TWICE Momo Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

TWICE Momo Diyet: Momo bu aşırı diyetten sonra nasıl hayatta kaldı? Bu hala bir gizem.

Neden inkar ediyorsun? Tüm TWICE üyelerini seviyoruz! Her birinin her yerde göze çarpan tekil bir güzelliği var. Ama bugün, muhteşem güzelliği ve ince vücuduyla günümüzü güzelleştiren grubun dans makinesi Momo Hirai’ye odaklanmak istiyoruz. Japonların bu heykelsi figürü nasıl elde ettiğini bilmek ister misiniz ? İşte TWICE’ın Momo’nun diyetiyle ilgili her şey!

TWICE’dan Momo’nun aşırı diyeti

K-Pop idolünün yolu , özellikle Kore klişelerine uymayan ağırlığı nedeniyle Ana Dansçımız için kolay değildi. Momo , olağanüstü dans yeteneğiyle tercih edilen kursiyerlerden biri olurken , JYP Entertainment ekibi için bu yeterli değildi.

ÖNERİLEN: TWICE Jihyo Diyeti ve Egzersiz Rutini İpuçları 2021

TWICE’daki pozisyonu zaten güvence altına alındı, ancak çıkış yapmak için bir şartı yerine getirmesi gerekiyordu: haftada 7 kg kaybetmek.

Momo’nun tehlikeli kilo verme yöntemleri

TWICE’ın Momo’nun bu kadar kısa sürede kilo verme diyeti , baskı ve çaresizliğin ürünü olan çok aşırı önlemlere dayanıyordu . Aşağıdaki yöntemler tamamen tehlikeli olduğu için hiçbir koşulda uygulanmamalıdır.

Ana Dansçı bir hafta boyunca herhangi bir gıda tüketmek vermedi ve onun su girişleri düşüktü. Ancak, o her zaman spor salonundaydı. İmkansız görünüyor değil mi?

ÖNERİLEN: BLACKPINK Jisoo Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

On Jihyo Şeker Nights göstermek, o o olsun yapmak zorunda herşeyi anlattı “Mükemmel ağırlığı.” Bir başka yöntemi de tükürük tükürmekti, çünkü bunun onu şişmanlatacağını düşündüğü için vücuduna su gelmesini istemiyordu.

O trajik haftanın her günü sadece bir buz küpü tüketti , ancak buna rağmen Momo kilo alacağına inanıyordu. Açlık diyeti!

Bu bölüm TWICE’ın Dance Machine için çok zordu . Beden ve ruh sağlığını etkilediği için hayatı tehlikedeydi. Diğer üyeler Momo’yu çok solgun ve zayıf görünce onun durumu hakkında endişelendiler.

Bu riskli önlemlere rağmen 7 kilo veremediği için 3 gün daha verilmiş ve kilosuna ulaşabilmiştir.

neyse ki

Momo, JYP Entertainment’ın talep ettiği kiloya ve vücuda sahip olduğunda, Momori’miz kalori, yağ veya şekerden bağımsız olarak masadaki her şeyi yemeye başladı . Hatta kaybettiği 7 kiloyu geri aldı. Şimdi onu sağlıklı, mutlu ve enerjik görmeyi seviyoruz.

Şu anda Momo sevdiği her şeyi yiyor ve katı bir diyet uygulamıyor .

Seni şişmanlatacağını düşünüyorsan, seni şişmanlatır.

Yemeğin tadını çıkarırsanız, bu sıfır kaloriye sahip olacaktır.

Momo hirai

Momo Hirai’nin fiziksel özellikleri

TWICE’ın Momo’nun diyetini bilmek ve haklı çıkarmak için fiziksel özelliklerinin farkında olmalıyız:

 • Yaş : 24. Doğum günü 9 Kasım.
 • Ağırlık : 48 kg.
 • Yükseklik : 1,62 m.
 • Göğüs çapı : 81,2 cm.
 • Bel çapı: 60,9 cm.
 • Kalça ölçüsü : 83,8 cm.

