NCT Johnny Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

NCT Johnny Kaç Kilo: NCT Johnny, NCT adlı bir Kpop grubunun parçası olduğu bilinen bir şarkıcı ve rapçi. Johnny ayrıca NCT, NCT 127 ve The NCT U’nun alt birimlerinde yer almaktadır.

Johnny, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğan ve daha sonra müzik endüstrisi kariyerine devam etmek için Seul’e taşınan Kpop endüstrisindeki birkaç şarkıcıdan biridir. Aynı zamanda görünüşüyle de tanınır. Dolayısıyla, NCT Johnny egzersizini ve NCT Johnny diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

NCT Johnny Vücut İstatistikleri

Yükseklik 6 ft

Ağırlık 68 kilo

Yaş 26 yıl

Göğüs 41 inç

Bel 31 inç

Pazı 14½ inç

İLGİLİ: NCT Doyoung Boyu,Kilo,Yaş ve Diyet Listesi

NCT Johnny Egzersiz Rutini

Johnny, hiç şüphesiz NCT grubu ve NCT alt birimlerindeki en iyi görünümlü üyelerden biridir. Johnny de grubun en yaşlı üyelerinden biri olduğu ve vücudu diğer genç üyeler gibi olmadığı için çok çalışması gerekiyor. Onun için her şey disiplin ve kendini en iyi durumda tutmak için çalışmakla ilgili.

Fark ettiğim şeylerden biri, Kpop sanatçıları yaşlandıkça, daha fazla çalışma ve fitness konusunda ciddileşme eğiliminde oluyorlar. Aynı şeyler Johnny ve onun için de 20’lerin ortalarında geçerli, bu yüzden formunu daha çok önemsiyor. Şimdi, Johnny’nin formda kalmak için neler yaptığını görelim.

Başlamak için, Johnny ve hatta diğer üyeler için ana egzersiz, hepsinin takip etmesi gereken dans rutini ve koreografidir. Hepimiz danslarını takip etmenin o kadar kolay olmadığını biliyoruz, bu yüzden evet, tüm bu hareketleri takip etmek çok fazla pratik gerektiriyor. Bunların hepsi çok fazla enerji alır ve formda ve zayıf kalmalarına yardımcı olan birçok kalori yakar.

Sonra, Johnny’nin NCT alt birimlerinin üyelerine talimat verdiği ve antrenmanını yürüttüğü NCT videosu var . Bu videoda, yapabileceğiniz ve iyi bir egzersiz yapabileceğiniz farklı egzersizler gösterdiğini görebilirsiniz. Egzersizi, parmakla dokunma krizi, bacak kaldırma, tahta tutuşu vb. Gibi esneme ve çoğunlukla vücut ağırlığı antrenmanlarını içerir.

Bunun içinde, Taeyong’un Johnny’nin her gün evinde bu egzersizi yaptığını söylediğini görebilirsiniz. Daha sonra diğer üyelere bu antrenmanı öğretmeye başladı ve sonra yavaş yavaş hepsi harekete geçmeye başladı. Yani evet, Johnny grubun fitness eğitmeni olabilir.

Artık Johnny’nin yapmaktan hoşlandığı bazı şeyleri bildiğimize göre, şimdi bunu Johnny gibi bir vücut elde etmek için izleyebileceğimiz kalıba sokabiliriz. Haftada beş gün, günde iki kez kırpacağınız ve toplam üç saat egzersiz yapacağınız, benim tarafımdan oluşturulan bu planı tavsiye edeceğim. Öyleyse rutine başlayalım:

NCT Johnny antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutininde 1-2 saatlik bir kardiyo seansı yapacağız. Ne şekilde takip etmek istediğiniz size kalmış; Ya Johnny gibi bir dans rutini yapabilir ve benzer sonuçlar elde edebilirsiniz. Ya da koşma, Yoga, Pilates, aerobik gibi o miktarda kalori yakmanıza yardımcı olacak farklı egzersizler yapabilirsiniz.

Akşam Rutini

Akşam rutininde videoyu takip edebilir ve Johnny’nin gösterdiği alıştırmaları takip edebilirsiniz. Bazı pazı bukleleri, basmak için kettlebell çömelme, kettlebell ön kaldırma, daha fazla plank varyasyonu ve alt vücut antrenmanları eklemenizi tavsiye ederim. Bununla birlikte, aynı rutini takip etseniz bile, vücudunuz için mükemmel bir egzersiz olacaktır.

NCT Johnny Diyet Listesi

Johnny’nin diyeti açıkça dışarıda değil; Demek istediğim, hepimiz yedikleri falan videoları gördük. Ancak bu konu hakkında çok açık bir konuşma yapılmadı; Kendini zayıf ve formda tutmak için Johnny diyetlerini okudum. Ancak size diyet yapmak için her gün ne yemeyi sevdiğini bulamadım.

NCT Johnny diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

 • Tavuk sosisi
 • Yumurtalar

Abur cubur

 • Proteinli smoothie

Öğle yemeği

 • Tavuk göğsü
 • Küçük bir kase pirinç
 • Sebzeler
 • Küçük bir kase çorba

Akşam yemegi

 • Tavuk, biftek veya balık
 • Sebzeler
 • Çorba
 • salata