BLACKPINK Lisa’yı Sevdirecek 12 İlginç Şey

Bunu inkar edemeyiz: BLACKPINK, kendilerini K-Pop’taki en başarılı ve özgün gruplardan biri olarak konumlandırdı. Bizi sadece kendine has tarzıyla cezbetmedi, aynı zamanda her üye bir moda ikonu, özellikle Lisa. YG Entertainment’ın tek yabancı idolü olarak ortalarda göze çarpmanın yanı sıra, Lili büyüleyici, canlı bir enerji yayıyor. BLACKPINK Lisa’nın bu meraklarını keşfedin.

Lider Rapper’ın tüm yönlerine karşı koyabilecek hiçbir BLINK yoktur . Vintage makyajıyla sevimli ve tatlı olabilir, ama aynı zamanda, rap söz konusu olduğunda, o cüretkar ve ürkütücü tarza aşık olmamızı sağlıyor.

Kraliyet Maknae çeşitli sanat kollarında üstünlük yanı birden çok dilde akıcı olarak. Sadece tüm yeteneği için değil, aynı zamanda giden kişiliği için de benzersizdir. Kendiniz kontrol edin ve BLACKPINK’ten Lisa’nın bu 12 merakını keşfedin!

ÖNERİLEN: GOT7 BamBam ve BLACKPINK Lisa, Çocukluk Arkadaşları

BLACKPINK Lisa hakkında bilmediğiniz 12 şey

Oturmanızı öneririz, BLACKPINK’ten Lisa’nın bu merakları sizi düşündüğünüzden daha fazla şaşırtabilir.

1. YG Entertainment, yeteneğini en başından beri fark etti

Lisa, 2010 yılında ünlü Güney Kore ajansında bir çekim için seçmelere katıldı. Ancak, küresel bir seçme olduğu için, stajyer pozisyonu için mücadele eden 3.999 katılımcı daha vardı . Ama önce Lalisa geldi !

YG Entertainment , o 14 yaşındaki Taylandlı kızı geleceğin büyük bir yıldızı olarak gördü. Eğitime seçildikten sonra 5 yıl 3 ay çeşitli sanat dallarında eğitim aldı ve her sınıfta en yüksek ağırlığı elde etti. Saf doğuştan gelen yetenek!

ÖNERİLEN: Lisa Hakkında bilgiler: 2021 Güncel Tüm Profili

2. Şans getirmek için doğum adını değiştirdi

Tayland’da, köklü bir batıl inanç kültürü olduğu için insanların isimlerini değiştirmeleri yaygındır. Lisa’nın durumunda, ilk adı Pranpriya’ydı, ancak bir falcı ile yaptığı bir seansta, onu “övülecek biri ” anlamına gelen Lalisa olarak değiştirmesini tavsiye etti . Yapmaya değer miydi?

3. Sanat ortamına erken yaşta ilgi duymaya başladı.

Lalice, okuldan beri sanat dünyasına , özellikle müzik ve modelliğe ilgi gösterdi . Amacı model olmak iken, Taylandlı Prenses okulunu temsilen bir şarkı yarışmasına katılma fırsatını yakaladı.

O yarışmada denilen Tayland İlk 3 İyi Ahlak , Lisa onu becerileri şarkı için ikinci oldu. Her şarkıda kusursuz repliklerini dinlemeniz yeterli!

4. YG Entertainment ile çıkış yapan ilk yabancı idoldü .

Bu ajans 1996’da kurulduğundan beri birçok grup kurmuş olsa da, bunlar Lisa standardı kırmaya gelene kadar sadece Güney Koreli sanatçılardan oluşuyordu .

Ülkeye, topluma, yaşam tarzına ve tabii ki iletişime uyum sağlaması çok zordu. Güney Kore’ye geldiğinde sadece Annyeonghaseyo (Korece merhaba) diyebildi , ancak diğer kursiyerler onu yalnız bırakmadı ve Lisa dilde ustalaştı.