Zorlu antrenman ve sağlıksız diyet günlerinin ardından Momo, vücudunu iyi bir vücut kitle indeksinde tutmayı başardı. Uygun bir egzersiz rutini ve diyetinin ürünü olan çekici kalçalara sahip ince bir vücudu var. Okumaya devam edin ve Dance Machine’in yaptığı her şeyi keşfedin !

TWICE’ın Momo Egzersiz Rutini

Momo, bir K-Pop idolü olarak kariyerini güvence altına almak için enerjik ve elbette ince ve şık kalmasını sağlayan bir egzersiz rutini uyguladı. Momori , aşağıdaki uygulamalarla günlük olarak egzersiz yapar:

Dans

TWICE’ın dans makinesinden daha azını bekleyemezdik. Momo , SIXTEEN programına stajyer olarak katılmadan önce bile adımlarını mükemmelleştirmek için pratik odasında 10 saatten fazla zaman geçirdi .

Şu anda, Momo haftada beş gün pratik yapıyor ve kendini TWICE’ın koreografisiyle sınırlandırmıyor, bunun yerine çeşitli dans stilleriyle deneyler yapıyor. Dansla zaten 500 ila 800 kalori yakan zorlu bir kardiyo seansı yapıyorsunuz . Yani Momo’nunki gibi ince bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, rahat ayakkabılar giyin ve en çok neyi seviyorsanız dans edin!

Karın, bel ve bacaklar için egzersizler

Momo, belirgin bir çizgi ile düz bir karın sporu yapıyor. Bunun nedeni, karın bölgesi için haftalık rutini, , kısa ama çok yoğun egzersizler içeren . Burada size Momo’nun günde 3 defaya kadar uyguladığına benzer bir rutin bırakıyoruz:

 • ABS
 • Rus ruleti
 • Yan masa
 • yükseltilmiş bacaklar
 • Dikey plaka
 • yüksek demir

Bu antrenmanın 3 setini gerçekleştirin ve her egzersizi 40 saniye tutun . Ayrıca, rutininizi bitirmek için her pozisyondan sonra 20 saniye dinlenmeniz önemlidir. O bedende kalp krizi geçirmeye hazır olun!

TWICE Momo Diyet Listesi

Başta okuduğunuz gibi, Momo sağlığını riske atan çok aşırı bir diyet uyguladı. Neyse ki yemekle ilişkisi artık çok açık ve herhangi bir yemekle sınırlı değil.Günde 3 öğünü ve ara sıra atıştırmalıkları dahil ettiği normal bir diyeti var . Yoğun egzersiz rutini nedeniyle Momo, fazladan birkaç kilo almaktan endişe etmez.

Burada, açlıktan ölmeden onunki kadar güzel bir vücuda sahip olabileceğiniz Momo’ya benzer bir diyet öneriyoruz.

 • Kahvaltı: 2 dilim reçelli ekmek ve dilediğiniz bir meyve. Bir bardak süt.
 • Sabah atıştırmalığı : mandalina veya mango.
 • Gıda: Sotelenmiş sebzeli ızgara tavuk göğsü ile pilav. Papaya veya kavun.
 • Öğleden sonra atıştırmalık: Serrano jambonlu 1 dilim ekmek.
 • Akşam yemeği: 2 adet közlenmiş ve çırpılmış kırmızı biber, yumurta ve bir parça ekmek Portakal veya ananas.

Her şeyi yazdın mı? Şimdi uygulamaya başlayın ve dans kraliçemiz Momo’nunki gibi heykelsi bir vücuda sahip olma hedefine yaklaşın. Tehlikeli bir diyet deneyiminizden sonra , yemeğe ve iyi beslenmenin önemine daha çok değer veriyorsunuz . İyi bir egzersiz rutininin yanı sıra, her ONCE’ı çıldırtan bu rakamı korudu.