Seulgi Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Seulgi Diyeti: Red Velvet’ten Seulgi, bir kez stajyer olarak aşırı diyetlerden geçtiğini açıkladı. Şu anda 44 kg ağırlığında.

4 Mayıs SBS’nin “Style Follow” yayınına Seulgi ve Irene konuk oldular ve günü Girls ‘Generation’dan Sooyoung ve model Kang Seunghyun ile eğlenerek geçirdiler. Yemek yemek için oturduklarında Kang Seunghyun sordu, “Şu anda yemek yediğimiz için, sorduğum için biraz üzgünüm ama hiç aşırı bir diyet yaptın mı?” Cevaben Irene, özellikle çıkışlarından önce diyet yaptıklarını paylaştı.

Seulgi Diyeti İpuçları

Sooyoung sonra sordu, “Hiç bu kadar aşırı olanı yaptın mı, seni üzdü mü?” Seulgi, şirketi tarafından çıkış yapmadan önce kilo vermesi istendiğinde sahip olduğunu açıkladı. O zamanki kilosunun mevcut kilosundan çok farklı olmadığını, ancak kilo vermek için aşırı bir diyet yönteminden geçtiğini söyledi.

“Bütün gün sahip olduğum tek şey soya sütü. Artık dayanamayacak kadar aç olduğumda, biraz içer ve buna direnirdim. ” Sonunda iki kilo (yaklaşık 4.4 pound) verebildiğini açıkladı.

İLGİLİ: RED Velvet Seulgi Diyeti Nedir? Ne Yiyebilirsin?

Red Velvet’in ana dansçısı Seulgi, her antrenman ve yoğun programıyla her gün çok çalışıyor. 2017’de Red Velvet’in geri dönüşü Red Flavour sırasında görünümü biraz şok ediciydi. Albüm promosyonları sırasında gerçekten zayıftı ve herkesi endişelendirdi.

JTBC ‘Non-Summit (Abnormal Submit)’ programında Seulgi, baharatlı yiyecekler yemeye karşı koyamayacağını açıkladı. Yani ne zaman yemek isterse, planlanmış bir şey yoksa onu yer. Seulgi ayrıca SBS’nin ‘Style Follow’ programında aşırı bir diyet uyguladığını, çıkışından hemen önce bir gün sadece bir bardak soya sütü içtiğini açıkladı.

Umarım daha fazla aşırı diyet yapmak zorunda kalmaz!

Red Velvet Seulgi Instagram’da

Seulgi’nin kişisel instagram hesabı yoktu. Ancak SM Entertainment, gruplarının bir kurulum programına ( @ redvelvet.smtown ) sahip olmasına izin verdiği için, kişisel gönderileriyle dolu. Seulgi’nin kendisi hayranlarla konuşuyormuş gibi hissediyorum. Resmi Red Velvet hesabında Seulgi, sevimli selçasını sık sık paylaşır. Fotoğrafları, fotojenik özellikleriyle her zaman estetik açıdan hoş görünüyor.

İLGİLİ: Momo Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Seulgi’nin Kariyeri:

Seulgi, 2007 yılında SM Entertainment ile eğitime başladı. 2 Aralık 2013’te, SM Entertainment’ın çıkış öncesi projesi SM Rookies aracılığıyla şimdiki NCT üyeleri Jeno ve Taeyong ile birlikte halka tanıtılan ilk üç stajyerden biriydi.

Temmuz 2014’te Henry Lau’nun ikinci EP’si Fantastic’ten Butterfly şarkısında yer aldı . Ayrıca Fantastic’in müzik videosunda yer aldı . 1 Ağustos 2014’te Seulgi, Red Velvet’in bir üyesi olarak resmi çıkışını yaptı.

Ocak 2015’te bir SM Entertainment müzikli  School Oz’da Dorothy’nin başrolünü oynadı. Nisan’dan Mayıs’a kadar JTBC varyete şovu Off to Schoo l’ nin bir parçasıydı  .

Temmuz 2016’da KBS2 draması Uncontrollably Fond’un soundtrack’ının bir parçası olarak Don’t Push Me with Wendy  şarkısını çıkardı . Ekim 2016’da Seulgi, King of Mask Singer’da Cinema Heaven  takma adıyla yarışmacı olarak  yer aldı  .

Seulgi ,  18 Kasım’da Yoon Sang tarafından bestelenen Blade & Soul’un tema şarkısı  You, Just Like That’i piyasaya sürdü . Seulgi ve grup arkadaşı Wendy ve diğer SM sanatçıları  , 30 Aralık’ta SM Station için Sound of Your Heart adlı dijital bir single yayınladılar .

İLGİLİ: Hyuna Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Ocak 2017’de  KBS2 draması Hwarang: The Poet Warrior Youth’un film müziğinin bir parçası olarak Wendy ile Tek Gördüğüm Sensin  şarkısını çıkardı .  SM Station’ın bir parçası olarak 22 Ocak’ta Super Junior’dan Yesung ile Darling U adlı bir düet yayınladı .

Şubat 2018’de Seulgi, Meksika’daki Law of the Jungle için oyuncu kadrosunun bir parçası olarak onaylandı  . Nisan ayında, JTBC’nin yeni varyete programı Secret Unnie’nin Sunmi ile birlikte kadrosunun bir parçası olarak onaylandı  . Seulgi da Moonbyul solo ilk yer aldı bencil ; şarkı 23 Mayıs 2018’de yayınlandı. Eylül’de (G) I-dle’den Soyeon, GFriend’den SinB ve solo sanatçı Chungha ile bir mini grubun parçası olarak Wow Thing single’ı çıkardı.