BLACKPINK Jisoo Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

BLACKPINK Jisoo Diyet: En sevdiğiniz idollerin nasıl formda kaldığını merak ediyor musunuz? Burada BLACKPINK’ten Jisoo’nun kıskanılacak bir figüre sahip olması için diyetini ve rutinini sizinle paylaşacağız.

Jennie, Jisoo, Lisa ve Rosé, yetenekleri ve muhteşem güzellikleri sayesinde K-Pop dünyasında çok tanınırlar. Bayan Kore olarak da bilinen Jisoo, en iyi yüze ve fiziksel görünüme sahip ünlülerden biri olarak kabul ediliyor. Jisoo’nun muhteşem görünmesini sağlayan antrenman ve diyetinin tüm ayrıntılarını keşfedin.

BLACKPINK kızları aynı diyeti uygulamıyor

BLACKPINK’in bu türdeki en iyi bilinen gruplardan biri olduğuna şüphe yok. Ve üyeleri sadece müzik konusunda yetenekli değil, aynı zamanda harika görselleri sayesinde moda ve güzellik ikonları haline geldiler .

ÖNERİLEN: Jisoo Hakkında bilgiler: 2021 Güncel Tüm Gerçekler

2016’daki bir röportaj sırasında , Pembeler (herkesi şaşırtan bir şekilde!) Katı diyetler uygulamadıklarını açıkladılar . Aksine, her biri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış farklı yiyecekler yer. Evde sipariş vermeyi sevdikleri ve genel olarak kendilerini bir aşerme ile sınırlamadıklarına dair bir söylenti bile var.

“Yemek sipariş ettiğimizde sadece biraz yiyorum… Lisa ve Rosé bir ton yerken, kurtarıcı olan şey şişmanlamamaları. Bunu yapsaydım, tam tersi olurdu. Bu yüzden porsiyonlarıma daha çok dikkat ediyorum ve ayrıca her gün prova yapıyorum. Mükemmel bir dengede olduğumu söyleyebilirsin”

BLACKPINK’ten Jisoo

Jisoo’nun fiziksel özellikleri

Görsel BLACKPINK yüzden biz gereken, vücudunuz oranlarda için uygun bir diyet ve egzersiz rutini takip öncelikle biraz daha vücut istatistikler hakkında biliyorum.

ÖNERİLEN: BLACKPİNK Jisoo Kardeşi, Hadi Onu Tanıyalım!

  • Yükseklik: 1,62 cm
  • Ağırlık: 48 kg
  • Yaş: 25 yıl
  • Göğüs çevresi: 81.28 cm
  • Bel çevresi: 60,9 cm (yaklaşık)
  • Kalça çevresi: 83,8 cm

Jisoo’nun egzersiz rutini

Figürünü korumak için Jisoo, sevdiği iki fiziksel aktiviteyi egzersiz rutinine dahil etti .

Dans sınıfı

ChiChoo, egzersiz rutininin dans odasında başladığını , çünkü bu, sağlığı şekillendirmek ve korumak için mükemmel bir kardiyovasküler aktivite olduğunu ortaya koyuyor . Uzun saatler süren günlük uygulama sayesinde çok fazla kalori yakarsınız, bu özellikle televizyon programlarına katıldıklarında yoğunlaşır!

Uçan yoga

Dans ve şarkı provalarının yanı sıra Jisoo’nun en zorlu fiziksel egzersizlerinden biri de hava yogası, Jennie ile birlikte kas ve eklem esnekliğini arttırdığı, stresi azalttığı ve silueti şekillendirdiği için vücuda büyük faydaları olan bu aktiviteyi yapıyor.

Bu disiplin geleneksel yogaya benzer, aradaki fark, hava yogasının daha fazla çeviklik ve esnekliğin yanı sıra sporda bir uzmanın yardımını gerektirmesidir. Duruşlar, vücudun havada asılı kaldığı tavana takılan bir bez kullanılarak yapılır .

BLACKPINK Jisoo Diyet

Birçoğumuz, bu tonda vücudu korumak için şarkıcının diyetinin çok katı olup olmayacağını merak etmişizdir. Bunların hiçbiri, Jisoo’nun diyet planı sadece küçük porsiyonlar yemekten ve günde üç kez atıştırmalık olabilecek bir akşam yemeği yemekten ibaret.

Güzel Mc Choo, elma ve çilek gibi meyveleri sever. Günün başında, dans pratiği yapmadığı sürece genellikle bir elma yer. Son olarak, gün boyunca bol su için.

Yaptığı yorucu koreografiler ve egzersizler sayesinde Jisoo , sıkı diyetlere gerek kalmadan sağlıklı kilosunu ve mükemmel fiziksel kondisyonunu koruyabiliyor , o kadar aktif ki diyete bağlı kalmasına gerek yok.

Son zamanlarda bile, artık eskisi gibi kilo almadığı için vücudunun değiştiğini hissettiğini iddia etti .