SNSD Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

SNSD Diyeti: K-pop idollerinin, özellikle de kız idollerinin mükemmel vücut şekline sahip olduğu biliniyor. SNSD veya Girls ‘Generation bunlardan biridir. 2009’da çıkan ünlü şarkıları Gee ile Koreli kız grubunun neye benzediğini gösteren model oldular. Gömlekler ve dar renkli kotlar konseptiyle ortaya çıkan SNSD üyeleri, Kore’deki her kızın sahip olmak istediği mükemmel vücut şekillerini gösteriyor. Ancak elbette yaptıkları bazı diyet planları, egzersizler ve bacak egzersizi var. Daha fazlasını öğrenmek için bizi izlemeye devam edin!

SNSD Diyeti Menüsünü Deneyelim

Bir diyet planındaki en önemli şey elbette diyet menüsüdür. Herkesin kendisine uygun diyet menüsü vardır. Aynı zamanda kaç kaloriyi azaltmaları gerektiğine de bağlıdır. SNSD’ye gelince, işte diyet menüleri .

SNSD üyelerinin diyet menüsü, mükemmel vücut şekillerini elde etmek için yaklaşık 1300 ila 1500 kalori arasında değişir. SNSD üyelerinin ana diyet menüsü sebzeli yan yemekler (50 gram) esmer pirinç (150 gram), 5 adet brokoli ve ayrıca tavuktur (100 gram). Detaylar aşağıdaki gibidir:

ÖNERİLEN: Jun Ji Hyun Diyeti İpuçları Ve Diyet Listesi

SNSD Kahvaltı Diyet Listesi

Hayır. Menü Kalori
1. Pirinç 25 kalori
2. Izgara tavuk 120 kalori
3. 5 Brokoli 9 kalori
4. Mevsimlik Sebzeler 25 kalori

SNSD Öğle Yemeği Diyet Listesi

Hayır. Menü Kalori
1. Pirinç 205 kalori
2. Izgara tavuk 120 kalori
3. Lahana 22 kalori
4. Kırmızı Biber (Kırmızı Biber Salatası) ve Sos 77 kalori
5. Badem

SNSD Akşam Yemeği Diyet Listesi

Hayır. Menü Kalori
1. Tatlı Patates 180 kalori
2. Yumurtalar 1 yumurtada 80 kalori
3. Lahana 22 kalori
4. Kırmızı Biber Salatası ve Sosu 77 kalori

SNSD’nin diyet menüsünü denemek isteyenler için kalori ihtiyacınıza göre bir şeyler ekleyebilir veya menüden bir şeyler çıkarabilirsiniz.

ÖNERİLEN: Kim Yoo-Jung Diyeti Ve Aşırı Kilo Kaybı Hakkında

SNSD Diyeti 800 Kalori

Daha önce yukarıda SNSD’nin 1300-1500 kalorilik diyet menüsüne sahip olduğu ortaya çıkmıştı. Zaten zor bir diyet planıydı. Ancak 2009’da, yıllar önce, SNSD’nin “Gee” döneminde, SNSD üyeleri çok sıkı diyetlerini açıkladılar. Günde sadece 800 kalori aldıklarını söylediler.

17 Aralık 2009’da SNSD, MBC VJ Special’a geldi ve diyet yemek planını açıkladı. Kahvaltılarında sadece 200 kalori, öğle yemeğinde 300 kalori ve akşam yemeğinde 300 kalori aldıklarını ortaya çıkardılar. Bu kalorilerdeki sebze ve meyvelerle mükemmel vücut şeklini almayı başarırlar. Genellikle SNSD üyelerinin 3 ana yemeği, marul, balkabağı ve çeri domates vardı. Sıkı eğitimleri ve programlarıyla, atıştırmalıkları için cips veya çikolata yerine sadece salatalık yediler.

SNSD Üyesi Tiffany’nin Başarılı Diyet Planı

SNSD Tiffany’nin vücudu çok fazla ilgi gördü. SNSD 2007’de piyasaya çıktığında hala tombul görünen oydu, ancak nasıl mükemmel bir Tiffany’ye dönüşebildiğini gösterdi. Tiffany’ye birkaç kez diyet ipuçları soruldu. Diyetine 20 yaşında başladığından bahsetti. Akşam 8’den sonra hiçbir şey yemedi. Tiffany, her gün 1,5 litre su içmenin yağ azaltmada ona çok yardımcı olduğunu söyledi. Ayrıca atıştırmalıkları da yoktu.

İLGİLİ: Jeon So-Yeon Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Sadece bu da değil, Tiffany kilosunu sadece hafif öğünler yiyerek kontrol ediyordu, ama yine de günde 3 kez düzenli olarak. Ama kalorileri ölçtü ve ayarladı. Tiffany’nin özel diyet ipucu, kalori ihtiyacına göre küçük porsiyon kahvaltı, normal öğle yemeği ve küçük akşam yemeği yemektir.

Ancak “Bir Oğlum Var” döneminde bir röportajda Tiffany sıkı diyetini bırakmış gibi görünüyordu. Sıkı bir programa sahip olduğu kadar güçlü bir koreografi (I Got a Boy) için çalışıp performans sergilediğinden, çok uğraşmadan bile kilo verdi.