K-Pop İdollerinin Diyetleri Listesi: Sağlıklı mı?

K-Pop İdollerinin Diyetleri: Bu duruma uygun olabilecek ‘güzel acıdır’ diyen bir ifade vardır. K pop idolleri, vücutlarının hedeflerine ulaşmak için diyet yolculuğuna çıktılar. Zor olmasına rağmen, kilolarını halkın görünümüne uygun şekilde kaybetmek için mümkün olan her yolu deniyorlar.

Bazı diyetler yine de mantıklı kabul edilebilir, ancak bazıları tehlikeye yakın aşırı bir noktaya ulaşır. Vücudumuz da farklı metabolizma olduğu için diyet yöntemleri herkes için farklılık gösterebilir. Diyet yapıp yapmamak için uygun kondisyonu alabilmek için lütfen beslenme uzmanı veya doktor ile iletişime geçiniz.

Girls Generation Diyetinden Dasom SISTAR Diyetine Hangisi En İyisi?

Kpop idolleri bir şekilde her zaman görünüşleriyle veya görünümleriyle ilişkilidir. Vücutlarının kamerada ve reklamda güzel görünmesine yardımcı olmak için ince olarak görülmeleri gerekir.

Kesin olsa bile, bazı eğlenceler bunu bir kural haline getirdi. Evet, idol olmak karmaşık bir iş ve idoller bunun için çok çalışıyor. Bu nedenle bazı diyetler, vücutlarının idol veya yıldız kriterlerine uymasını sağlamak için ortaya çıkar.

ÖNERİLEN: AOA Seolhyun Diyeti Nasıl Yapılır?

Kağıt Bardak Diyeti

Kağıt bardak diyeti, yalnızca kağıt bardakla sınırlı olmak üzere her şeyi sağlıklı yiyecekleri yiyor. Bu diyet, kız grubu üyesi Nine Muses tarafından yapıldı . Bu diyeti, yedikleri yiyecek miktarını kontrol etmek ve şekillendirmeyi başarmak için uyguladılar. Sağlıklı bir diyet olduğunu düşünüyor musunuz?

Tek Yemek Diyeti

Bir yemek diyeti, her gün yalnızca bir tür yemek yiyen bir diyettir. Evet, kulağa kolay geliyor ama gerçekte kolayca sıkılabilir. Her gün sadece aynı yiyeceğe bağlı kalıyorsunuz. İşlenmesi kolay değil; ancak, iyi bir iradeye sahipseniz, başarılı olabilir.

Muz Diyeti

Muz diyeti de oldukça basit. Kpop idolü Seo In-young bu yöntemi kanıtladı. Kahvaltıda sadece bir muz yer ve öğle ve akşam yemeklerinde herhangi bir yiyeceğin tadını çıkarır.

Muz diyetinin yüzünü küçülttüğünü ve karın yağlarını yaktığını iddia etti. Bu muz diyetine aynı zamanda göz alıcı bir diyet de denir.

ÖNERİLEN: Wendy Diyeti Nedir? (Wheesung Diyeti) Hakkında

Ölümcül Diyet

Wheesung ölümcül diyeti yaptı. Üç haftada 7 kilo verebildi. Bu diyet kalori ile oynanır, bu yüzden sadece düşük kalorili protein ve sebze yer.

Bu diyette füme tavuk göğsü ve salata yiyebilirdi. Ancak acıkırsa badem yer ve vitamin ve ılık su içerek tamamlar.

Limonlu Detoks Diyeti

Limon detoksu aşırı olanı olabilir. Bu diyetin amacı vücudumuzun iç organlarını temizlemek. Lee Hyori denedi ama üç gün sonra pes etti. Limonlu bitkisel bir içecek içti. Uyuyamıyor ve buzdolabında en sevdiği yemeği düşünemiyordu.