NCT WinWin Kaç Yaşında,Kilo,Boy ve Diyet Listesi

NCT WinWin Kaç Yaşında: NCT WinWin bir şarkıcı, rapçi, dansçı ve ayrıca NCT 127’nin baş dansçısıdır. Aynı zamanda NCT U ve WayV grubundadır. Dans ve vokal becerileri ile tanınan WinWin oldukça ün kazandı.

Hayranlarından Manu, sesine ve görünüşüne aşık ve adamın hayranlarından bazıları da WinWin’e hayranlık duyuyor ve onun gibi bir vücuda sahip olmaya çalışıyor. Dolayısıyla, NCT WinWin egzersiz rutini ve NCT WinWin diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

NCT WinWin Vücut İstatistikleri

Yükseklik 5 ft 10 inç

Ağırlık 65 kilo

Yaş 23 yıl

Göğüs 40 inç

Bel 30 inç

Pazı 14 inç

İLGİLİ: NCT Yangyang Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

NCT WinWin Egzersiz Rutini

WinWin nispeten zayıf ve ince bir vücut tipine sahip, ancak bu tür bir vücut şekli, onu bir şarkıcı olarak Kpop’taki kariyeri için çok uygun kılıyor. Hepimiz Kpop ünlülerinin görünüşleri, estetikleri, dayanıklılıkları ve daha iyi koreografileri için yalın ve formda kalmaları gerektiğini biliyoruz. WinWin aynı zamanda şu anda bir şarkı yapan NCT 127 grubundaki en iyi dansçı, ancak dağılma hakkında konuşuluyor.

WinWin egzersiz rutinine geri döndüğünde, her zaman formda kalmalı çünkü baş dansçı unvanına sahip olması gerekiyor. Öyleyse WinWin’in antrenmanında yaptığı şey nedir ve WinWin vücut fiziğini nasıl koruyor? Bunu öğrenmek için WinWin ile ilgili bazı şeyleri öğrenmeye çalıştım.

WinWin’in her gün spor salonunda vakit geçiren başka bir sanatçı gibi sıra dışı bir şey yapmadığı ortaya çıktı. Şu anda WinWin dans koreografisine odaklanmayı seviyor ve bu onun için bir antrenman olarak yeterli. Hepimiz Kpop koreografisinin ne kadar yoğun olduğunu biliyoruz ve pratik yapmanın çok zaman aldığını öğreniyoruz.

WinWin için bunu öğrenmesi gerekiyor, ancak aynı zamanda en iyi olmak ve tüm gruba liderlik etmek için daha fazla pratik yapması gerekiyor. Dolayısıyla, WinWin’in dans rutini için yaklaşık iki saat veya daha fazla zaman harcadığını ve bu kadar çabanın, yolun ne kadar zor olduğuna bağlı olarak hızla 1 binden fazla kalori yakabileceğini söyleyebilirsiniz.

Bunun dışında WinWin, diğer üyelere bazı germe egzersizleri öğrettiği videolarda da görüldü. Örneğin, bu videoyu alın ; onu grup germe egzersizlerini yönetirken görebilirsiniz. Artık tüm bunları öğrendiğimize göre, size WinWin gibi bir vücut şeklini korumanız için bir rutin vermeye çalışacağım.

NCT WinWin antrenmanı şunları içerir:

Dans Rutini

Dans rutinine sabah başlayacağız ve bir ila iki saat arasında herhangi bir yerde olacak. Bu rutini haftanın beş günü yapacaksınız, bu yüzden en iyisi dans sınıfına katılmak olacaktır. Başlamadan önce germe işleminizi tamamladığınızdan emin olun; YouTube’dan herhangi bir germe rutini bulmaktan veya yapmaktan çekinmeyin.

Şimdi, tonlama egzersizlerinden bahsedilmemesine rağmen, bu rutini dans pratiği ile yapmanızı öneririm. Tüm vücuda odaklanarak 20-30 dakika uzunluğunda bir devre planı izleyeceğiz. Birçok kalori yakacak ve ayrıca egzersiz yaparken vücudumuzu tonlayacaktır.

Devreler: 3

Tekrarlar: 30 saniye

Tüm devreden sonra dinlenme süresi: 100 saniye

dağ tırmanıcıları

Şınav

Dar şınav

Pike şınav

Egzersizler

Bacak yükseltir

Rus bükümü

Tahta

Ağız kavgası

Çömelmek için ağız kavgası atlayın

Hamle varyasyonu

Bölünmüş ağız kavgası

Hepsi NCT WinWin egzersiz rutini için.

NCT WinWin Diyet Listesi

Diyetle ilgili bazı detaylar bulmaya çalıştım. Bununla birlikte, WinWin bir diyet uygulamıyor gibi görünüyor ve eğer öyleyse, yaktığı tüm kaloriler nedeniyle o kadar katı değil. Bu yüzden WinWin gibi bir vücut şekline sahip olmanız için almanızı tavsiye edeceğim bir diyet vereceğim.

NCT WinWin diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

  • Buzlu yeşil çay

Öğle yemeği

  • Tavuk göğsü
  • Küçük bir kase pirinç
  • Sebzeler
  • Çorba

Akşam yemeği

  • Yeşil Smoothie

Akşam yemegi

  • Biftek
  • Sebzeler
  • salata