Red Velvet Diyeti Hakkında İpuçları Ve Diyet Listesi

Red Velvet Diyeti: Irene Diyet Listesi, Joy Diyet Listesi ve Yeri,Seulgi,Wendy dahil tüm üyelerin diyetleri aşağıda mevcuttur . Red Velvet, SES, Girls Generation ve F (X) ‘den sonra SM Entertainment’ın yeni nesil bir kız grubudur. 1 Ağustos 2014’te çıkış yaptılar ve SM Çaylakları olarak çıkışlarından önce tanınırlık kazandılar. Diğer herhangi bir Koreli kız grubu gibi, Red Velvet üyelerinin görünüşü eğlence endüstrisi için her zaman sıcak bir konu olmuştur. Netizenler her performans ve şovda görünüşleri, tarzları ve hatta vücut hizalanmaları konusunda onları rahatsız etmeyecek. Red Velvet’in vücut şekillerinin arkasındaki sır nedir?

Irene Diyet Listesi

Red Velvet’in lideri olarak Irene’in aklında pek çok şey olmalı. Grubun en sessiz üyesi olarak bilinen kadın, vücut şeklini koruma konusunda da endişelenmelidir. Bir radyo programı olan ‘Choi Hwa Jung’s Power Time’ sırasında, her öğleden sonra bir bardak kabak suyu içtiğini açıkladı. Bunu yaparak 15 kg’a kadar kaybedebilir!

İLGİLİ: Taeyeon Diyeti Hakkında 4 İpucu ve Diyet Listesi

Seulgi’nin Diyet Planı

Red Velvet’in ana dansçısı olan Seulgi, her antrenman ve yoğun programıyla her gün çok çalışmalıdır. En şok edici görünümü, 2017’de Red Velvet’in geri dönüşü Red Flavour sırasında oldu. Albüm tanıtımı sırasında gerçekten zayıftı ve herkesi endişelendirdi.

JTBC ‘Non-Summit (Abnormal Submit)’ programında Seulgi, baharatlı yiyecekler yemeye karşı koyamayacağını açıkladı. Yani ne zaman yemek isterse, planlanmış bir şey yoksa onu yer . Seulgi ayrıca SBS’nin ‘Style Follow’ programında aşırı bir diyet uyguladığını, çıkışından hemen önce bir gün sadece bir bardak soya sütü içtiğini açıkladı.

Yeri’nin Diyet Listesi

Red Velvet’in en genç üyesi Yeri, ne yazık ki büyürken diyet yapmaya ihtiyaç duyuyor. Diyet sırrı Joy ile birlikte ortaya çıktı ve Red Velvet diyet önerilerini ‘Choi Hwa Jung’s Power Time’ adlı radyo programında Red Velvet üyelerinin egzersiz yapmaya odaklandıkları sürece her şeyi yiyebileceklerini söyleyerek açıkladı.

İLGİLİ: SNSD Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Wendy’nin Diyet Listesi

Red Velvet’in ana vokalisti olan Wendy, güzel sesiyle hem hayranlarına hem de halka hitap ediyor. Ayrıca Red Velvet’te tteokbbokki’yi gerçekten seven iyi yiyicilerden biri olarak biliniyor .

TVN’nin ‘Raid the Convenience Store’ bölümünde Wendy, komedyen Lee Soo Geun ve Highlight Yoon Doo Joon ile birlikte acemi mukbang MC olarak göründü. Menajeri onu izlediği için gösteride özgürce yemek yemeye isteksiz görünüyordu. Şans eseri, SM Entertainment’ın yöneticisi Kangta da programa çıktı ve “ Sorun değil, sadece ye. “Birkaç erişte yiyeceği sırada Wendy’ye. Kangta’nın sözlerini duyduktan sonra rahatlamaya ve özgürce yemek yemeye başladı.

Red Velvet’in menajerinin katı olduğu başka bir durum var. Taeyeon’un Daily Taeng9Cam’i sırasında Wendy, Seulgi ile birlikte Taeyeon ile biraz zaman geçirmek için göründü. Wendy, dondurma yerken yakalandığında yöneticisini görünce şok oldu. Taeyeon yöneticiye kızdı ve Wendy’nin istediği şeyi yemesine izin verdi. Belki de size yemenizi hatırlatacak birine sahip olmak, yemenizi kontrol etmenize yardımcı olabilir.

ÖNERİLEN: Jun Ji Hyun Diyeti İpuçları Ve Diyet Listesi

Joy Diyet Listesi

Aynı anda hem şarkıcı hem de aktris olarak çalışmakla meşgul olan herkes Joy’un vücuduna bakmakta ve yemek yemesini kontrol etmekte gerçekten zorlandığını düşünecektir. Buna rağmen, Joy iyi görünüyor ve herhangi bir kızın hedefi olacak bir vücuda sahip. Choi Hwa Jung’un Power Time adlı radyo programında kendisinin ve diğer Red Velvet üyelerinin egzersiz yapmaya odaklandıkları sürece her şeyi yiyebileceklerini açıkladı.