Jennie Diyeti Nedir?

Jennie Diyeti Nedir: Dünyaca ünlü Kpop grubu BlackPink’ten ünlü bir şarkıcı ve rapçi Jennie ayrıca bazen hayranlarıyla paylaştığı inanılmaz fitness rutini ile tanınır, bu yüzden Jennie Kim workout ve Jennie diyet planını da arıyorsanız , başka yere bakmayın, sizi temin ederim.

Jennie Kim Vücut İstatistikleri
  • Yükseklik 5 ft 2 inç
  • Ağırlık 52 kilo
  • Yaş 24 yaş
  • Meme 33 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 34 inç

Jennie Kim Egzersiz Rutini

Jennie Diyeti ve benzeri diyetler için Jennie ve diğer BlackPink üyeleri, ister sahnede ister gerçek hayatta izlenecek kişilerdir, yetenekleriyle hemen hemen her arenaya, güzellikleri ve vücut şekilleriyle her moda şovu ve dergisine sahipler.

İLGİLİ: Red Velvet Diyeti Hakkında İpuçları Ve Diyet Listesi

Bu yüzden bu kadar kısa sürede dünyanın her yerinden bu kadar çok hayran kazandılar, özellikle Jennie, BlackPink’in en zinde ve en çok konuşulan üyesi olarak görülüyor. Öyleyse, sağlıklı kalmak için egzersiz rutininde neler yaptığını görelim.

Jennie Kim antrenmanı şunları içerir:

Jennie Diyeti Nedir
Jennie Diyeti Nedir

Jennie Dans pratiği

Jennie ve grubun diğer tüm üyeleri neredeyse her gün dans pratiği yapıyorlar, her dans dersi sizin ikinize çıkıyor ve bazen bir günde iki veya daha fazla dans dersi veriyorlar.

Dans etmek her biri için çok fazla kalori yakıyor, bu da hiçbir Kpop idolünün kariyerleri üzerinde çalıştıkları sürece formdan çıkmamasının bir nedeni.

İLGİLİ: Momo Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Jennie Uçan Yoga

2017 civarında Jennie , formda ve sağlıklı kalmak için uçan yoga yapmaya başladığını açıkladı, 2018’de Instagram’da yayınladığı resimlerden birini görebilirsiniz . Jennie ve Jisoo , birlikte uçan yoga yapmaya başladı ve ikisi de bundan büyük faydalar elde etti.

Yani uçan yoganın ne olduğunu bilmeyenler için, ipek çarşaflara dikilmiş kayışlar üzerinde uyguladığınız yoganın yalnızca havadan bir versiyonudur. Yalın bir vücut şeklini korumak ve esneklik kazanmak için mükemmel bir egzersiz. Bir saatlik uçan yoga seansı yaparak, aynı anda hem çok fazla kalori yakabilir hem de kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

Jennie Diyet Listesi
Jennie Diyet Listesi

Jennie Diyeti: Pilates

Jennie geçen yıl Pilates yapmaya başladı. Pilates makinesinde pilates egzersizi yaptığı yazısını görebilirsiniz . BlackPink’in ev şovunda bile Jennie Pilates derslerine gidiyordu. Jennie şu anda sadece Pilates sınıfına bağlı kalıyor ve eskisi kadar uçan yoga dersi oluşturmuyor.

Pilates harika bir egzersiz rutinidir; harika bir vücut yapısı elde etmenize yardımcı olur ve merkezinize ve vücut gücünüzü düşürmeye odaklanır. Ayrıca vücudunuzun her bölgesinde size büyük esneklik ve tonlar sağlar. Jennie’nin yapmayı sevdiği egzersizlerden bazıları; Eyfel Kulesi, duvardaki egzersizler, duvarda yan egzersizler, çocuk pozu, bacak daireleri, yan bacak kaldırmaları vb.

ÖNERİLEN: K-Pop İdol Diyet Listesi Ve En İyi 6 İdol Diyeti

Jennie Diyet Listesi

Jennie Diyeti: Diyet söz konusu olduğunda, Jennie ve diğer BlackPink üyeleri ne yediklerini umursamıyorlar. Jennie o kadar çok çalıştığı için, şişmanlama konusunda endişelenmeden istediği her şeyin tadını çıkarabilir. Jennie günde yaklaşık üç öğün yemek, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği yiyor.

Ancak allkpop yazısında promosyonlardayken tuzlu ve tuzlu yiyeceklerden uzak durduğunu belirtti. Ayrıca turdayken bol miktarda taze meyve suları ve yeşil meyve suları içmeyi seviyor ve Jennie gün boyunca çılgınca miktarda su içmeyi seviyor.

BLACKPINK Jennie, daha önce, bir markayı veya grubun müziğini her tanıttığında tuzlu ve tuzlu yiyeceklerden uzak durduğunu açıklamıştı. K-pop idolü, turdayken bol miktarda yeşil ve taze meyve suyu içmeyi sevdiğini bile paylaştı ve gün boyunca çılgın miktarda su içmenin esnek ve nemli bir cildi korumaya yardımcı olabileceğini ekledi.

Tıpkı Jisoo gibi, Jennie’nin diyet sırrı da porsiyon büyüklüğüne dikkat etmektir. Ancak “Dondurma” şarkıcısı, çalışsa da çalışmasa da spora ve diyete sadık kaldığını ekleyerek bunu daha da ciddiye aldığını belirtti.

İLGİLİ: Hyuna Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

BLACKPINK üyesi Jennie, daha önceki bir röportajda, Jisoo, Lisa ve Rosé zaten yiyecek ve tatlılarla boğulmuş olsa bile yulaf ezmesi yemeyi umursamadığını paylaştı. Güney Koreli rapçi, çalıştıkları zaman daha disiplinli hale geldiğini açıkladı; bu nedenle, arkadaşlarının ne yediğine aldırış etmiyor.

Jennie 2018’de avokado salatası tükettiğini ve her gün bol miktarda detoks suyu içtiğini açıkladı. BLACKPINK üyesi, kendileri için doğru kalıbı buldukları sürece herkesin eğlenceli bir diyet yapabileceğini bile paylaştı. Ayrıca belirli bir diyetten çok egzersiz yaparak kilo vermeye odaklandığını söyledi.