Umji Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Umji Diyeti: Kim Ye-won, 19 Ağustos 1998’de Kore Cumhuriyeti’nin Incheon Metropolitan Şehri’nde doğdu. Daha çok sahne adı Umji ile tanınıyor. Güney Kore Kore Cumhuriyeti Bayrağının şarkıcısıdır. Güney Koreli kız grubu GFriend’in bir üyesi olarak tanınıyor.

Umji, 2015’in başlarında “Glass Bead” şarkısıyla GFriend grubunun bir üyesi olarak çıkış yaptı. Diğer GFriend üyelerinin aksine, daha önce herhangi bir kariyer deneyimi olmadan ilk çıkışını yaptı.

5 Ekim 2016’da, bir bacak yaralanması teşhisi kondu ve faaliyetlerinden geçici olarak çıkarıldı. Bununla uğraşan doktora göre, bir süre izin aldıktan sonra hemen iyileşebilirdi. 19 Kasım 2016’da 2016 Melon Müzik Ödülleri’ne katılarak tekrar aktif hayatına döndü.

Başarıyla Kilo Verdikten Sonra, GFriend’den Umji Daha Güzel Olduğu İçin Övgü Aldı

Bu süre zarfında, GFriend’den Umji, netçilerden oldukça fazla olumsuz yorum aldı. GFriend’in en genç üyesi, diğer üyeler kadar güzel olmadığı düşünüldüğü için sık sık kötü yorumlarla zorbalığa uğradı.

Ancak, bu çevrimiçi topluluk sitesinde yayınlanan gönderilerden birindeki ağlayanlar farklı bir görüşe sahip gibi görünüyor. Gönderi, bir dizi müzik şovundan alınmış Umji’nin yeni bir fotoğrafını içeriyor M Countdown!  3 Eylül Perşembe.

ÖNERİLEN: MAMAMOO Solar Diyeti Nedir?

Netizenlere göre Umji bu kez “Fingertip” şarkısının geri dönüş döneminde daha güzel görünüyor. Bildirildiğine göre, Kim Ye-won’un tam adının sahibi sıkı bir diyet uyguladı ve 5 kg’a kadar kaybetmeyi başardı.

Ama cidden, o daha güzel. Bugün onu M Countdown’da gördüğümde , o gerçekten güzeldi ”dedi bir netter. Başka bir netter, “Bu yüzden onu gördüğümde hemen şaşırdım,” dedi. Bir diğeri, “O gerçekten güzel, ama zayıfladıktan sonra daha da güzelleşiyor” dedi.

Bu arada GFriend  , ana şarkı “Fingertip” ile The Awakening adlı yeni bir mini albümle yeni bir geri dönüş yaptı . 6 üyeden oluşan grup, M Countdown’da promosyona başladı 3 Eylül Perşembe.

GFriend’den Umji, ‘Yogoba Life’da yurt hayatını ve günlük diyeti ortaya koyuyor

GFriend ‘ın Umji ait 29 Temmuz bölüm evinden ve günlük diyet ifşa edilecektir  SBS MTV s’ Yogoba Yaşam .

Umji, izleyicileri G-Friend yurdundan geçirecek ve onlara diyet sırlarını gösterecek. Çekimler sırasında, özel salatasını ve onsuz yaşayamayacağı malzemeleri ortaya çıkardı. Umji ayrıca rutin olarak egzersiz yaptığını ve hiç karbonhidrat tüketmediğini söyledi.

ÖNERİLEN: K-Pop İdollerinin Diyetleri Listesi: Sağlıklı mı?

Ayrıca evde nasıl esnediğini ve egzersiz yaptığını paylaştı ve yöntemlerinin özellikle ergenlik çağındakilerle ilgili olması bekleniyor.