Jimin Kaç Kilo,Yaş,Boy ve Diyet Listesi

Jimin Kaç Kilo: Jimin, en ikonik ve ünlü Kpop grubu BTS’nin üyelerinden biridir. Hepimiz BTS’in müzikleriyle dünyayı fethettiğini biliyoruz ve Jimin bunda oldukça önemli bir rol oynadı. Jimin, çoğunlukla görünüşüyle seslendirme ve rap yapma becerileriyle tanınır;

Pek çok erkeğin bile Jimin’in dünya çapındaki yakışıklıdan sonra tüm ekipte en iyi görünen adamlardan biri olduğunu kabul ettiğini düşünenler sadece kızlar değil, tabii ki (şaka). Bununla birlikte, çoğumuzun Jimin egzersiz ve diyet planını tartışmak için Jimin gibi bir görünüme ve vücut şekline sahip olmak istemesi yalan değil.

Jimin Kaç Kilo Vücut İstatistikleri:

 • Yükseklik 5 ft 9 inç
 • Ağırlık 60 kilo
 • Yaş 24 yaş
 • Göğüs 40 inç
 • Bel 30 inç
 • Pazı 14 inç

Jimin Egzersiz Rutini

Jimin, bakmaya gelince her zaman hayran olabileceğiniz kişidir. Önyargım olduğu için inkar bile etmeyeceğim, evet! Ben büyük bir Kpop hayranıyım ve BTS benim favori grubum. Şimdi, Jimin’in egzersiz rutinine geri dönersek, Jimin’in pratik yapmaktan başka şeyleri sürdürmek için yaptığı nispeten az şey var. Jimin’i ve tüm BTS üyelerini zinde tutan antrenmanların çoğu şovlar, videolar ve diğer etkinlikler için yapılan dans pratiğidir.

Blood Sweat Tears’ın piyasaya sürülmesinden sonra hepsinin Billboards sosyal medya hissi ödülünü kazandığını inkar edemeyiz. Ondan sonra, Amerika’da yetenekli, İngilizler yetenekli, Bu gece şovu, Ellen şovu vb. BTS, diğer tüm Kpop gruplarından daha fazla küresel TV performansı elde etti.

ÖNERİLEN: Jimin Diyeti Nasıl Yapılır? BTS Diyet Listesi

Bu yüzden, bir Kpop idolü olarak bu kadar çok gösteri yaptığınızda ve video hazırladığınızda, dans Kpop endüstrisinin önemli bir parçası olduğu için dans becerileriniz için sürekli olarak pratik yapmanız gerekir. Jimin dahil tüm BTS üyelerinin yaptığı budur; Neredeyse her gün saatlerce çalışırlar, bu da çok fazla kalori yakarak zayıf kalmalarına yardımcı olur.

Bunun dışında hepsi kas tanımlamalarına yardımcı olacak bazı temel egzersizler yapmayı severler. Faaliyetler nispeten basittir ve herkes bunları herhangi bir güçlük çekmeden yapabilir. Koreaboo web sitesi bize Jimin ve diğer üyelerin yaptığı şınav, duvar şınavı, egzersizi, çömelme vb. Egzersizleri içeren bir makalede anlatıyor.

Herkesin kilo almaya veya kas almaya niyeti olmadığı için inanması o kadar da zor değil, bu yüzden hiçbir üye spor salonuna gidip herhangi bir kilo almaya çalışmıyor. Şimdi Jimin gibi bir vücuda sahip olmak için yapacağınız bir rutin görelim.

Jimin egzersiz rutini şunları içerir:

Kardiyo

Eğitim günleri: haftada beş gün

Kardiyo rutini bu eğitimin önemli bir parçasıdır, bu yüzden kaçırmamaya dikkat edin. Şimdi, dediğim gibi, kardiyo için Jimin ve diğerleri yaklaşık iki saat dans pratiği yapıyorlar. Bununla birlikte, herkesin çayı olmayabilir, bu yüzden dans pratiği yapmak istiyorsanız, bunu yaklaşık bir saat ila iki saat arasında yapabilirsiniz ve yapmazsanız, herhangi bir kardiyo egzersizi yapın. Koşudan bisiklete, antrenmanlar arasında uzun süre dinlenmeden bir saat egzersiz yapmaya kadar herhangi bir kardiyo egzersizi olabilir.

İLGİLİ: Suzy Diyeti Nedir? K Pop idollerinin Diyetleri

Jimin Vücut Ağırlığı Egzersizleri

Şimdi yapmanız gereken son rutin oldukça basit; Jimin’in egzersiz rutininin potansiyeline uyacak bazı temel vücut ağırlığı egzersizlerini içerir.

Setler: 3

Tekrarlar: 20

Setten sonra dinlenme süresi: bir dakika

 • Zıplayan Jack
 • Şınav
 • Pike şınav
 • Egzersizler
 • Bacak yükseltir
 • Ağız kavgası
 • Duvar açılır pencereleri

Jimin Diyet Listesi

Röportajlardan birinde Jimin, medyaya kendisini bayıltacak kadar sıkı bir diyet yaptığını anlattı. Bunun kanıtı, Allkpop Jimin’in Blood Sweat and Tears albümünden önceki gün sadece bir hafif öğün yemekte olduğudur. Diyet ve alışkanlık idolü oldukça zor zamanlar yaşattı ve sonunda onu bir süre uyuttu.

Şimdi bile birçok üye, Blackpink üyeleri, Red Velvet veya Twice olsun, asla takip edemeyecekleri bir diyet uyguluyor. Herkes, bir idol olma sarsıntısı içinde günlerce yemek bırakmaya zorlanacakları o titiz diyet planından geçti. Kpop dünyasında işler böyle yürüyor.

İLGİLİ: Ailee Diyeti Nedir?

Bununla birlikte, şu anda şarkıcı sebzeler, meyveler, tavuk gibi sağlıklı yiyecekleri ölçülü bir şekilde yiyor gibi görünüyor ve mükemmel antrenmanıyla yakın zamanda kilo almayacak. Böylece aynı şeyi yiyecek miktarınızı kontrol ederek ve ölçülü bir şekilde yiyerek de yapabilirsiniz, vücudunuzu Jimin gibi zayıf ve zayıf hale getirebileceksiniz.

Hepsi Jimin diyet planı için.