K Pop Diyet Listesi: K Pop İdollerinin Diyetleri

K Pop Diyet Listesi: Kpop İdollerinin Diyetleri: Kpop idollerinin güzelliği ve inanılmaz şekli hepimizi büyülüyor. Kızlar ya da erkekler farketmeksizin o ince ve fantastik belleri var. Peki bunu nasıl başarırlar?

Cevap çoğunlukla diyetlerindedir; tüm Kpop idollerinin her gün antrenman yaptığını, saatlerce dans ettiğini biliyoruz. Bunun dışında diyet burada en önemli işi yapıyor. Yani Kpop diyet Planını dört gözle bekliyorsanız , okumaya devam edin.

K Pop Diyet Listesi

Şimdi, o kadar çok Kpop idolünü ve diyetlerini ele aldım ki benim için yeni bir şey değil ve yapmam gereken çok fazla araştırma yoktu. Bilmem gereken neredeyse her şeyi zaten ele aldım. Şimdi Kpop diyetini izleyerek Kpop idolleri gibi bir şekle nasıl gireceğimize geçelim.

Hem erkek hem de kız diyetlerini ele alacağım ve Koreli bir pop idolünün hayatında aşırı diyet yaptıkları üç aşama var , sonra yavaşça iyi bir yemek planına giriyorlar ve sonunda vücutları egzersiz programına alıştığında ve forma girdiklerinde sağlıklı bir diyete geri dönerler.

Tüm bu sözler, özellikle de çıkışlarından önce her Koreli idolün hayatına girdi. Bazılarının yüksek bir metabolizmaya sahip olması beklenir, bu da ne yedikleri önemli değil, formda kalmalarına yardımcı olur. Diyete başlamadan önce size bu diyetin sağlıksız olduğunu söyleyeyim ve kimseye kilo vermek için bu diyeti denemesini bile önermiyorum. Bu makale sizi diyet hakkında bilgilendirmek içindir.

İLGİLİ: Jimin Kaç Kilo,Yaş,Boy ve Diyet Listesi

K Pop Diyet Listesi şunları içerir:

Aşırı Kpop Diyet Planı

Bir aşırı diyet size mide problemleri, sindirim problemleri, kötü beslenme ve diğer birçok hastalıklara verebilir. Bu tür bir diyet, Kpop idolleri tarafından bir aydan kısa bir süre içinde ve bazen sadece iki hafta içinde 5 kg’dan 10 kg’a kadar kilo vermeleri istendiğinde çıkışlarından önce kullanılıyor.

Jimin , Momo , IU ve diğerleri gibi birçok ünlü yıldız bu diyeti çıkıştan önce almış. Günde sadece bir öğün yemek yerlerdi ya da sabahları bir elma, öğle yemeğinde tatlı patates yer ve akşam yemeği protein sallanması olur. İki ila üç saat boyunca dans pratiği yaptıkları zamandır.

Normal K Pop Diyet Listesi

Bu diyet aşaması, idoller pirinç, tavuk, sebzeler ve atıştırmalıklar gibi bazı yiyecekleri yemeye geri döndüklerinde ortaya çıkar. Buradaki pek çok yıldız ne yediklerini umursamıyor, çünkü yeterince yememenin onları hasta edeceğini ve hastaneye gideceğini kabul ediyorlar. Bununla birlikte, porsiyonu kontrol ederler ve ölçülü olarak yerler.

Birçok ünlü bu diyeti kullanır ve formda kalır; Burada, dans pratiği yaparken ve hatta egzersiz yaparken günde üç öğün yemek yiyorlar ve toplam 1.3k ila 1.8k kalori tüketiyorlar. Bu yüzden hiç yağ almıyorlar ama bence bu tam olarak ideal bir diyet değil. Bununla birlikte, formda kalmalarına yardımcı olur ve aynı zamanda onları hasta olma zahmetinden kurtarır.

ÖNERİLEN: Jimin Diyeti Nasıl Yapılır? BTS Diyet Listesi

Sağlıklı K Pop Diyet Listesi

Bu diyet tipini, spor salonuna gittikleri veya her gün en azından bir tür egzersiz yaptıkları bir pozisyonda sadece birkaç Kpop idolü izler. Bu diyeti uygulayabilirsiniz, ben de açıklayacağım ve size diyeti vereceğim.

Her idolün kendi diyet planı vardır, ancak yemekleri protein, karbonhidrat, vitamin, besin vb. İle dolu olacaktır. Lisa , Kai , V , Jackson Wang vb. Gibi yıldızlar da çok sağlıklı bir diyet uygular.

Lisa çok fazla meyve yemeyi seviyor, V kalorileri kontrol etmek için atıştırmalık olarak diyetinde çorba yemeyi seviyor. Jackson ve Kai için, onlar da spor salonuna gittikleri için, diyetleri, bazı takviyeleri içeren protein bazlı bir diyettir.

Özellikle Jackson sağlıklı beslenmeyi çok seviyor ve bol sebze, tavuk yiyor ve ayrıca haftalarca yediği vitaminleri alıyor. Şimdi, Kpop görünümü elde etmeye çalışmanızı önereceğim bir diyete bakalım.

ÖNERİLEN: Jun Ji Hyun Diyeti İpuçları Ve Diyet Listesi

Kızlar

Kahvaltı

 • Yaban mersini, çilek, ahududu, muz ve badem sütü ile hazırlanan smoothie

Öğle yemeği

 • Tavuk göğsü
 • Sebzeler

Abur cubur

 • Salata ve meyveler

Akşam yemegi

 • Tavuk veya somon
 • Sebzeler veya tatlı patates

Erkek

Kahvaltı

 • İki haşlanmış yumurta
 • Tavuk sosisi
 • Meyve suyu

Abur cubur

 • Proteinli smoothie

Öğle yemeği

 • Tavuk göğsü
 • Sebzeler
 • Küçük bir kase kahverengi pirinç
 • Akşam yemegi

Türkiye veya Tofu

 • Hindi tofu ile tavada kızartılmış sebzeler
 • salata