5. K-Pop endüstrisinde çok popüler.

Lalisa, neşeli, eğlenceli ve dışa dönük kişiliğiyle ünlüdür, boşuna BLACKPINK’in mutlu hapı olarak adlandırılmamıştır . İyi mizahı ve nezaketi, sanat dünyasında birçok arkadaş edinmesine izin verdi, aralarında:

 • GOT7’dan BamBam
 • NCT’den on
 • CLC’den Sor
 • 2 PM Nichkhun
 • (G) I-DLE’den Minnie

Aralarındaki bağ o kadar güçlü ve samimi ki BamBam, Ten ve Sorn ile Taylandlı oldukları için Thai Line adında bir sohbet grupları var .

6. Yemek pişirmede pek iyi değil

Lisa’nın çeşitli disiplinlerde çok iyi olması gibi, yemek pişirmek gibi onun güçlü yanı olmayan başkaları da var. Aslında kolayca yapabileceği tek yemeğin ramen olduğunu düşünüyor.

Üvey babası uluslararası üne sahip bir İsviçreli şef olan Marco Brüschweiler olduğu için Ana Dansçı’nın mutfak becerileri kazanmamış olması BLINK’ler için ironik .

Yemek yapmayı bilmiyor olmanız veya çeşitli yemekler hazırlayabilmeniz bizi ilgilendirmiyor. Yetenekli ve çekici olmaya devam edin!

7. Bir Tayland yemeği restoranı açmak istiyor

Lisa Oppa’nın yemek pişirme becerisi olmamasına rağmen , Güney Kore’de bir Tayland yemekleri restoranı açmayı hayal ediyor. Onun için insanların Tayland pirinç eriştelerinin lezzetini bilmemeleri çılgınlık. Umarım fikriniz gerçekleşir!

8. O “çılgın kedi”

Yavru kedilerin sevimliliği tüm dünyayı büyüler ve Lisa da onlara direnmez. Aslında Kore’deki odasında dört kedisi var: Lucas, Louis, Lily ve Leo. Ama Tayland’da her zaman onu bekleyen iki kişi daha vardır: Hunter ve Tiga. Onları hikayelerinde ve Instagram gönderilerinde paylaşmak için yaramazlık ve şirinlik yaparken yakalaması yaygın .

9. Çok sayıda takma adla tanınır

O en takma isimlerle BLACPINK üyesidir ve onun her unnies benzersiz bir şekilde onu aramak için ona bir takma ad atadı. Sadece şu listeye bakın:

 • Yolisa (Şef-Lisa)
 • Lale
 • lisa oppa
 • PokPak
 • uçan lisa
 • RyeoLisa
 • fil lisa
 • liman
 • at kuyruğu rapçi
 • Kraliyet Maknae
 • Tay prenses
 • dans kraliçesi

Favorin ne? Thai Princess’i seviyoruz !

10. Yeni koreografiler öğrenmek de çok çeviktir

Sizce Ana Dansçı olarak pozisyonundan dolayı ne var ? Maknaemiz profesyonel bir dansçı ! Yeni bir koreografi öğrenmek sadece bir veya iki gün sürer. Lisa’nın dansa ihtiyacı yok, dansın Lisa’ya ihtiyacı var.

11. 5 dil konuşuyor

Lisa, ana diline (Tayca) ek olarak Korece ve İngilizce bilmektedir. Ayrıca, iletişimsel radyosunu genişletmek için Japonca ve Çince öğreniyor. Çok yakında: Çok Dilli Lisa!

12. O bir Güzellik bağımlısı

Tüm BLACKPINK üyeleri makyajı sever ve beğenilerine göre kullanırlar, ancak Lisa başka bir seviye: Güzellik bağımlısı (makyaj bağımlısı). Aslında, en çok kozmetik ürünü depolayan üyedir ve buna rağmen tüm gününü cilt bakım kremleri , göz kalemleri, takma kirpikler, rujlar ve diğer far paletlerini satın alarak geçirebilir .