SISTAR Dasom Diyeti ve 4 Üye Diyet Listesi

SISTAR Dasom Diyeti: SISTAR’dan Dasom, bitkisel ilaçlar, sallar, detokslar ve bunların hepsi gibi çeşitli diyet planlarını denediğini açıkladı. Ayrıca kilo vermek için kendini aç bırakmaya çalıştığını da açıkladı.  Bir varyete şovunda göründüğünde, “Kısa sürede kilo vermek için açlık en etkili olanıdır” dedi.

Aynı zamanda “tek öğün diyeti” deneyimini de yaşadı. Bu yöntemle üç haftada 10 kilo verdi. Sadece salatalık yedi. Salatalık çoğunlukla sudan oluşur, ancak yüksek miktarda kalsiyum içerir ve kalorisi son derece düşüktür. Bazen çeri domates, diğer meyve ve sebzelerle karıştırıp bir salataya attı.

Bununla birlikte, vücudunuzda komplikasyonlara neden olabileceği için bu kadar aşırı bir diyet önermeyeceğini de belirtti.

SISTAR üyesi ayrıca vücutlarının en iyi özelliklerini ortaya çıkardı. Soyou karın kaslarını gösterdi, Hyorin vücudunun üst kısmına ve kıvrımlılığına güveniyor, Bora sıkı kalçalarını seviyor ve Dasom zayıf kollarını ve vücudunun genel oranını seviyor. Birbirlerini de iltifat ettiler. Soyou, Dasom’un açık tenini ve feminen ince figürünü kıskandığını söylerken Dasom, Soyou’nun göz alıcı vücuduna hayran kaldığını söyledi. Öte yandan Bora, geçen yıl bazı markalara özel model olduğu ve Hyorin, Bora’nın parlayan vücudunu ve sağlığını kıskandığı için Hyorin’i kıskandırıyor.

İLGİLİ: K Pop Diyet Listesi: K Pop İdollerinin Diyetleri

SISTAR Dasom Diyeti ve Diğer Üyelerin Diyet Listesi

Her kız grubu üyesinin, özellikle diyet yaparak vücut şeklini koruyan eski “seksi” kız grubu SISTAR’ın iyi bir vücuda sahip olması bir zorunluluktur. Bu sefer fit vücutlarını korumak için kişisel planlarını paylaşacağız. “ İstediğimiz her şeyi yeriz ama aynı zamanda bedenlerimizi korumak için gayretle çalışırız. Yogayı, koşmayı veya dans etmeyi egzersiz olarak görmek yerine, sadece eğlenmek olarak görüyoruz ve her zaman aktif kalarak kalori yakıyoruz . “

SISTAR’ın Soyou Diyet Listesi

Soyou, en seksi ve en sağlıklı vücuda sahip idollerden biri olarak bilinir. Ama istediği vücuda sahip olmak için neler yaşadığını kimse bilmiyor. Bir keresinde, “ Deli gibi çalıştım ve fazla yemedim. Sabah uyandım ve uyuyana kadar yoga yaptım. Ağırlık çalışması yaptım, kardiyo yaptım ve defalarca koştum. “

Bir radyo programında bir ay içinde 8 kilo verdiğini açıkladı. Sarısı olmadan sadece 4 adet bıldırcın yumurtası, sossuz salata yiyerek inanılmaz bir dönüşüm yaşadı ve bir bardak az yağlı süt içti. Atıştırmalık yemiyor ve sadece bir küçük öğün ve bir büyük öğün yiyor ve akşam 7’den sonra yemek yemiyor.

“Tuzlu yiyecekler yok, protein, meyve ve sebze gibi sağlıklı yiyecekleri bol su ve tavuk göğsü ile yiyin. Ayrıca açlığı hafifletmek için bol su içmeyi ve vitamin içmeyi de unutmayın. Görüşme sırasında dedi.

İLGİLİ: Jimin Kaç Kilo,Yaş,Boy ve Diyet Listesi

Ayrıca vücut şeklinizi korumak için düzenli egzersiz yapmanın çok önemli olduğunu söyledi. Genellikle ellerini duvara yaslar, bacağını geriye doğru kaldırır ve bacaklarını sıkmak için görünmez bir sandalyeye duvara yaslanırdı. Hafif egzersiz, sahnede performans sergilerken vücut çizgisinin iyi çıkmasını sağlar. Grubunun seksi yaz imajıyla tanındığı için, geri dönüşleri ve hayranları için mükemmel vücut şeklini korumak için kendisini motive etmesine yardımcı olduğunu açıkladı.
“Yeni bir albüm çıkaracağımız zaman, genellikle yaz aylarında oluyor. Vücudum otomatik olarak tepki veriyor. Yaz geldiğinde kendimi şiddetle egzersiz yaparken buluyorum ve herkese diyet yapacağımı söylüyorum. Dans pratiği de vücut şeklimi korumama çok yardımcı oluyor. “

SISTAR’dan Hyorin’den Diyet Tavsiyesi

SISTAR’ın ana vokali ve lideri, en seksi kadın idollerden biridir. Bir röportajında ​​diyetle ilgili sırrını açıkladı. Diyet nedeniyle insanların fazla strese girmemesi gerektiğini söyledi. Çünkü strese girdiklerinde yiyecek hakkında daha çok düşünecekler ve sabırsızlanacaklar. Huzurlu bir kalbe sahip olduğumuzda, diyet yaparken bize yardımcı olur. İkincisi, her gün çalışın! Sadece 5 dakika bile. Sadece birkaç kez, etkili bir uzun vadeli imajı koruduğu kanıtlanmıştır.

“Genellikle terfi ettiğimde antrenman yapmak için spor salonuna giderdim ama bu günlerde yapamıyorum. Bu yüzden genellikle evde egzersiz yaparım. Evde basit bir paspasla yapabileceğiniz tonlarca egzersiz var. Basit hareketleri tutarlı bir şekilde tekrarlasanız bile, kaslarınızı iyileştirebilir ve vücut çizginizi sıkılaştırabilirsiniz. ” s diye açıkladı.

Diyet yapıyorsanız, yemeğinizi kesip biraz daha uyumaya çalışmanızı öneriyor. Uyku, açlığımızı tutmamıza yardımcı olur çünkü uyuduğumuzda aç hissetmeyiz. Ama diyet yapmayı sevmediğini, çünkü yüksek sesle şarkı söylediğinde vücudunun titremesine neden olacağını söyledi. Midesi ile şarkı söylüyor, bu yüzden iyi yemesi gerekiyor. Atıştırmalık yemeyi azaltmak için ek bir ipucu verdi. “Ara öğün yemeyi bırakırsak kilo vermeye başlayacağız”  dedi.

İLGİLİ: Momo Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

SISTAR’dan Bora Yemeksiz Diyet

SISTAR’ın rapçisi Bora, güzel bir vücut şekline sahip olmanın sırrını açıkladı. Kore’deki TV şovlarından birinde, aç karnına geldiğinde kilo vermesine yardımcı olacağını düşündüğünü söyledi.

“Her zaman 365 gün diyet yapamayız. Benim için diyet yapma zamanı geldiğinde, özellikle geri döndüğümüzde, kendimi açlıktan ölür ve 17: 00-18: 00 arasında sadece bir öğün yerdim. Bundan sonra hiçbir şey yemem ”  dedi.

Aynı zamanda su içmekten de korkuyor çünkü vücuduna çok az su girdiğini hissettiğinde kilo alıyordu. Yanlış bir diyet olduğunu düşünüyordu ve şimdi pirinç, ekmek ve erişte gibi her şeyi yerdi.