BLACKPINK Lisa Diyeti Nasıl Yapılır?

BLACKPINK Lisa Diyeti planı için aslında herhangi bir diyet planı yok ama Lisa, Jennie gibi her gün düzenli olarak detoks suyu tüketiyor. Kilo vermesine gerek yok çünkü Rose’un yanında kaybetmek yerine kilo alması gereken türler. Yani grup yemek sipariş ettiğinde, Lisa ve Rose en çok yiyenler olacak.

Hatta promosyonlar sırasında bile günde üç kez yemek yiyor, bu biraz daha farklı görülüyor çünkü sıradan bir kız grubu genellikle promosyon günlerinde kalori alımını azaltıyor. Onun figürünü korumanın yolu, egzersiz yapmaktan nefret ettiği için sadece dans pratiklerinden geçer.

BLACKPINK Lisa’nın egzersiz ve antrenmanı

Lisa için düzenli olarak yapmayı sevdiği belirli bir egzersiz yok. Genel olarak, Lisa spor yapmaktan nefret eder. Bu yüzden spor salonuna veya insanların genellikle yaptığı herhangi bir egzersiz türüne nadiren giriyor. Ancak grubun ana dansçısı olarak, Lisa dansları için çok pratik yapıyor; bu şekilde dans becerilerini geliştirirken egzersiz yapabilir.

İLGİLİ: BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır?

Youth With You bölümlerinden birinde , Lisa oradaki mentorlardan biriyken, stajyer iken günde 12 ila 15 saatten fazla çalışacağını belirtti. “Genel olarak, öğleden sonra 12 ile öğlen 12 arasında dersimiz vardı, genellikle sabah 3 veya 4’e kadar pratik yapmaya devam ettim Zor olabilir ama buna değer.”

Pratik yapmak için harcadığı zamanla, başka bir egzersize ihtiyaç duyulmadan vücudunun muhteşem görünmesine şaşmamalı.

BLACKPINK Lisa Diyeti Nasıl Yapılır
BLACKPINK Lisa Diyeti Nasıl Yapılır

BLACKPINK üyelerinin deneyebileceğiniz diyet planı

2016 yılında YG Entertainment altında tanıtılan BLACKPINK, Güney Kore’nin en popüler kız gruplarından biri haline geldi. Sadece şarkı söyleme ve dans etme yetenekleriyle değil, aynı zamanda güzel çekici görünümleriyle de tanınırlar. Diğer kız grupları gibi, Weekly Idol’da misafir olduklarında ortaya çıkan kendi diyet önerileri var. ve YG Moonshot Flagship Store’da göründüklerinde .

Küresel süperstarlar olduklarını düşünürsek, telaşlı programlarını yapabilmek için sağlıklı bir vücuda sahip olmak şart. Bu diyet planını olduğu gibi almayın, ancak her insanın farklı bir vücut rahatsızlığı olduğu için bunu yalnızca referans olarak alın. Hadi gidelim!

BlackPink, YG Moonshot Amiral Mağazası’na geldiğinde, bir muhabir tarafından diyet sırları soruldu. Jennie, aslında sıkı bir diyet uygulamadıklarını, ancak yedikleri yiyecek ve kalori miktarını kontrol ettiklerini açıkladı. Kilo almamalarının bir diğer nedeni de çok fazla aktiviteye sahip olmaları ve çok hareket etmeleridir.

İLGİLİ: Jennie Diyeti ve Blackpink Diyet Listesi

BLACKPINK da şok Haftalık Idol onlar geldiğinde MC Haftalık Idol onların “Bu son buysa gibi” promosyon sırasında. Sunucu kızlara sordu, “Önümüzdeki geri dönüşle, çok fazla yememiş olmalısınız, değil mi? Son zamanlarda diyettesiniz değil mi? ” Jennie utangaç bir şekilde “Evet” yanıtını verdi. MC sormaya devam ederek, “Günde kaç öğün yemek yiyorsun?” Gibi başka sorular sordu. Tüm BlackPink üyeleri, günde üç öğün yemek yedikleri için çok alışılmadık cevaplar verdi. Jisoo, “Akşam yemeğiyle üç öğün yemek!” MC’yi şok etti.

BlackPink’in SBS ‘Power FM’de görünmesi sırasında, şu anda diyet yapıp yapmadıkları da soruldu, ancak hepsi gülmekten patladı. Jisoo, stajyerlerken sıkı bir diyet yaptıklarını ancak uzun süre önce diyetten vazgeçtiklerini söyledi.