MAMAMOO Solar Diyeti Nedir?

MAMAMOO Solar Diyeti: K-pop idolleri, özellikle güzel görünümleriyle her zaman ön plana çıkıyor. Aynı zamanda insanları meraklandırır, onlar kadar muhteşem görünmenin tarifi nedir? Öte yandan, MAMAMOO grubundan Solar , insanları hızla nasıl kilo verdiğiyle şaşırttı.

MAMAMOO’nun Solar’ın Kilo Verme İpuçlarına Göz Atın!

Kim Yong-sun veya Solar olarak tanınan MAMAMOO kız grubunun lideri ve ana vokalisti. Solar, ilk çıkışından bu yana karizmatik havası ve kızlara aşık olan görsel görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü bir K-pop yıldızı olarak Solar, tepeden tırnağa neredeyse mükemmel bir şekilde ortaya çıktı.

Ancak, diğer MAMAMOO üyeleriyle birlikte katı bir diyet uyguladığını biliyor musunuz? Her geri dönüş sırasında, üyeler müzik videosu performansları için biraz kilo kaybederlerdi. Ancak Solar, üç günde 2 kilo vermenin nasıl yapılacağına dair gizli ipuçlarını da açıkladı! Ayrıntılara buradan göz atın!

ÖNERİLEN: K-Pop İdollerinin Diyetleri Listesi: Sağlıklı mı?

MAMAMOO Solar Diyet Listesi

MAMAMOO’dan Solar, resmi YouTube kanalı Solarsido aracılığıyla bir dizi içerik paylaştı ve bunların çoğu diyet yolculuğu ve egzersiz rutinleriyle doluydu. Solar, videolarından birinde, 3 günlük meyve diyetini denerken deneyimini paylaştı ve daha sonra 3 günde 2 kilo vermesini başarıyla sağladı.

Diyet planı için Solar, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıkları doğru bir şekilde planladı. Ve işte Solar’ın diyet menüsüne göre tam öğünler:

Kahvaltı : 1/2 elma, 1 tatlı patates, 1 bardak soya sütü

Öğle yemeği : 1/2 kase kahverengi pirinç, 1 tavuk göğsü, 15 adet üzüm

Öğle yemeği (2) / Atıştırmalıklar : 1 tavuk göğsü, 1 hurma

Akşam yemeği : 2 yumurta, 1 hurma

Diyetten önce kilosu 46,5 kg idi ve üç gün sonra 44,9 kg’a çıktı, bu da 1,6 kg veya neredeyse 2 kg kaybettiği anlamına geliyordu! Peki, Solar’ın meyve diyetini denemek ister misiniz?

ÖNERİLEN: AOA Seolhyun Diyeti Nasıl Yapılır?

MAMAMOO’dan Solar’ın Egzersiz İpuçları

Solar, 3 günlük meyve diyeti için diyet menüsünü açıkladıktan sonra, videoda fazla vücut yağından kaçınmak için yemek zamanlarının dakik olması gerektiğini de belirtti. Her gün dans pratiği yaptığı için egzersiz rutini olarak da sayılıyordu.

Sadece bu değil, Solar ayrıca YouTube kanalında 10 dakikalık germe, 4 dakikalık Tabata egzersizi, çift direk dansı egzersizi ve daha fazlası gibi çeşitli egzersiz rutin videoları yayınladı. Oldukça basit ama aynı zamanda etkilidirler! Rutinler, vücudu için de ince ve tonlu bir görünüm elde etmesine yardımcı oldu!