IU Kore Diyeti (Lee Ji Eun) Nedir?

IU Kore Diyeti: Ülkenin solisti IU, vücudu hakkında birçok olumsuz yorum aldıktan sonra geçmişte sıkı bir diyet uygulayan Kore’deki sanatçılardan biri. Diyet programı çok sağlıklı olarak görülmese de, birçok insan şimdiye kadar hala onu takip etmeye çalışıyor. IU’nun diyet planının nasıl gittiğini merak mı ediyorsunuz? Aşağıdan kontrol edelim!

Bu planı uygulamaya başlamadan önce, onun diyet programının günlük diyetiniz için uzun vadeli bir çözüm olmadığını lütfen unutmayın ve lütfen bunu kişisel doktorunuza danışmadan yapmayın. Aşağıdakiler, örneğin bir geri dönüş veya fotoğraf çekimi seansından önce hızla kilo vermesi gerektiğinde IU’nun diyetidir.

İşte IU’nun her gün için diyet menüsü:

IU Kore Diyeti IU gün içinde tüm sabah,öğlen ve akşam öğünleri olarak diyet listesi aşağıdadır:

1 adet elma 2 adet tatlı patates ve 1 shake

Gördüğümüz gibi yiyecek fazla bir şey yok. Ayrıca aşırı egzersiz ve rutin de yapabileceğini düşünebilirsiniz. Her üç öğün birlikte, akşam yemeğinde içtiği shake porsiyonunun büyüklüğüne bağlı olarak günde yaklaşık 700 kalori yapar.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Lisa Diyeti Nasıl Yapılır?

Daha önce de belirtildiği gibi, bu uzun vadeli bir diyet değildir. IU, geçmişte bulimia tedavisi gördüğünü itiraf etti. Bu nedenle, diyetini denemek isteyen varsa, riskin farkında olmalısınız ve en önemli şey, başlamadan önce diyet programı hakkında bir doktora danışmaktır.

EN POPÜLER KORE DİYETİ

Güney Kore sadece dünya tarafından ‘Hallyu Dalgası’ ile değil, aynı zamanda güzellik ürünleri ve bakımlarıyla da tanınmaktadır. Ülkedeki tüm sanatçıların yüzlerine ve bedenlerine çok özen gösterdiklerini görebiliyoruz, bazen rutinlerinin sırlarını paylaşıyorlar hatta daha önce estetik ameliyat geçirdiklerini bile itiraf ediyorlar.

Ancak halkın yüksek ve zorlu güzellik standartları nedeniyle, bu sanatçıların çoğu fiziksel veya zihinsel sağlıklarını feda ediyor. Sosyal olarak kabul edilen standartlara uymazlarsa, sonuçları özellikle internette aşağılanmaya kadar uzanıyor.

İLGİLİ: BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır?

Bugünün makalesinde, bu standartları koruduklarından emin olmak için bir diyet programından geçen çeşitli sanatçılar hakkında konuşacağız. Daha fazla uzatmadan, aşağıdaki sanatçı listesine geçelim!