BLACKPINK Rose ve Jennie Diyeti Nasıl Yapılır?

BLACKPINK Rose ve Jennie Diyeti: YG Moonshot Amiral Mağazası’ndaki bir röportajda Jisoo, Rose’un aslında kilo alması gereken bir insan olduğundan bahsetti, bu yüzden yemek sipariş ettiklerinde Rose bir ton yerken biraz yer.

Gül tarzı diyet, çeşitli yiyecekleri tüketmekle sınırlı değildir. Rose, her şeyi yiyebileceğini itiraf ediyor ama sebzelerin kendisi en sevdiği yiyecek haline geldi. Ayrıca Rose’a göre yenmesi en sağlıklı atıştırmalıklar meyvedir. Biber ve havuç gibi sebzeleri sever.

Rose ve her BLACKPINK üyesi aslında bir seferde bütün bir tavuğu yiyebilir. Ancak, onun yeme düzeni genellikle bir kerede büyük miktarda yemek yemek yerine gün boyunca düzenli ve istikrarlı bir şekilde yemek yemektir.

BLACKPINK’ten Rose’un egzersizi ve antremanı

Tıpkı unnie Jennie gibi Rose da Uçan Yoga yapmayı seviyor. Hava yogası olarak bilinen Uçan Yoga, aletlerin / aksesuarların yardımıyla özel bir eşarp (bazıları salıncak, bazıları hamak olarak adlandırılır) yardımıyla kullanan ve geleneksel yoga hareketlerini birleştiren modern bir yoga dalıdır.

Rose da pilates yapıyor! Genellikle dini olarak iki günde bir yapar. Bu rutin, BLACKPINK’in Blackpink House Bölüm 12 adlı realite şovlarından birinde ortaya çıktı . Bu bölümde Rose’un kişisel antrenörüyle egzersiz yaptığını görebilirsiniz.

ÖNERİLEN: Jennie Diyeti ve Blackpink Diyet Listesi

Pilates yapmanın pek çok faydası vardır, pilates vücut koordinasyonunu stabilize etmek için vücudun merkezini destekler, böylece iyi bir duruş sağlar. Pilates, uyum içinde çalışması için bel, kalça ve pelvis kaslarını eğitir. Neyse ki yine pilates omurganın yıpranmasını azaltarak vücudu stabilize edebilir.

BLACKPINK Rose ve Jennie Diyeti Nasıl Yapılır
BLACKPINK Rose ve Jennie Diyeti Nasıl Yapılır

BLACKPINK üyelerinin ağırlık sıralaması

Herkesin farklı bir vücut tipi ve koşulu vardır. Yani her üye için her zaman farklıdır. Aşağıda sırayla Blackpink üyelerinin ağırlığı var!

  • Jennie: Karşılaştırma için ağırlığı 163 cm ile 110 lbs’ye eşdeğer 50 kg.
  • Gül: Karşılaştırma için 163 cm yüksekliğiyle 101 lbs’ye eşdeğer 46 kg.
  • Lisa: Rose ile aynı, Lisa 46 kg veya 101 lbs ve boyu 167 cm.
  • Jisoo: Jisoo grubun en kısa üyesi, 45 kg (99 lbs) ve boyu 162 cm.

İLGİLİ: BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır?

BLACKPINK üyelerinin egzersiz ve egzersiz rutinleri

Yemek sorulduğunda, BlackPink üyelerinin tamamı aslında çok yediklerini ve egzersiz söz konusu olduğunda tek ve tek egzersizlerinin dans olduğunu belirttiler. Bir muhabir tarafından diyet ipuçları sorulduğunda Jennie, özel bir egzersizlerinin olmadığını söyledi. “Yemiyormuşuz gibi falan değil. Çok fazla dans pratiğimiz olduğu için, yediğimiz tüm yiyecekleri doğal olarak kullanıyoruz gibi görünüyor. “