GOT7 BamBam ve BLACKPINK Lisa, Çocukluk Arkadaşları

GOT7 BamBam ve BLACKPINK Lisa, Bu yazıda 12 yılı aşkın süredir devam eden bu arkadaşlığın tüm detaylarını keşfedeceksiniz.

Hem Lisa hem de Bambam’ın kendi gruplarındaki tek Taylandlı üyeler olması veya ikisinin de 1997 doğumlu olması size ilginç gelebilir. Ama bunun ötesinde , bu idollerin dostluğu destek, sevgi, saygı ve güvenle dolu. . Mutlu ve acı anlarda hep birbirlerinin yanındadırlar. Aşağıda, bu ilişkiyle ilgili tüm verileri bulacaksınız.

BamBam ve Lisa’nın on yılı aşan dostluğu

BamBam 2014 yılında JYP Entertainment altında GOT7 üyesi olarak çıkış yaptı, Lisa ise 2016 yılında YG Entertainment altında Blackpink ile çıkış yaptı . Ancak idoller birbirlerini çok önceden tanıdıklarını doğruladılar çocukluk günlerine kadar uzanan bir hikaye .

ÖNERİLEN: Lisa Hakkında bilgiler: 2021 Güncel Tüm Profili

İnternette, BamBam ve Lisa’yı memleketleri olan Tayland’da henüz çocukken birlikte gösteren birçok fotoğrafa ulaşabilirsiniz. Bu bize ikisinin de birbirlerini tanımanın ötesinde çocukluklarında iyi arkadaş olduklarını ortaya koyuyor. Nasıl arkadaşlar? Çok fazla!

çocukluktan beri arkadaşlar

BamBam ve Lisa’nın 12 yıldan uzun süredir arkadaş oldukları ortaya çıktı – şu anda 24 yaşındalar – ve ikisi de We Zaa Cool adlı aynı Tay dans grubunun parçasıydı ve hatta 2009’da diğer çocuklarla birlikte sahne aldılar. grup.

Bu da yetmezmiş gibi her iki idolün de ailelerinin çocukluktan itibaren çok yakın olduğu ortaya çıktı . Kendini işine adamış bir hayran, aile üyeleri arasındaki bu yakın ilişkinin kanıtı olarak birkaç fotoğrafı gösterdi. Örneğin:

ÖNERİLEN: Blackpink Lisa Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

  • BamBam annesi o kadar Lisa ziyaret etmek için kullanılan belirtti stajyer için YG Entertainment .
  • BamBam’in kız kardeşi Lisa ve kendisinin bir fotoğrafını yayınladı ve onu çıkış yaptığı için tebrik etti.
  • Her iki ailenin bir arada olduğu birkaç fotoğraf var, özellikle de her iki idolün de annelerinin göründüğü bir fotoğraf.

Merak bir yana, BamBam , ikisi de aynı yaşta olmalarına rağmen sık sık Lisa noona’yı aradığını itiraf etti . Noona’nın daha genç bir erkekten kendisinden daha büyük bir kadına yöneltilen bir saygı ifadesi olduğunu unutmayın . Bunun nedeni, Lisa’nın çocukken ondan her zaman daha uzun olmasıydı.

BamBam ve Lisa idol olarak çıkış yaptı

İkisi grupları, etkinlikleri ve programları ile çok meşgul olsalar da – tipik bir idol – aralarındaki dostluk her geçen gün daha da güçlenmeye devam ediyor. Bu K-Pop dünyasında, genellikle uzaktan nasıl selamlaştıklarını ve başlarını salladıklarını gözlemlemenin kolay olduğu törenlerde, etkinliklerde ve ödüllerde elde edilirler .

Öte yandan Thai dergisi DONT’un Mayıs 2018 sayısında verdiği röportajda BamBam , Güney Kore’de yaşayan Taylandlılarla hala iyi arkadaş olduklarını ve hatta nispeten yakın yaşamanın yanı sıra grup sohbeti yaptıklarını söyledi .

Aynı şekilde Lisa, sadece BamBam ile değil, aynı zamanda sırasıyla hem Thais hem de 2PM ve CLC üyeleri olan Nickhun ve Sorn ile iyi bir dostluk sürdürdüğünü doğruladı.

Bu dostluğun bir başka güzel detayı, 16 Ocak 2019’da BamBam’ın Instagram’da Tayland’da çekilmiş ve idolün resminin bulunduğu bir reklam afişi gösteren bir fotoğraf yayınlamasıydı. Bu gönderide, fotoğrafın onun tarafından çekildiğini belirterek Lisa’yı etiketledi.

Irkçılığa karşı Bambam desteği

Güney Kore’de düzenlenen 33. Altın Disk Ödülleri’nde (2019 yılı) çocukluk arkadaşının görünüşü nedeniyle ırkçı yorumlarla saldırıya uğradığında idolün boş boş oturmamasına şaşırmadık .

Dünyanın dört bir yanındaki birçok Lisa hayranı sosyal medya aracılığıyla desteklerini gösterdi. Kısa bir süre sonra röportaj yapan BamBam, Lisa’ya olanlardan haberdar olup olmadığı sorulduğunda şu sözlerle yanıt verdi.

Evet, ne olduğunu biliyorum. Ben Lisa noona’nın iyi bir arkadaşıyım , onunla zaten konuştum ve ona desteğimi verdim… Lisa noona , ona verdikleri tüm sevgi ve desteğin farkında olduğundan, fırsatı olduğunda benden ona söylememi istedi. hayranlar her şey için teşekkürler.

Ayrıca BamBam, Lisa’nın konuyla ilgili görüşünü dile getirerek, yorumlardan rahatsız olmadığını belirtti. İdol, bu durumların Taylandlı idoller arasında çok yaygın olduğunu ve kendisinin de bunu yaşadığını açıkladı. Sonunda Lisa’ya güzel bir mesaj bıraktı.

Kore’ye döndüğümde sana öğle yemeği ısmarlayacağım.

Bam Bam

İkincisi olup olmadığı asla bilinmese de, şimdi bildiğimiz şey, Lisa ve BamBam arasındaki güzel dostluğun gösterildiği ve detaylandırıldığı. Umarız uzun yıllar devam eder.