NCT Doyoung antrenmanı şunları içerir:

Esneme

Rutine 15 ila 20 dakikalık tüm vücut germe ile başlayacağız. Bu esneme aktivitelerinden sonra daha sonra dans ederken size yardımcı olacaktır. YouTube’dan istediğiniz esneme modelini seçebilir ve ısınmanızı bitirebilirsiniz.

Kardiyo

Kardiyoda her Kpop sanatçısının yaptığı gibi dans edeceğiz. Kardiyo egzersizi bir saat ile bir buçuk saat arasında sürecek. Bu antrenmanı diğer kardiyo egzersizleriyle de değiştirebilirsiniz, ancak bunu dans rutininde tutmanızı tavsiye ederim.

Devre Rutini

Şimdi kalori yakarken vücudumuzu tonlamamıza yardımcı olacak bir dizi egzersiz yapacağımız tonlama egzersizimiz var. Bu rutin sadece 20 ila 30 dakika uzunluğunda olacak, ancak çok yorucu olacak.

Devreler: 3

Tekrarlar: 40

Tüm kurstan sonra dinlenme süresi: 80 ila 120 saniye

Burpees

dağ tırmanıcısı

Egzersizler

Yüzlerce

Bacak yükseltir

Rus bükümü

Tahta tutuşu

Ağız kavgası

Akciğerler

Zıpla ağız kavgası

Şınav

Pike şınav

Hepsi NCT Doyoung egzersiz rutini için.

NCT Doyoung Diyet Planı

Diyet hakkında çok fazla bilgi yoktu, bu yüzden size Doyoung diyeti hakkında söyleyeceğim her şey benim teorim olacak. Doyoung’un sıkı bir diyetinin olmadığını düşünüyorum ve çok fazla yemek yemek yerine, Doyoung az miktarda ve ölçülü yemeyi seviyor. Bu yüzden size yavaş ama sağlıklı bir şekilde yaslanmanıza yardımcı olacak bir diyet uygulayacağım.

NCT Doyoung diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

  • Proteinli smoothie

Öğle yemeği

  • Tavuk
  • Pirinç
  • Sebzeler
  • Çorba

Abur cubur

  • salata

Akşam yemegi

  • Somon veya biftek
  • Sebzeler
  • salata