NCT Yuta Nakamoto Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

NCT Yuta Nakamoto Kaç Kilo: NCT Yuta Nakamoto, dans becerileri ve Kpop grubu NCT’nin baş dansçısı olarak tanınan bir şarkıcı, rapçi ve dansçıdır. Yuta ayrıca NCT, NCT 127 ve NCT U’nun Alt Birimlerinin bir parçasıdır.

Yuta’nın yaptığı pek çok şey var, şovlarda görünmek gibi. Ancak, hayranları Yuta’nın sahip olduğu görünüş için başka bir şey. Bu yüzden NCT Yuta Nakamoto antrenmanını ve NCT Yuta Nakamoto diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

NCT Yuta Nakamoto Vücut İstatistikleri

Yükseklik 5 ft 9 inç

Ağırlık 62 kilo

Yaş 25 yıl

Göğüs 40 inç

Bel 30 inç

Pazı 14 inç

İLGİLİ: NCT Johnny Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

NCT Yuta Nakamoto Egzersiz Rutini

Yuta Nakamoto, Kpop grubu NCT’ye ve alt birimlerine seslendirme konusunda katılan Japonya’dan bir üyedir. Hoş ve yatıştırıcı bir sesi var, ancak Yuta’nın grupta bu kadar yaygın olmasının başka nedenleri de var. Bunlardan biri görünüşü ve zindeliği yüzünden. Hepimiz Yuta’nın gruptaki baş dansçı olma sorumluluğunun olduğunu biliyoruz.

Peki kendini nasıl en iyi durumda tutuyor ve becerilerini nasıl sürdürüyor? Size NCT Yuta antrenmanı yapmak için alabileceğim bazı şeyleri bulmaya çalıştım. Bununla birlikte, Yuta’nın eğitimini çoğunlukla dans rutini ile yaptığını bildiğimiz için size bildirecek pek bir şey yoktu.

Yuta, daha iyi ve bazen daha da fazla olmaya devam etmek için en az iki saat dans pratiği yapıyor. Tüm bu dans becerileri ve koreografi onun için çok fazla kalori yakar ve Yuta’yı o zayıf ve kaslı formda tutar. Bunun dışında NCT üyelerinin çalıştığını gösteren bir video vardı .

Hayranlarıyla esneme ve özel egzersizler yaptılar, bu yüzden belki Yuta’nın da bunu düzenli olarak yaptığını söyleyebilirsiniz. Jaehyun gibi haftada birkaç gün spor salonuna gitmesi gibi birçok olasılık var. Şimdilik size söyleyebileceğim bu kadar, ama bu antrenman yapamayacağımız anlamına gelmez.

Yuta gibi bir vücut fiziğine sahip olmanıza yardımcı olmak için bu antrenmanları göz önünde bulundurarak yapılan bir rutin verirdim. Aktivitenin tutarlılığını haftada beş gün koruyacak ve her gün üç saat antrenman yapacağız. Antrenmanları tek seferde yapmak için çok fazla olduğu için Kpop sanatçılarına sık sık verdiğim iki bölüme ayrılacak. Öyleyse rutini kontrol edelim:

NCT Yuta Nakamoto antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

İki saat dans pratiği yapmak için sabah rutininde dans rutinini takip edeceğiz. Buna esneme de dahildir, yani 10 ila 20 dakika esneme ve ardından bir buçuk saatlik dans pratiği. Bu rutin, kişinin kilosuna ve genetiğine bağlı olarak 600 ila 800 kalori yakacaktır. Ancak, evet, süper fit olmanıza yardımcı olacaktır.

Akşam Rutini

Akşam rutininde, videodan ve egzersizlerden takip edebileceğiniz bazı esnemeleri içeren bir yol izleyeceğiz. Ayrıca videoyu takip edebilirsiniz. Bununla birlikte, kettlebell salıncaklarına, basmak için kettlebell squat’lara, Bulgar ağız kavgalarına, tahtalara, dambıl buklelerine, geri tepmelere vb. Odaklanmanızı tavsiye ederim.

NCT Yuta Nakamoto Diyet Listesi

Yuta bazen yemek yemeyi sever; NCT kanalında yemek pişirirken ve yemek yerken kendini bile vuruyor. Her çeşit yiyeceği sever ama ben özel bir diyet planı alamadım. Ancak vücuduna baktığımda, Yuta gibi bir vücuda sahip olmanın en iyi yolu yüksek protein ve düşük karbonhidrat diyeti olacaktır diyebilirim. Öyleyse size Yuta gibi bir vücut vermek için yarattığım bu diyete bir göz atalım.

NCT Yuta Nakamoto Diyet Listesi

Kahvaltı

 • Yulaf ezmesi
 • Yumurtalar

Abur cubur

 • Proteinli smoothie

Öğle yemeği

 • Tavuk veya hindi göğsü
 • Küçük bir kase pirinç
 • Küçük bir kase çorba
 • Yeşil sebzeler

Akşam yemegi

 • Biftek veya balık
 • Sebzeler
 • salata
 • Miso çorbası