BLACKPİNK Jisoo Kardeşi, Hadi Onu Tanıyalım!

BLACKPINK Jisoo, çarpıcı görselleri ve birçok yeteneği ile ünlü bir K-Pop idolü olarak bilinir. Ayrıca iki büyük kardeşi, bir kız kardeşi ve bir erkek kardeşi vardır. İlişkileri bile BLINK’leri hayrete düşürdü çünkü hepsi de muhteşem genlerle ‘kutsanmış’! Bu makalede, Kanal-Kore size BLACKPINK’in Jisoo’nun muhteşem erkek kardeşi hakkında tüm ayrıntıları sağlayacak, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

BLACKPINK Jisoo Kardeş Profili

Öncelikle, BLACKPINK’in Jisoo’nun erkek kardeşinin profilini tanıyalım! Halk, Jisoo’dan 6 yaş büyük olduğunun ve adının Kim Jung-hoon olduğunun farkında. 2019 yılında evlendi ve şu anda iki çocuğu var. Çocukluklarından beri, Jisoo ve Jung-hoon arasındaki ilişki çok yakındı ve şimdi bile birbirlerine yakın kaldılar. BLACKPINK’in Jisoo’s V Live oturumlarından birinde, erkek kardeşiyle olan ilişkisini ortaya çıkardı.

Jisoo’nun çocukluklarında Jung-hoon ile Beyblade oynadığını açıkladı. Sadece bu da değil, Jisoo aynı zamanda onu oyuncak arabayla oynarken izlemeyi de severdi. Dahası, Jisoo ona oyuncak araba satın alması için bir harçlık veriyordu, böylece onu oynarken de her zaman izleyebiliyordu. Ne kadar iyi bir ilişki, değil mi?

İLGİLİ: BLACKPİNK Üyelerinin Yaşı 2021

Jung-hoon’un çarpıcı ve güzel görünüşü nedeniyle, BLINK’ler ona özel bir takma ad da aldı: ona “seksi” diyorlar! Jung-hoon’un sosyal medyasında çok sayıda takipçisi olmasına şaşmamalı çünkü insanlar onun kişisel hayatını gerçekten merak ediyor.

BLACKPINK’in Jisoo’nun Kardeşinin Evliliği

Dışarıdaki tüm bu Kim Jung-hoon hayranlarına göre, Mayıs 2019’da güzel bir kızla evlendiğini öğrendiğiniz için kalbiniz kırılmış olmalı. Kızın adı resmi olarak halka açıklanmadı, ancak Jung-hoon’un aracılığıyla YouTube kanalı insanları onu Boram olarak tanıyabilir. Bu arada, Instagram’da kullanıcı adı @ bogoomi_ olarak yazılıyor !

Sonunda düğümü bağlamaya karar vermeden önce ikisinin uzun bir süre bir ilişki içinde olduklarını ortaya çıkardılar. Düğün töreni zarif bir konsepte sahip harika bir otelde yapıldı. BLACKPINK’ten Jisoo onlara harika bir şarkı söyleme performansı şeklinde bir hediye verdiğinden beri düğün daha da değerli ve unutulmaz hale geldi!

İLGİLİ: BLACKPİNK Rose Gibi Şık Ve Güzel Görünmek İstermisiniz?

BLACKPINK Jisoo Kardeşinin Instagramı

Instagram gibi sosyal medya, birinin kişisel tercihlerini veya günlük aktivitelerini aramanın en ‘uygun’ yollarından biridir. Tıpkı insanların BLACKPINK’in Jisoo’nun erkek kardeşinin @ hun_yaaa adlı Instagram hesabını nasıl öğrendikleri gibi ! Bir sürü aktif takipçisi var ve bir sürü fotoğraf da paylaşıyor!

Çoğunlukla, Kim Jung-hoon’un Instagram yayını, güzel karısı, iki güzel kızı, sevimli köpekleri, aile gezileri ve çok daha fazlası gibi aile etkinlikleriyle doludur. Bu, Kim Jung-hoon’un böyle bir aile adamı olduğunun kanıtı, değil mi?