Momo Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Momo Diyeti: Momo, Tzuyu, Jeongyeon ve Sana ile birlikte ideal bir vücuda sahip olan TWICE üyelerinden biridir. Ayrıca şaşırtıcı şekilde şekillendirilmiş karın kaslarına sahip olduğu biliniyor. Arkasındaki gizli formülün ne olduğunu bilmek ister misiniz? Hadi kontrol edelim!

11 Mayıs 2018’de TWICE üyeleri “Jihyo’nun Şeker Gecesi” temalı bir VLive gerçekleştirdi. Bu canlı yayın sırasında Momo, çıkış yapmadan önce aşırı diyetinden bahsetti. Daha sonra grubun başka bir üyesi ona “7 kilo vermeyi nasıl başardın?” Diye sordu.

Momo daha sonra, “Şirket, vitrininiz için sahneye çıkabilmem için bana yaklaşık 7 kilo kilo vermem gerektiğini söyledi.” Daha sonra, diğer üyelere ve izleyicilere, görevin kendisine verilir verilmez, hemen diyetine başladığını ve yedi gün boyunca sadece spor salonuna giderken neredeyse hiç yemek yediğini açıklamaya devam etti.

İLGİLİ: Hyuna Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Momo ayrıca, “Uyurken. Ertesi gün kalkıp kalkamayacağımdan emin olmadığım için gözyaşı döktüm. ” Bu kadar aşırı diyet önlemlerine rağmen, yedi günde gereken 7 kiloyu veremedi. Sonra Momo, sonunda Momo’nun başarabildiği hedefe ulaşmak için üç gün daha istedi.

Sadece diyet yapmakla kalmıyor, Momo da birçok egzersiz yapıyor. Basit hareketlerden zor olanlara doğru. İşte onun bazı egzersizler yaptığını gösteren bir video: https://youtu.be/92lp-ezt3_A

Momo’nun Plastik Cerrahi Söylenti ?! Doğru ya da yanlış?

Şaşırtıcı ve eşsiz görsel görünümleriyle oldukça ünlü olan Koreli idoller, çoğu zaman estetik ameliyat yaptıkları söylentileriyle kızarırlar. Ne yazık ki Momo, bu yaygın uygulamanın böyle bir örneğidir. Hepimiz onun güzel ve benzersiz özelliklerinin çocukluğundan beri görsel görünümünde yer aldığını biliyoruz. Ancak netizenler, Momo’nun vücudunun belirli bölgelerinde bazı değişiklikler yaptığını düşünüyor. Hangi kısımlardan bahsediyorlar? Hadi bulalım!

Her şey netizenler Momo’nun ve Sana’nın çocukluk fotoğraflarını bulmaya çalıştıklarında başladı. Sonunda, iki Twice üyesinin mezuniyet fotoğrafını bulabildiler. Fotoğrafta Momo’nun doğal olarak patlamalı siyah saçları var. Ayrıca makyaj yapmıyor; Momo’nun şimdi olduğundan tamamen farklı olan daha yuvarlak bir yüz şekline sahip olduğunu görebiliyoruz. Genç benliği aşağıdaki resimde geniş bir gülümseme ile yanıp sönüyor.

ÖNERİLEN: Umji Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Fotoğraf yayınlandıktan sonra, netizenler Momo’nun bugünlerde sahip olduğu görünüme ulaşmak için estetik ameliyat geçirip geçirmediğini tartışmaya başladı. Buna uyan bir yorum, “Sana’nın Sana olduğunu söyleyebilirim, ancak Momo farklı bir hikaye … ayrıca kesinlikle çift göz kapağı ameliyatı geçirmişti lol.”

Diğer netizenler düşüncelerini dile getiriyor ve Momo’yu “Momo kesinlikle estetik ameliyat yapmadı. JYP, plastik cerrahiyi teşvik eden bir şirket değil, ayrıca çift göz kapaklarını gösteren birkaç ön-çıkış fotoğrafı vardı. Diğer bazı netizenler, Momo’nun ergenlik döneminden geçtiği için yüzünün farklı göründüğünü söylüyor. “Ergenlik denen bir şey var, cahil misin? Yüzüm ortaokulda olduğumdan tamamen farklı görünüyor. Öyleyse benim estetik ameliyat olduğumu varsayacaksın? ”

Yine de, bazı insanlar ergenliğin yüz özelliklerinde bu kadar büyük bir farklılığa ve değişikliğe neden olabileceği konusunda hemfikir değil, “Kore’de estetik ameliyat olmak normaldir, ergenlik sihirli bir şekilde çift göz kapağı oluşturmaz. Hayatım boyunca monolid insanların yanında oldum ve hiçbiri ergenlikten sonra çift göz kapağına sahip olmadı. “