Jennie Diyeti ve Blackpink Diyet Listesi

Jennie Diyeti planının anahtarı, avokado ve detoks suyu içeren bir salata gibi sağlıklı yiyecekler yemektir. Jennie’ye göre, geceleri bir atıştırmalık veya az bir şey, ertesi gün daha büyük bir porsiyon yiyebilmesini hedefliyor.

Grup promosyonlara veya diğer TV programlarına hazırlanırken, diyetine daha dikkat ediyor. Tuzlu yiyecekler yerken çok fazla şişmeye meyilli olduğundan, şeklini korumak için tuzsuz bir diyet uygular. Jennie, doğru kalıbı buldukları sürece herkesin eğlenceli bir diyet yapabileceğini belirtti. Bunun dışında diyet yapmaktan çok egzersiz yaparak kilo vermeye odaklanıyor.

BLACKPINK üyeleri gibi bir vücuda nasıl sahip olunur?

İyi yüz hatlarına ve orantılı bir vücuda sahip olmak Koreliler için, özellikle K-Pop idolleri için erkek ya da kadın fark etmeksizin bir zorunluluktur. Her kadın idolde olduğu gibi, her biri ince bir vücuda ve çubuk bacaklara sahip olmak için çok çalışıyor.

Bunun için, her K-pop idolünün sahip olabilecekleri yiyecek miktarını ve türünü ve takip etmeleri gereken egzersiz ve egzersiz türünü içeren kendi katı diyet planı vardır. Ancak BlackPink üyelerinin aslında açıklayacağımız kendi diyet türleri var, bu yüzden onlara bir göz atın!

jennie diyeti 3
jennie diyeti 3

BLACKPINK’ten Jennie’nin egzersiz ve antrenmanı

BlackPink’in dört üyesi arasında Jennie, sağlığı açısından en adanmış kişi olarak biliniyor. Ortaya çıktığı gibi, spot ışıklarından ayrıldıklarında bile çok çalışıyor.

JENNİE DİYETİ DETAYLI MAKALE İÇİN : Jennie Diyeti Nedir? Jennie Diyet Listesi

BlackPink üyeleri bir egzersiz veya egzersiz planı yapmaya zorlanmasalar da, Jennie aslında Mart 2017’de açıklanan Flying Yoga’yı uygulamaktadır. Yoga, insanların iyi bir vücut ve vücut dengesi elde etmelerine yardımcı olduğu için iyi bir egzersiz rutini olarak bilinir. ve rahat bir ruh. Uçan Yoga uygulamak, iyi vücut şekillerini korumalarına ve vücutlarındaki kalorileri azaltmalarına yardımcı olur. Son zamanlarda çok fazla pilates yapıyor ve bir K-Pop yıldızı olarak Jennie egzersiz olarak da birçok dans çalışması yapıyor.