Hyuna Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Hyuna Diyeti: Hyuna olarak tanınan Kim Hyun-ah bir şarkıcı, dansçı, model ve söz yazarıdır. Wonder Girls kız grubunun bir üyesiydi, ancak ayrılmaya karar verdi ve 2007’de 4Minute kız grubuna katıldı. 4Minute dağıldıktan sonra Hyuna kariyerine solo devam etti.

Hyuna’nın hayranları, belli ki, Hyuna’nın görünüşüne her zaman hayran kalmışlardır. Özellikle kadınların hedefi olan muhteşem vücudu. Peki Hyuna bu mükemmel vücuda nasıl sahip oldu? Egzersiz yaptı mı ve yoğun bir diyet uyguladı mı?

Bu makale sayesinde Utma Net sizi Hyuna ile tanıştıracak ve sorunuzu cevaplayacak, işte seksi Hyuna ve nasıl kilo verdiğiyle ilgili diyet ipuçları!

Hyuna’nın Boyu ve Ağırlığı

Bir kaynaktan, Hyuna’nın şu anki boyunun 164 cm ve mevcut ağırlığının 43,1 kg olduğunu öğrendik. Böyle orantılı bir vücut, değil mi? Her zaman gerçekten harika görünmesine şaşmamalı.

Hyuna’yı Instagram’da zaten takip ediyorsanız, bunu biliyor olmalısınız. Hyuna , Instagram hesabı olan @hyunah_aa’da Ekim 2018’de mevcut kilosunu paylaştı. Ağırlık ölçeğinde olduğu yerde odak noktası ayakları ve 43,1 kg olan ölçekle bir fotoğraf paylaştı.

ÖNERİLEN: Umji Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Ancak hayranlarından bazıları Hyuna’nın şu anki kilosu hakkında endişeliydi. Sağlığına dikkat etmesi ve her zaman mutlu olması gerektiğini söylediler. Buna yanıt olarak, kilo vermediğini söyledi. Bunun yerine kilo alıyordu ve ayrıca her zaman iyi beslendiğini ve egzersiz yaptığını söyledi.

Shin Jung-hwan tarafından kilo vermesi için motive edildi çünkü çoğu insan Hyuna’nın Shin Jung-hwan’a benzediğini söyledi. Bundan sonra Hyuna kilo vermeye odaklandı. Çok hırslı biri değil mi?

Hyuna Nasıl Kilo Verdi?

İnsanlar Hyuna’nın nasıl hızla kilo verdiğini gerçekten merak ediyor olabilir! K-pop ünlüleri için kilo vermek ve diyet yapmak çok önemli bir şey. Tıpkı Hyuna’nın yaptığı gibi her durum için iyi görünmeli ve sağlıklarına dikkat etmelidirler.

Bir kaynaktan, Hyuna’nın ilkokuldan beri 17 kilo verdiğini bulduk. Hyuna’nın basit bir ipucu, herhangi bir fırsatta asansörler yerine merdivenleri seçmektir. Bu önemsiz olabilir, ancak bunu sürekli yaparsanız, bir fark görebilirsiniz!

Ya Hyuna’nın diyet ipuçları? Hyuna undan yapılan yiyeceklerden kaçındı. Hepsini kesti. Kore’de yaşayan bir idol olarak bunu yapmak kolaydır çünkü Kore’de un bazlı yiyecekler pek fazla değildir, bu yüzden onlardan kaçınmak kolaydır.

ÖNERİLEN: MAMAMOO Solar Diyeti Nedir?

Bunun dışında Hyuna’nın da bir yemek yeme yöntemi vardı. Her zaman büyük porsiyonlar yerine küçük porsiyonlar yerdi. Ve Hyuna’nın nasıl kilo verdiğiyle ilgili en önemli şey dans etmeyi sevmesidir. Dans, antrenmanların ve egzersiz seanslarının yerini alabilir ve kilo vermenize yardımcı olabilir. Hyuna, Shin Jung-hwan tarafından da motive edildi. Motivasyon, diyet yapmak ve sürekli egzersiz yapmak için de önemli bir şeydir!

Ek olarak, Hyuna’nın mükemmel bacakları da var. Elbette onları egzersiz yapmaktan aldı. Ayrıca badminton oynayarak vücut şeklini korumuştur.

Hyuna bir keresinde kilosunu nasıl koruduğunu açıkladı. SBS Power FM’in Cultwo Show’una konuk olduğunda , ramyun (Kore eriştesi) yerse, kilosunu korumak için bir gün çalışacağını söyledi. Ve eğer ızgara işkembe yerse, vücut şekline bakmak için 5 gün egzersiz yapardı.

Kendinizi diyet ve egzersize hazırlayın, tıpkı Hyuna gibi mükemmel bir vücuda sahip olacaksınız!