Taeyeon Diyeti Hakkında 4 İpucu ve Diyet Listesi

Taeyeon Diyeti: Taeyeon’un SNSD’nin ilk çıkışından beri bir bebek yüzü olduğu biliniyor. Ancak yıldan yıla değişen bir şey var. Eskiden tombul yanaklara ve tombul bir yüze sahip olan Taeyeon, şimdi V çizgisi yüzüyle daha ince görünüyor. Herkes onun diyet planını merak ediyor. Ancak bir şekilde Taeyeon’un sıkı bir diyet uygulamadığı ortaya çıktı. Bunun yerine hem SNSD hem de solo olmak üzere çok sıkı bir programı vardı. Meşgul olmak ve yemek bölümünü korumak, mükemmel bir V çizgisi yüz ve vücut şekli kazanmasına yardımcı oldu.

SNSD’den Diyet ve Egzersiz Üzerine 4 İpucu

SNSD üyelerinin her birinin kendi diyet menüsü ve kendilerine en çok uyan egzersizi vardır. Ama işte SNSD’ye benzer bir vücut şekli elde etmek için SNSD’nin diyet planından öğrenebileceğiniz 5 ipucu.

1. Doğru miktarda yiyecek

Yukarıda bahsedildiği gibi SNSD üyeleri, vücutlarının ihtiyaç duyduğu kalorileri hesaplar ve buna göre öğün porsiyonlarını kontrol ederler. SNSD’den Jessica’nın kalorilerini kontrol altında tutmak için bütün yumurtanın yarısı yerine yumurtanın sadece yarısını yediği biliniyordu.

İLGİLİ: SNSD Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

2. Günde 3 öğün veya daha fazla yemek yemekte sorun yoktur

SNSD üyeleri sağlıklarının yanı sıra vücut şekillerini de korurlar. Günde üç veya daha fazla yemek yemek onlar için iyidir. Ancak genellikle küçük öğünler yiyorlar ve büyük değiller, ayrıca meyve ve sebzeler gibi sağlıklı yiyecekler de yiyorlar.

3. Egzersiz

Sadece öğün kısımlarını kontrol etmekle kalmaz, gerçekten de egzersize ihtiyaç vardır. SNSD üyeleri çok fazla dans pratiği yaptılar ve bu onların vücut egzersizlerinin bir yolu haline geldi. Sadece bu değil, bazı üyeler, Yuri ad Hyoyeon, dans pratiği dışında antrenmana gitti. Egzersiz yapmaktan nefret eden Tiffany, vücudunu formda tutmak için yoga dersine de gitti.

5. Bol Su İçin

Tiffany ve Yuri, vücutlarındaki yağları azaltmak için her gün 1,5 litre su içtiklerinden bahsederler. Yuri yemek yemek yerine acıktığında su bile içiyordu.

SNSD’nin Bacak Egzersizini Öğrenelim

SNSD üyelerinin vücutlarının herkesin kıskandığı bir parçası bacaklarıdır. Ve elbette, bu mükemmel bacakların arkasında özel bir bacak çalışması var. SBS’nin “Günaydın” bölümünde Kim Ji-hoon, SNSD’den Tiffany’nin bacaklarını şekillendiren bacak egzersizini ortaya çıkardı. Buna 5: 3: 3 egzersiz denir. “5: 3: 2 oranı bacakları en güzel hale getiriyor. Girls ‘Generation Tiffany bu egzersizle bacaklarını koruyor ”  dedi. Antrenman 4 dakikalık boks, 3 dakikalık ağız kavgası, 2 dakikalık diz üstü ve son olarak 1 dakikalık yavaş yürüyüşten oluşur.

ÖNERİLEN: Jun Ji Hyun Diyeti İpuçları Ve Diyet Listesi

En Güzel Bacaklara Sahip SNSD Üyeleri

Pek çok taraftar, en güzel bacaklara sahip SNSD üyelerini seçmek için oy kullandı. Sıra şu şekilde çıktı:

Sıra SNSD Üyesi
1 Sooyoung
2 Güneşli
3 Jessica
4 Yoona
5 Seohyun