Jun Ji Hyun Diyeti İpuçları Ve Diyet Listesi

Jun Ji Hyun Diyeti: Jun Ji-hyun’u kim tanımaz? 2012 yılında Choi Joo-hyuk ile evlenen ve 2 çocuk sahibi olan 36 yaşındaki oyuncu. Oyuncu olarak kariyeri 1997’de başladı, ancak en büyük atılımı romantik komedi draması My Sassy Girl (2001) oldu. Film tüm zamanların en yüksek hasılat yapan Kore komedisiydi ve Jun Jihyun’un popülaritesini yıldıza fırlattı. The Love from The Star (2014) ve The Legend of The Blue Sea (2016) da büyük bir televizyon dizisi oldu ve bu sayede birçok ödül kazandı. Hatta Aşkım için The Star’dan 2 Daesang ödülü aldı , bu Jun Ji-hyun’un gerçekten harika ve yetenekli bir aktris olduğuna dair sadece bir örnek!

Oyuncu olarak birçok başarısının yanı sıra, Jun Ji-hyun’un güzel ve sağlıklı bir vücuda, özellikle de pürüzsüz parlak tenine sahip olduğu biliniyor. Vücudu 5 sl 8 ft veya 173 cm yüksekliğindedir ve uzun ince bacaklarla eşleştirilmiştir. Jun Ji-hyun 2. hamileliğinden sonra bile hala çok zayıf ve zayıf görünüyor. Birçok insan kilosunu nasıl düzenli olarak koruyabileceğini düşünebilir ve bu konudaki gizli ipuçlarının ne olduğunu bilmek isteyebilir.

Pekala, size sırları sizin için anlatmak için buradayız. Hadi kontrol edelim!

Cilt Bakımı Rutini

Yüzünü yavaş ve dikkatli bir şekilde temizlemek onun için önemlidir, ılık suyla başlar ve yüzünü yıkarken soğuk suyla bitirir. Ji-hyun, temizlemenin anahtarının temizleyiciyi çok uzun süre ovalamamak ve temizliği olabildiğince çabuk bitirmek olduğunu söyledi. Yüze masaj yapıyormuş gibi parmak uçlarınızla hafifçe vurmanız gerektiğini ekledi.

ÖNERİLEN: Kim Yoo-Jung Diyeti Ve Aşırı Kilo Kaybı Hakkında

Ayrıca düzenli olarak su içerek ve iyi bir gece uykusu çekerek susuz kalmaz. Ji-hyun, hassas kuru cildinin nemli kalmasını sağlamak için gün boyunca sık sık biraz soğuk veya oda sıcaklığında su içtiğini söyledi. Uyumadan önce, Kore’nin güzellik simgesi daha düşük vücut banyosu, hafif esneme veya meditasyon yapacak. Yoga ve koşu, aynı zamanda onu sağlıklı tutmak ve formunu korumak için seçtiği aktivitelerdir.

Gianna Jun ile Vücut Yönetimi

Renkte görünen Ünlü Scoops  30 Mayıs’ta JTBC, Ji-hyun o bazı tavuk ve bira olan hoşlanır görüşmeci söyledi. İnce vücudunu nasıl koruyacağı sorulduğunda, basitçe “egzersiz yapıyorum” diye cevap veriyor. İstediği her şeyi yiyeceğini ve katı diyetleri çok fazla takip etmediğini, kilosunu dengelemek için ise en iyi vücut şeklini korumasına yardımcı olmak için koşu ve yoga yaptığını sözlerine ekledi.

Ji-hyun bir antrenman manyağı olarak bilinir, yakın arkadaşlarının çoğu ona verilen unvana katılır. Jun Ji-hyun ile aynı filmde oynayan aktris Kim Hae-sook, Ji-hyun’un yüzme havuzundan tek bir nefesi kesilmeden veya yüzünde yorgunluk ifadesi olmadan çıktığını gördüğünde, zindeliği ve tutkusu karşısında şok oldu. dört tur yüzmek.

İLGİLİ: Jeon So-Yeon Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Bu Güzellik Simgesi, “sabah egzersiz çılgınlığı” olarak bilindiği için “uykucu” unvanından çok uzaktı. Ji-hyun, sabah saat 6’da uyanarak doğrudan antrenmana gittiği için kendini sabah insanı olarak da tanımlıyor.

Bu, saf bir çalışkanlık duygusuna ve olağanüstü bir kendini yönetme yeteneğine sahip olan, uzun zaman öncesinden şimdi olduğu yere kadar kendine koyduğu cesaretin bir kanıtı. Umarım bu, hepinize egzersiz yapmaya ve vücudunuzun eskisinden daha sağlıklı olmasını sağlamaya başlamanız için ilham verir. Herkese iyi şanslar!